Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ja mam ta ciemne kreskę już bardzo długo za to pępek mi nie wychodzi jeszczenajadłam się ryżu z pulpetami i mnie zgaga dopadła idę pod wieczór na zakupki muszę kupić sobie kremik na rozstępy na brzuchu mam tylko jeden taki mały ale za to na nogach ogrom nie wiem już czym się mam smarować mam wrażenie ze ta ciąża uwidacznia się w moich nogach i biodrach jak do tej pory smarowałam się kremem z ziaji od 4miesiaca i oliwkami ale to wcześniej brzuch to pryszcz mozna go zawsze zakryć ale nogi z tyłu jak ja w lato wyjdę w sukience poza kolana-gryyy-a wy czym sie smarujecie macie jakieś ro stepy ja miałam wcześniej bo zdeka mi się przytyło jak rzucałam palenie zanim zaszłam w ciąże

    Skomentuj

    •    
         

      No to widzę, że się tylko krygowałaś. Super foteczka.

      A dzisiaj chyba jakaś plaga na pralki Nitce siadła i moja wlaśnie wylała cała wodę na ziemię i nie chce sie dać zresetować! Wyjelam wtyczkę z gniazdka i musi czekać na męża!!! Ech, jak nie urok to...!
      Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


      Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

      Skomentuj


        nator i grygoranna laseczki jestescie super foty ja tez cos zaraz wstawie
        Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



        Skomentuj


          ja dodałam brzuszek do galerii
          1.03.2009 9:55 FILIPEK

          Skomentuj


            Ja smaruję się kremem "Perfekta mama" przeciw rozstępom. I jak narazie nie mam żednego rozstępu nie licząc starych z poprzedniej ciąży. Ale boję się że jeszcze wszystko przedemną ponieważ w tamtej ciąży rozstępy pojawiły mi się dopiero w 9 miesiącu praktycznie na sam koniec

            Skomentuj


              notor, wstyd sie przyznac, ale sie przyznam, ze musialam sprawdzic w slowniku co znaczy KRYGOWAĆ SIĘ , i juz jestem o jedno slowo madrzejsza
              Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

              Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

              Skomentuj


                Mój brzuch też jest w galerii ... Mam dzisiaj strasznie ospały dzień. Nie mogę się obudzić.
                Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                Waga 4180 i 58cm


                Skomentuj

                •    
                     

                  nitka, Twoj brzucholek juz sobie ogladalam , masz co dzwigac, ale ani to mam pprzyjemnosc po raz pierwszy

                  tak na marginesie to moj tez jest w galerii
                  Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

                  Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

                  Skomentuj


                    Hej! Ja wdg. kalendarza mam termin na 21.09 Niestety w moim przypadku umieram, ciagle nudnosci, bole brzucha brak apetytu nadmiar apetytu, zmeczenie, naszczescie wymioty jeszcze jako tako mnie oszczedzaja

                    Skomentuj


                      Taaaaa jest co dźwigać :-) Dlatego jestem taka ciekawa ile ten mój skarbek waży. Dowiem się chyba w przyszłym tygodniu na USG.
                      Wróciłam właśnie z galerii widzę, że Tobie też nie jest lekko:-) Damy radę!!!
                      Last edited by nitka236; 06-02-2009, 15:55.
                      Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                      Waga 4180 i 58cm


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        wiesz co, brzuch to dla mnie nie taki problem narazie, najbardziej to mnie wkurzaja te cyce, bo inaczej ich nie moge nazwac, zawsze mialam kompleks na ich punkcie, w pierwszej ciazy jeszcze nie bylo tak zle ale teraz to poprostu masakra, niewiem ile jeszcze beda rosly, a jak dojdzie mleko, ach szkoda gadac, jak ja bym chciala takie malutkie cycuszki miec
                        Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

                        Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

                        Skomentuj


                          Sorki pomyliłam się, faktycznie norma po glukozie wynosi do 140.
                          Co do rozstępów, to na szczęście jeszcze nie zauważyłam.
                          A to do tatusiów, to mój jest kochany - głaszcze, całuje brzusio. A najbardziej w nocy lubię się wtulić w niego brzusiem i wtedy maleństwo kopie go po pupie
                          Fajne i niedrogie ciuszki. POLECAM!!!!
                          http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=9510214
                          http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/61vB/

                          Skomentuj


                            widze grygorana ze mamy ten sam problem... ja na ogol mialam zawsze duze i zawsze mi z tego powodu dokuczali .... musialam sporo schudnac zeby wygladaly na mniejsze a eraz jak jeset w ciazy to mam takie balony ze az sie sama ich wstydze a do tego jeszcze cale w rozstepach a na dodatek nie jestem wysoka i sie rzucaja w oczeta...
                            Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                            Skomentuj


                              No kochane za Wami nadążyć.... Witam nową mamusię kwietniową.
                              Foteczki dziewczyny macie super!
                              Attached Files
                              Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                              http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                              Skomentuj


                                Napisane przez grygoranna Pokaż wiadomość
                                notor, wstyd sie przyznac, ale sie przyznam, ze musialam sprawdzic w slowniku co znaczy KRYGOWAĆ SIĘ , i juz jestem o jedno slowo madrzejsza
                                No to ja się przyznam, że nie wiem jak zdjęcia laseczek poogladać
                                Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                                Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X