Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    a i zapomnialam napisac ze zakupilam w biedronce bo byla promocja dania dla nikoli marcheweczke z jabluszkiem, warzywa z krolikiem itd kupilam w sumie 5 sloiczkow na zapas
    a mam pytanie o was jakich firm sloiczki uzywacie??? ktore sa najlepsze??
    z tego co tu widze too tylko moja nikola nie je nowych rzeczy bo ma cyca i majorki hanulka tez chyba... teraz na wizycie porozmawiam z pediatra o wprowadzeniu nowych produktow
    Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



    Skomentuj

    •    
         

      moja Hanka też zaczęła dziwnie skrzeczeć i warczeć,siedzi sobie w leżaczku i już zaczyna stękać bo śpiąca a usnąć to w nim nie uśnie Jędza
      HANULKA 09.04.2009




      Skomentuj


        coyotek74, ale masz fajnie że ani jednego rozstępu
        Ja tak się śmiałam, ale po pępku naprawde można poznac czy chłopiec czy dziewczynka, bo mój to taki zapadnięty jest
        Weronika 19-09-2009

        Skomentuj


          No fakt, rozstępów narazie się nie nabawiłam. Jeszce 4 tygodnie to może coś się pokaże narazie smaruje się ziajką, jak sobie przypomnę.
          A pępek faktycznie mam cały rozciągnięty, ale to chyba dlatego,że młody strasznie się rozpycha i kopie i kazdy fragment skóry jest na wagę złota




          i Bartek :-)

          Skomentuj


            Napisane przez magdapm Pokaż wiadomość
            coyotek74, ale masz fajnie że ani jednego rozstępu
            Ja tak się śmiałam, ale po pępku naprawde można poznac czy chłopiec czy dziewczynka, bo mój to taki zapadnięty jest
            To niby jak wypchnięty to chłopak Nie słyszałam o takim czymś Dziewczyny a rozstępy to jakie to są?? Mi strasznie wychodzą żyły, a jedna to chyba pękła ale to rozstęp Sama nie wiem bo w jednym miejscu(na szczęście mało widocznym) zrobił się jakby siniak, taki zielonkawo fioletowy i zastanawiam się co to jest, bo rozstępy to chyba raczej białe co???

            Skomentuj


              Ewelynka, żyły masz w środku - nawet jak ci pęknie (raczej niemożliwe) to będziesz miała wylew czy sinika.
              Natomiast rozstępy sa na skórze, wyczuwlane pod palcami, taki rowek w skórze się robi. Skóra nie jest wtedy głądka. Najpierw rozstepy sa ciemn-różowe, z czasem jaśnieją




              i Bartek :-)

              Skomentuj


                Jak tam dziewczynki nowy dzień..?




                Skomentuj

                •    
                     

                  vini-mikimój Szymon to ma chyba zegarek w dupeczce bo syrena na jedzenie włącza mu się dokładnie co 3 godzinki


                  Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

                  Skomentuj


                    Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
                    To niby jak wypchnięty to chłopak Nie słyszałam o takim czymś
                    każdy region ma swoje powiedzonka, a tam gdzie ja mieszkałam jak byłam młodsza tak sie własnie mówiło
                    Weronika 19-09-2009

                    Skomentuj


                      Zgadzam się z Wami, że czasami patrzą na nas jak na ufo U nas wyjścia do barów, pubów itp. są trudne do realizacji, właśnie ze względu na ogrom dymu tytoniowego. Ale wydaje mi się, że ludzie wychodzą do takich miejsc z taką myślą, że trzeba nachlać się do upadłego, a nie po to, żeby wyrwać się z domu (w przypadku ciężarnej) i spotkać się ze znajomymi.
                      Jak dotąd 3 razy zdarzyło mi się, że ktoś przepuścił mnie w kolejce (tylko albo aż 3 ). Co do komunikacji miejskiej to na szczęście też nie muszę z niej korzystać, więc nie nie wypowiadam się ze swojego punktu widzenia, chociaż słyszałam różne historyjki na temat ciężarna kontra pasażerowie.



                      Juliuszek 16.09.2009 g. 21.55

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        majorka moja to taka dama ze zabawka to na 3min to gora bo jej sie nudzi
                        i lobuziara skarpety zdejmuje z nuze i je wcina
                        jak jest w sulience to sobie ja naciaga na glowe i zakladam jej body tylko
                        ale to skrzeczenie jest dobre
                        bo moj tatalecial raz na balkon z lornetka szukac jastrzebia albo wrony mowi ze tak glosno skrzeczy ze cos mu sie stalo a to wnuczka w pokoju za sciana tak sie usmielismy z niego
                        Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                        Skomentuj


                          czesc kobitki, wczoraj caluski dzien bylismy w rozjazdach nad morzem w darlowku na meczu mojego brata a potem pojechalismy do mielna martynka nad morzem byla spokojna ale rano dala popalic praktycznie przez caly dzien spala tylko 3 godz ogolem i zaczelam sie martwic ze 7 tygodniowe dziecko poinno spac dluzej ale obawiam sie najgorszego ze zaczely sie kolki bo dzis rano od 7 do 10 tez byla orkiestra w domu ale teraz juz spi ale niespokojnie, czy wasze dzieciaczki tez potrafia tak dlugo nie spac? a co do gabrysi to faktycznie ma taki fajny okraglutki brzuszek, dzis mamy zamiar znowu jechac nad morze ale pogoda troche w kratke ale chociaz pochodzimy sobie po miescie moze jakies male zakupki tym bardziej pod koniec sezonu mozna cos wylapac za grosze ) a co do mojego faceta to juz troche grubsza historia bo jak to sie mowi to ,,facet z odzysku" i jego byla zona i corka mieszkaja w szczecinie tak samo jak rodzice wiec .. same wiecie jaki moj niepokoj, ide ubierac corcie i lecim, buziaczki do zaczytania nastepnym razem
                          http://www.mamaczytata.pl/pokaz/7738/mama_czy_tata

                          Martynka Justyna na swiat przyszla 26.06.2009 o godz 9.00 3350g 54cm












                          pamietnik martynki http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...a1985r;page:-1



                          http://martynka------.aguagu.pl/

                          Skomentuj


                            Mój pępek jest jak kameleon. Co jakiś czas zmienia wygląd. Jeszcze kilka dni temu miał daszek od góry, zasłaniał go przed deszczem i był bardziej wepchnięty do środka. Teraz ma mini daszek i robi się okrąglutki.




                            i Bartek :-)

                            Skomentuj


                              My już po wizycie u lekarza,mały waży 8870g i ma 68cm Wszystko ok,w normie się mieści Trochę nam płakał,chyba to normalne,że reaguje tak na obce osoby a po drodze nam zasnął....Ukrop niesamowity ,dopiero może po południu gdzieś wyruszę.
                              Syrwunia ja np.kupuję dania,kaszki i soczki Bobovity,czasami Hippa.Jakoś do innych firm nie mam przekonania..
                              Grygoranna tylko pozazdrościc takich wakacji i szaleństwa w parku rozrywki
                              Nator jak tam atmosfera w domku?
                              Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                              http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                              Skomentuj


                                Mój jest schowany do środka tylko bardziej rozciągnięty niż kiedyś...A tak w ogóle to pępek po porodzie zmienia swój wygląd?? Zadaje głupie pytania

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X