Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    o kurcze to rzeczywiscie mialas przezycia nocne kurde ....niech ten moj przyjezdza juz bo jak u mnie tak bedzie to urodze w domu przy moich kotach Carin a moze sie za bardzo przemeczylas w dzien ??
    Julia 20.08.2009

    Skomentuj

    •    
         

      dziewczyny dzisiaj przymiezalam suknie slubna i chce wyjsc zamaz jednak
      te przymiezanie wyszlo spontanicznie bo czesto przechodzilam kolo sklepu z salonem sukni slubnych i jedna mi tak wpadla w oko ze pani z salonu zaprosila mne do przyiraki a ze Nikola sobie smacznie spala to sie skusilam
      tylko nie wiem czy wam sie by podobala
      Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



      Skomentuj


        to pokazuj,jak możesz
        Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

        http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



        Skomentuj


          No właśnie wcale, mój spacer ograniczył się do wyjścia z mężem po wózek do mojej mamy (7 minut drogi spacerkiem)...
          Nie mam pojęcia co mogło być przyczyna... Ale coś w środku mi mówiło żeby nie robić z tego wielkiej paniki.

          Skomentuj


            A ja miałam dziś w nocy prawie godzinna serie skurczy, ale się strachu najadłam...

            Skomentuj


              puzniej ja wkleje jak wyglada na kims a jak na mnie.
              Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



              Skomentuj


                heheh fajnie powiedziane nie robic paniki ....gratuluje i zazdroszcze opanowania ...ale moze faktycznie nie bylo takiej potrzeby ...ja patrzac z perspektywy czasu jakby mnie sie cos takiego teraz przydarzylo to odrazu bym dzwonila po kogos bo bym pomyslala ze to juz ale moze dlatego ze cala ciaze przeszlam bez zadnych dolegliwosci nawet sluchajcie przez 9 miesiecy nie zabolala mnie ani razu glowa nic poprostu nic tylko mi brzuch rosl ..ale mam nadzieje ze dzisiaj bedzie u Ciebie spokoj
                Julia 20.08.2009

                Skomentuj

                •    
                     

                  Tez mam taka nadzieje.
                  Ja niestety nie miałam tego szczęścia (ciąża bez dolegliwości)...
                  A teraz uciekam.
                  Oby Kubunio TAM jeszcze posiedział .
                  Buziaki ;*.

                  Skomentuj


                    o to ona musialam zmiejszyc zdjecia ja brzydko wyszlam bo nie umalowana ni nic nie ogarnieta
                    Attached Files
                    Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                    Skomentuj


                      My już po grillu, fajnie było ale mała moja też marudna i tylko raczki i rączki teraz też marudzi ale dostała nową zabawkę i trochę się nią zajęła

                      Grygoranna Witaj z powrotem

                      Ja też ostatnio zamarzyłam zeby wyjść za mąż ale nie potrafimy dojść do porozumienia poryczałam się wczoraj przez to
                      Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                      Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                      http://annalena4u.blogspot.com

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        a o to sukienka rybka tak na nia mowi jak wam sie podoba??
                        a tamta pierwsza chciala bym biala
                        Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                        Skomentuj


                          Syrwunia ślicznie wygladasz w niej
                          Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                          Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                          http://annalena4u.blogspot.com

                          Skomentuj


                            to jewst ta rybka
                            Attached Files
                            Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                            Skomentuj


                              syrwunia wg mnie ta pierwsza ładniejsza. slicznie ci w niej




                              Skomentuj


                                Wiecie co znowu mam doła Napisałam tylko mojemu że wyjeżdżam i żeby czasami mu coś nie odbiło(jakby pisał lub raczył przyjechać) że trafiłam do szpitala albo coś. No i się zaczęła gadka szmatka na gg Powiedział mi że mnie nienawidzi, że to ja wszystko zniszczyłam przez te swoje chore fochy. Że mam już się do niego nigdy nie odzywać, że jakbym chciała do niego wrócić to mam mu napisać że to moja wina, że przepraszam za wszystko i on wtedy może do nas przyjedzie Powiedziałam mu że nie ma na co liczyć, że nie odzywałam się do niego tylko dlatego żeby w końcu zrozumiał swój błąd jak postępuje i to jego wina i od dawna czekam tylko aż zjawi się osobiście i raczy ze mną porozmawiać na spokojnie. To usłyszałam ilość obelg że jestem jak matka teresa taka święta sobie nic nie zarzucam itd. Usunął nasze wspólne zdjęcia ze swojego profilu na nk, napisał sobie Freedom i już się nie odezwał. A mi się chce teraz tak ryczeć że z ledwością się powstrzymuje, za dużo ludzi teraz w domu żeby mogła sobie pozwolić na płakanie, eh zaraz chyba wyjdę się gdzieś przejść bo nie wytrzymam tej nerwówki

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X