Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Na pół siedząco jest jak najbardziej ok. Ja tak rodziłam za pierwszym razem. Przesz w takiej pozycji do dołu, mnie dodatkowo położna przyciągała brodę do klatki.
    Już spojrzałam na mapę, z której to strony. No tak wszystko zależy czy w ciągu dnia (jak godziny szczytu) czy w porz nocnej.
    Ja z domu na Inflancką mam w razie czego 30 minut. Ale dopiero 24.08 będę wiedziała co i jak, jak znajda moje wyniki u hematologa.




    i Bartek :-)

    Skomentuj

    •    
         

      Coyotek a lozka to maja takie wysokie? Jej, ja ledwo na te wysokie wdrapuje sie a tu jak przyjdzie jeszcze rodzic na takim...
      Tymoteusz - ur. 03.09.09

      Skomentuj


        heh Gabcio to chyba wszystkie mamy takie marzenia przespac cala noc
        mamuszka pociesze Cie ze ja tez sciagam pokarm co 3 godziny bo moj Mati sie strasznie denerwuje przy cycku a jak zje z butli to zaraz zasypia<zazwyczaj> u nas tez jest raz lepszy raz gorszy dzien Mateuszek ogolnie na raczkach nie musi byc ale za to musi mnie miec na oku smieszek taki maly z niego
        mamanikosia zazdroszcze wyjazdu tez mi sie tak marzy echh moze w styczniu gdzies pojedziemy
        kurczaczku jak laktacja podobno pomaga alkohol w utracie ale czy to prawda
        mamuszka to sobie wzielas strupa na ... kuzynke jeszcze jedna osoba do opieki zamiast Ci cos pomoc
        moja przyjaciolka ur wczoraj synka po 12 godzinach meki zdecydowali sie na cesarke wiec sie biedna nameczyla ale Mati ma kolege bo Marcel sie urodzil
        gabcio to ci wspolczuje tak do 22 sie bujac z mala u nas juz 7.30 to zasypiamy tzn Mati i tak spi do 24 takze mama ma czas ogarnac siebie i mieszkanie
        Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

        http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







        Skomentuj


          Nie mam pojęcia, bo wczoraj ominęło nas zwiedzanie. Wszystkie sale były zajęte. Ale mamy się przypominać, więc może dziś. Taka brzydka pogoda, może nie będzie dużo rodzących. Jak zobaczę jakie są od razu ci napiszę.




          i Bartek :-)

          Skomentuj


            ok Zmykam cos przekasic. Pa!
            Tymoteusz - ur. 03.09.09

            Skomentuj


              Napisane przez kala8 Pokaż wiadomość
              no wiem że 400g to bardzo dużo w ciągu 2 tyg ,ważyłam ja tydzień temu ostatnio , jutro mamy szczepienie więc znowu zobacze ile przybrała w tydzień tym razem, ale myśle że to 400 to był jakiś jednorazowy wyskok

              nator ale ty masz dobrze z tym masowaniem sie , oj też bym poszła,
              wiecie co dziewczynki chce sie od września z Poluchą zapisać na basen, takie specjalne zajęcia dla niemowlaków, cieplutka woda bo 34 stopnie, chodziłam z Gabi ja była malutka, fajna sprawa mówie wam , co myślicie ???
              Ja się wybieram z Lenką na takie zajecia, akurat mam niedaleko taki specjalny basen
              Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

              Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



              http://annalena4u.blogspot.com

              Skomentuj


                Napisane przez madzik291 Pokaż wiadomość
                Kala a na jakim basenie są takie zajęcia? Ja kiedyś byłam z moim średnim synkiem jak miał 5 mscy i bardzo mu się podobało.Fajna sprawa
                madzik ja sie zapisałam na Nową Gdynie, są też na Fali, drogie to jak cholera ale nam pierwszy karnet czyli 3 miesiące funduje dziadek ,
                wymyśliłam sobie że ja bede z małą na tych zajeciach na jedym basenie, a w tym samym czasie mąż ze starszą córką może sie pluskać na innych basenach, bo na Nowej Gdyni jet ich kilka, zapisałam nas na niedziel na 10 30rano , to bedziemy mieli takie rodzinne pluskanie
                Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                Skomentuj

                •    
                     

                  my juz po spacerze i jestem wykończona, duchota jak nie wiem.

                  jak tak czytam o tych porodówkach to się ciesze że w toruniu sa świerzo po remoncie i nie ma takich wytycznych o pozycji do rodzenia i każda na poród ma osobna sale a później przenoszą do max 3 osobowych.

                  Lece obiadek robić
                  Weronika 19-09-2009

                  Skomentuj


                    Kupiliśmy dziś z mężem łóżeczko (takie zwykłe sosnowe, z szufladą z przykryciem) i już je skręciliśmy. Wietrzy się, bo ma bardzo intensywny zapach. Tylko materac na początku września rozpakuję, jeszcze w folii leży. Ale to super wygląda już bym chciała w nim mojego Stasia zobaczyć

                    A co do sal porodowych zbiorowych. Kiedyś jeden położnik opowiadał mi, jak przyjechała para do porodu rodzinnego, ale ponieważ dziecko już wychodziło, więc ją szybko dali na salę, a męża nie mieli czasu przebrać, więc go tylko gdzieś tam z boku postawili, żeby sobie patrzył ( a sala była taka na kilka kobiet parawanami podzielona). Po porodzie podchodzi do niego pielęgniarka i pyta czy mu się podobało, a on taki blady zdołał tylko wykrztusić: "Podobało się, ale to nie była moja żona". Nie przy tej co trzeba go postawili Autentyczna historia. Dziewczyny pilnujcie waszych facetów, bo oni pewnie w jeszcze większym stresie niż wy będą

                    Androsia - mi się bardziej Ewa podoba
                    Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
                    Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


                    Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


                    http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

                    Skomentuj


                      Ja dziś kupiłam i złożyłam łóżeczko, jak bym chciała mieć w nim już Stasia.
                      Też się zastanawiam nad takim rogalem, ale z chęcią poznam opinie kobiet, które już karmiły, ja o niczym nie mam pojecia
                      Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
                      Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


                      Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


                      http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Lenka dziękuje za zyczenia

                        a oto ewolucja naszego nowego większego akwa. Jeszcze tylko parę roślinek trzeba dokupić i diody niebieskie do podswietlenia
                        Last edited by ankasos25; 27-06-2012, 19:35.
                        Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                        Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                        http://annalena4u.blogspot.com

                        Skomentuj


                          Wrzucam zdjęcia naszej czteromiesiecznicy
                          to kukuryku to jej się podczas snu zrobiło bo ostatnio cały czas sie bawi swoimi włosami
                          Last edited by ankasos25; 27-06-2012, 19:35.
                          Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                          Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                          http://annalena4u.blogspot.com

                          Skomentuj


                            I małe porównanie Lenki w sukience z wczoraj i jak miała parę dni. Teraz już guziki przesuniete a i tak miniówa a te rajstopki to już za małe a tam wisiały
                            Last edited by ankasos25; 27-06-2012, 19:35.
                            Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                            Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                            http://annalena4u.blogspot.com

                            Skomentuj


                              Napisane przez ankasos25 Pokaż wiadomość
                              I małe porównanie Lenki w sukience z wczoraj i jak miała parę dni. Teraz już guziki przesuniete a i tak miniówa a te rajstopki to już za małe a tam wisiały
                              no szok ale ta Lena jest duża dziewuszka
                              Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                              Skomentuj


                                Hehe Indra dobrze, że mój nie będzie przy rodzinnym, bo by razem ze mną na łóżku później leżał.

                                U mnie niby po remoncie szpital na salach maxymalnie 4 mamy z maluszkami. Nie miałam możliwości tak obejrzeć oddziału, ale że ja ciekawska oko zapuściłam i trochę pozaglądałam do sal. Akurat było po obchodzie i mamcie karmiły swoje pociechy, a mój mąż był w szoku, bo jak na 6 salach wszystki maluchy krzyczały, to był jeden wielki wrzask na korytarzu.
                                Ja niestety musiałam wybierać między szkołą rodzenia a indywidualną położną (niestety szpital częściowo sprywatyzowany, a do drugiego bym za żadne chiny nie poszła, bo warunki spartańskie, ponoć moja mama w tamtym rodziła i standard był taki jak dzisiaj w tym moim)
                                Wybrałam położną, bo cena ta sama, a ja się lepiej będę psychicznie czuła. I też plus tego, że pierwszą kąpiel ja robię
                                Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




                                25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
                                06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
                                27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
                                Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
                                14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
                                15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

                                18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X