Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez nator1 Pokaż wiadomość
    Kala to Twoja niuńka waży tylko 0,5kg mniej niż Kacper Kawał baby się zrobił. A przecież jest młodsza! I bardzo prosze - Twoje sztuczki z karmieniem przyniosły efekt! Gratulacje SUPERMAMO!!!!
    dzięki natorku ale z tą supermamą to przesada , nadal nie moge jej przekonac do słoiczków , chybo cos robie nie tak , a mliko nadal je na śpiocha , ale przybiera i to mój sukces wymęczony jest
    to dobry pomysł z tym wyjazdem do rodziców, troche sie zrelaksujesz
    Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



    Skomentuj

    •    
         

      zaraz mąż wróci to poprosze go o pomoc bo po tym jego "ulepszaniu komputera" i nowych programach to się gubie
      A ja tez dostaje ostro po żebrach
      Weronika 19-09-2009

      Skomentuj


        A na słoiczki też przyjdzie ochota.
        U nas czasem wcina i ma nerwa, że już koniec, a czasem tylko pluje, choć wiem, że to juz pora na jedzenie. I bądz tu mądry i pisz wiersze o co chodzi
        A Supermama jesteś bo zobacz ile osiągnęłaś!!!

        Z resztą tu na forum są same SUPERMAMY!!!
        Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


        Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

        Skomentuj


          Lece sie pluskac i lulu, bo muszę odespać nerwy
          Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


          Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

          Skomentuj


            Musze sie położyć strasznie mi brzuch twardnieje jak siedze.
            Madzia to czekamy na zdjęcia
            Madzia - 2 grudzień 2007
            Wiktoria - 17 wrzesień 2009

            Skomentuj


              ostatnio mam taką ochotę na kawę, już ładne pare dni za mną chodzi i nawet ciastka o smaku kawy nie pomagają, a przed ciążą nie piłam wcale. Ostatnio trochę pomogły lody o smaku kawy, ale znów mnie nosi-to chyba moja pierwsza zachcianka
              Weronika 19-09-2009

              Skomentuj


                dostaliśmy wszystko od mojej przyjaciólki (ona ma chłopca) teraz tylko dokupić ceratkę, nowe prześcieradło i śpiworek - dobrze że nie mam bzika na punkcie podziału różowe - niebieskie A no i wstawić do sypialni bo narazie stoi w salonie
                Attached Files
                Weronika 19-09-2009

                Skomentuj

                •    
                     

                  słodko tylko dzidzi brakuje w środku, Weronika będzie się czuła w tych niebieskościach jak w niebie
                  Madzia - 2 grudzień 2007
                  Wiktoria - 17 wrzesień 2009

                  Skomentuj


                    Ja przed ciążą też w ogóle kawy nie piłam a teraz jak nigdy mi smakuje i czasami musze sobie zrobić taką z dużą ilością mleka, mmmmm.......
                    Madzia - 2 grudzień 2007
                    Wiktoria - 17 wrzesień 2009

                    Skomentuj


                      a najlepsze jest to że rożek jest różowy w pieski (właśnie dlatego został wybrany), będzie cudnie w nim wyglądała na tle tych misiów na niebieskim tle zaczyna już powoli czuć że to coraz bliżej
                      Weronika 19-09-2009

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Ja teraz będę kupować wszystko do spania. Ile macie prześcieradeł i ewentualnie śpiworków, bo nie wiem ile mi wystarczy, a nie chcę przesadzić?
                        Czy lepiej kupić takie ceratki pod prześcieradło czy dołożyć trochę i kupić podgumowane prześcieradło? Z góry dzięki za odpowiedź
                        Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
                        Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


                        Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


                        http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

                        Skomentuj


                          ja kupię 3 prześcieradła i na początek dwa śpiworki - zawsze będzie można dokupić. Wole jednak ceratki, jakoś nie przekonują mnie takie prześcieradła. Z kołderki całkiem zrezygnowałam.
                          Weronika 19-09-2009

                          Skomentuj


                            nator wyjazd na pewno dobrze Ci zrobi, i tak podziwiam że tyle czasu wytrzymałaś!jednak twarda kobitka jesteś
                            a my zostajemy jutro sami bo mężek na służbę idzie w zastepstwie za kolegę i wróci w piątek rano. Wiem, że nie mam co narzekać,Wasi mężczyźni wybywają na tygodnie- i tu również szacuneczek z mojej strony. Ale ja tak nie lubie zostawać sama na noc. I te łózko też jakieś takie za duże... dobrze chociaż że Szymcio jest to go sobie zapakuje do łóżka


                            Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

                            Skomentuj


                              Zwykła ceratka wystarczy. Ja mam 3 prześcieradła a korzystałam tylko z dwóch.
                              Do mnie też pomału dociera myśl że jeszcze miesiąc i będzie nas czworo Ja mam wszystko pościel, ubranka, rożki w różnorodnych kolorach. Tym razem nic nie kupowałam wszystko mam z "odzysku|" po mojej córci, córci siostry i synach drugiej siostry.
                              Madzia - 2 grudzień 2007
                              Wiktoria - 17 wrzesień 2009

                              Skomentuj


                                Ja też większość rzeczy dostałam, ale akurat prześcieradła i śpiworki kupimy.
                                Weronika 19-09-2009

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X