Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Po prostu w swoim zyciu wiele przeszlam. A mi sie wydaje, ze ty idealizujesz zycie. No, ale oczywiscie zycze Ci duzo szczescia w takim ukladzie. Ja chce wychpowywac dziecko sama i mam nadzieje, z emouj byly nawet nie bedzie chcial wiedziec jak bedzie wygladac to dziecko, a nawet jakby chcial wiedziec to mu nie pokaze. Szkoda, ze ludzie czasami rozstaja sie przez swiatopoglad ja stawiam w tym momencie wiele na wyksztalcenie on mi chcial zakazc studiow.
    Teraz sie bede przez 3 tytg nudzic w domu, ale cos mi mowi, ze p[rzez to czas mi syzbciej zleci, dlugo bede spac i wogle. Moze sie njawet troche poucze baaa nawet musez to zrobic. Ehhh... tak bardzo chcialabym nie meic tej skzoly, moglabym soibie wziasc urlop i miec spokoj. Zawsze chcialam byc mloda mama, ale nie az tak.
    Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

    Skomentuj

    •    
         

      No tak ale wcześniej to jeszcze walentynki
      Mój synek 24/8 kwiecień

      Skomentuj


        Sylwia cieszę się ze wszystko jest ok

        a ja po ostatnich zakupach do remontu i znowu nie mam siły, już naprawdę nawet na zakupy się nie nadaje, ide się położyć bo mi się jakieś małe stópki wbijają pod żebra
        Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

        Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



        http://annalena4u.blogspot.com

        Skomentuj


          dziewczyny nie martwcie sie napewno zycie wam sie ułoży a za kilka lat ustatkujecie sie i bedziecie szczesliwe ze wyszło tak a nie inaczej moja kolezanka tez urodzila w wieku 17 lat nikt jej nie pomógł ani rodzice ani facet teraz ma 28 lat meża super prace jak wspomina tamte czasy to nie wierzy ze dala sama rade i ma super 10letniego chłopca . Ja z mezem dlugo nie moglam zdecydowac sie na dziecko bo ciagle balismy sie ze nie damy rady go utrzymac a gdy w koncu bylo nas stac staralismy sie o malenstwo 1.5 roku i udalo sie tez zawsze myslalam ze bede mlodą mamą a tu juz 28 latek stuknie wiec mysle ze nie ma co narzekac taki nam los pisany i trzeba stawic mu czola

          http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
          BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
          .

          Skomentuj


            kurczaczek ja sie niczym nie martwie. Sama wybralam taka droge, wedlug mnie lepsza dla siebie i teraz wiem,ze dam rade. Z reszta moja mama wpajala mi zasade, ze zawsze sie da rade wszystko jest kwestia organizacji. No i ja sobie wszystko organizuje by sie w tym odnalezc. W wieku 17 lat na szczescie dziecka nie urodzilam.
            Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

            Skomentuj


              A ja właśnie wróciłam od kuzynki i z kina... pojechałam po popcorn Wstyd mi się przyznać, że się takim świństwem faszeruje...ale tak mi się chciało!
              Powinnam brać z Was przykład i na galaretki z owocami się przerzucic
              Muszę się zaraz umyć i się kłaść, bo znów zaczynają mi się moje skurcze. Ciekawe ile czasu będą dzisiaj...godzina, dwie...

              Do jutra!
              Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


              Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

              Skomentuj


                Ja na zakupy już też się nie nadaje. Ciekawe kto je za mnie zrobi skoro Ja nie dam rady. Będę z allegro zamawiała ale muszę poczekać bo chwilowo brak kasiorki. Mężowi nie wypłacili jeszcze za styczeń a moja wypłata poszła na rachunki. Kiszka czyli. Nawet z pościelą musze poczekać.
                W dodatku mam katar i coś mi się wydaje, że wraca alergia. Za dużo sierści psa w powietrzu i nie wiem czy mogę brać jakieś tabletki na alergie. Może wy wiecie? bo ja się nawet lekarza o to nie pytałam bo ostatnią brałam w sierpniu.
                Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                Waga 4180 i 58cm


                Skomentuj

                •    
                     

                  No ja też myśle o brzoskwince Mój mąż stwierdził, że on nie będzie podejmował decyzji, bo się nie zna. JA będę lepiej wiedzieć co i gdzie kupić. Ja w kwietniu zamówie sobie (pewnie też allegro) pościel. Ogólnie chce te zakupy rozłożyć w czasie, żeby później majątku nie wydać Z resztą chce być przygotowana wcześniej, bo pod koniec ciąży znów będę się intensywnie uczyć, bo jakoś od czerwca sesja...
                  A ja zrobiłam sobie sałatke z zupek vifon. Móże namówie mame żeby zrobiła jutro pizze na kolacje. Od rana jade jutro do teściowej (100km) z 6letnią siostrzenicą męża. Ale wieczorem wracamy. Młoda zostaje u nas na noc, bo w poniedziałek jej rodzice jadą z siostrą do szpitala (wada serduszka od urodzenia). A najgorsze w tym wszystkim jest to, że ta 6letnia dziewczyna to mała anorektyczka... Jej rodzice kazali mi na nią uważać, bo ona nie chce jeść, wmusza w siebie obiad, a następnie zmusza się do wymiotów...
                  ur. 16.05.2009
                  3590 g
                  56 cm

                  Moje Największe Szczęście





                  Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                  Skomentuj


                    nitka może spróbuj wapno bo to jest na alergie a jak byłam w szpitalu to pytałam co moge brać na przeziębienie i lekarz powiedział mi że rutinoscorbin i wapno spokojnie moge brać a wapno jest odczulające i do tego wysusza śluzówkę nosa więc warto spróbować
                    nator a powiedz mi co to za kino bez popcornu
                    Mój synek 24/8 kwiecień

                    Skomentuj


                      diabelecke troszke przykro mi się zrobiło z tego powodu
                      ''W wieku 17 lat na szczescie dziecka nie urodzilam.''
                      Tak jakbyś w ogole mnie nie rozumiała.
                      Ja urodze dziecko w wieku 17 lat .
                      I nie idealizuje życia bo nie jest mi łatwo , a tak jak pisze
                      chciałabym żeby było i mam taką nadzieje , nie wiem napewno jak będzie , w każdym razie
                      nawet jeśli będe z mamą mieszkać to nie będe miała z tym problemu , bo mój chłopak mieszka w tym samym bloku co ja .
                      A szkoła ? nie zamieżam z niej rezygnować , mam osoby które napewno zaopiekują się moją córeczką jak będe się uczyć.
                      Kurczaczek dzięki za słowa otuchy.
                      Last edited by MłodaM.17; 07-02-2009, 23:03.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        U dziewczynki widzę, że weekend u Was ciekawy. Takie tu pustki. Ja uciekam spać bo z noska leci ciurkiem przez tą alergie i plecki strasznie mnie bolą. Miłych senków dla Was i Waszych brzuszków:-)
                        Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                        Waga 4180 i 58cm


                        Skomentuj


                          MłodaM.17 rozumie - nie rozumie. Rozumie cie jako przyszla matke, rozumie, z echcesz zeby wszystko sie ulozylo i tego ci zycze, rozumie, ze hjest ci napewno ciezko, rozumie wiele rzeczy. Dlaczego na szczescie, ze w wieku 17 lat nie uroedzilam? Bo bym tego nie przezyla, a traczej musialaby wybierac miedzy aborcja, a swoim zyciem, a takiego wyboru bym nie zniosla. Moja wypowiedz tyczyla sie tylko i wylacznbie mnie, a nie osob, ktora w tak mlodym wieku rodza dzieci. Po z atym z tego co wiem ty w tym roku 18 skonczysz wiec twoje dziecko bedzie mialo wpisane "wiek matki 18 lat". Mam wiele kolezanbek w sowim wieku co maja juz kilkuletnie dzieci i ktore dopiero je urodza albo nie dawno urodzily tak wiec w jakims sensie to wszytsko rozumie, jednak nie mozesz ode mnie oczekiwac zebym wiek 17 lat uwazala za idealny do rodzenia dzieci. Wedlug mnie to ja jestem jeszcze na to za mloda. Zawsze chcialam skonczyc studia, wyjsc z milosci za maz i urodzic dziecko, jest zupelnie inaczej. Z kazda sytuacja trzeba sobie poradzic wiedzac ze bedzie dobrze.
                          Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                          Skomentuj


                            hej mamuski ja juz od godz nie spie bo moja malutka ma czkawe i kopie ale wole to niz zeby byla spokojna.... sylwia b to super ze wszystko jest wpozadku Nitka jak jestes przyziebiona to bierz rutinoskorbin ja na katar mam polcrom moj alergolog mi go przepisal... dobrze ze jak chodze do niego to mi przepisuje odrazu na wszystkie leki i odrazu wiecej bo inaczej to bym co miesiac musiala do niego biegac... wy dziewczynki mowicie ze juz nie macie sily na zakupki... a ja sie dopiero wybieram za 2 tyg zeby mojej coreczce pokupic rozne rzeczy bo jeszcze jak wiecie nic nie mam... ale nie wiem czy sie wczesniej nie skusic na maly wypad do sklepu w sumie jak bym podjechala samochodem i wziela sobie osoby do dzwigania torebek to jak bym tam byla z pol godz to moze nic by sie nie stalo.... wiecie bo to ja zostane mama i ja bym chciala pokupic mojej coreczce to co mi sie podoba a nie zeby mnie wyreczyli
                            Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                            Skomentuj


                              o widze ze to nie tylko ja wstaje tak szybciutko
                              Moja córeczka urodzi sie 21 kwietnia

                              Skomentuj


                                trzeba sie przyzwtczajac bo niedlugo beda nas dzieciaczki budzily jeszcze wczesniej
                                Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X