Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez karolaina Pokaż wiadomość
    Ewylynka Czy Ty chcesz żebym ja z nudów umarła?? Teściowa mi nawet okien ścierką nie pozwala przetrzeć, a mnie wczoraj skręcało, jak Ona biegała ze szwami na nodze (po lekkim wypadku) a ja na łóżku jak królewna siedziałam.
    Carin Mój w czwartek kończy 21 i szczerze mówiąc boję się tego wieku u chłopaków, bo właśnie teraz im odbija Ale mój jakoś narazie nie okazuje by go interesowały inne, owszem chodzi z kumplem na piwo i gadają o pierdołach jak to faceci. Ale obiecał mi, bo On też po przejsciach identycznych jak ja i wie jak to boli i gdy ktoś kogoś zdradza.
    A na małą to już doczekać się nie może.
    A ja sie nie boje, jestem swojego tak pewna, ze jakby z czymś odpalił to dałabym sobie obie nogi uciąć .

    Skomentuj

    •    
         

      U mnie na początku była planowana, ale jak się przez 3 miesiące nie udawało. To zrezygnowaliśmy. I tak w ten sposób na dwa dni przed cywilnym dowiedziałam się, że będzie dzidzi I też teraz nie zmieniłabym decyzji. Chociaż na początku miałam chwile załamania i się zadręczałam pytaniami czy dobrze zrobiłam czy damy radę się utrzymać. Ale teraz... jestem przeszczęśliwa i nikomu bym małej nawet na godz nie oddała
      Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




      25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
      06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
      27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
      Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
      14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
      15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

      18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

      Skomentuj


        Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
        Tez juz mialam na specjalistycznym, w tym jakies przeplywy cos tam sluchal i echo serca, i dlugosc szyjki od razu, wszystko wszytko . I to bardzo dobry zaufany stary lekarz .
        No ja też miałam ale tylko raz na takim specjalistycznym gdzie stwierdził że to na pewno dziewczynka U siebie ma gorszą aparaturę więc mierzy tylko to co potrzebuje zawsze. Ale ponoć chyba od 34 tyg trzeba mieć jeszcze ostatnie usg, nie??

        Skomentuj


          Napisane przez karolaina Pokaż wiadomość
          To tak jak i mój. Czasem to mam chęć wziąść patelnie i po łbie na stukać... ale z drugiej strony szkoda mi patelni , bo siniak na głowie zniknie, a nowa patelnia będzie mnie trochę kosztowała
          Ja jak juz nie mam na mojego siły to sie na niego rzucam z zebami i go gryze! Wyladuje sie i mi pomaga .
          Zreszta on jest taki ze zawsze pierwszy wyciaga reke na zgode i udaje ze sie nic nie stalo, ja tak nie umiem ...

          Skomentuj


            Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
            Tez juz mialam na specjalistycznym, w tym jakies przeplywy cos tam sluchal i echo serca, i dlugosc szyjki od razu, wszystko wszytko . I to bardzo dobry zaufany stary lekarz .
            U mnie za każdym razem sprawdza przepływy przez pępowinę serce do dwa razy bada na początku jak się glebniemy na wyrko i na koniec wizyty. Szyjkę ostatnio mi badał, jak mu o tych moich skurczach powiedziałam, ale jest ok i wszystko pozamykane szczelnie
            Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




            25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
            06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
            27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
            Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
            14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
            15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

            18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

            Skomentuj


              A u nas było tak ze mi maz przed slubem jeszcze kazal brac tabletki FEMINATAL, ale oczywiście dziecko dopiero po slubie. Mi bylo obojetne kiedy bedzie (chociaz pewnie po pol roku nieudanych prob bym sie zaczela martwic...), ale maz nalegał to niech maa . Jak patrze jak sie bawi z synem szefa to mi sie płakac chce słodkie to ...

              Skomentuj


                No to u wszystkich tutaj raczej takie planowane te dzieciątko a nie tak jak u mnie, nie dość że młoda i głupia to jeszcze do końca nie poznała faceta i ją teraz zostawił bo mu tak wygodnie... Ale co jak co, jak ja już bym chciała swoją dzidzię mieć u siebie w domku, chodziłabym z nią na spacerki, tuliła i kochała tak mocno jak jeszcze nikt hihihi

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
                  No ja też miałam ale tylko raz na takim specjalistycznym gdzie stwierdził że to na pewno dziewczynka U siebie ma gorszą aparaturę więc mierzy tylko to co potrzebuje zawsze. Ale ponoć chyba od 34 tyg trzeba mieć jeszcze ostatnie usg, nie??
                  Ostatecze to zrobia przed porodem .

                  Skomentuj


                    Ja ostatnie usg robiłam w 34 tyg. I lekarz powiedział, ze kolejne już przed porodem będą mi w szpitalu robić.
                    Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




                    25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
                    06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
                    27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
                    Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
                    14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
                    15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

                    18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

                    Skomentuj


                      Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
                      No to u wszystkich tutaj raczej takie planowane te dzieciątko a nie tak jak u mnie, nie dość że młoda i głupia to jeszcze do końca nie poznała faceta i ją teraz zostawił bo mu tak wygodnie... Ale co jak co, jak ja już bym chciała swoją dzidzię mieć u siebie w domku, chodziłabym z nią na spacerki, tuliła i kochała tak mocno jak jeszcze nikt hihihi
                      Wlasnie, bedzie malutka to ten dol ten pewnie przeminie, bo ciaza swoje robi...
                      A poza tym jestes mloda, wiec 100%, że gdybys tylko chciala to bys nie jednego faceta sobie przygruchała .

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Ja bym chciała żeby u mnie zaczęło się w nocy a nie w dzień

                        Skomentuj


                          Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
                          Ja bym chciała żeby u mnie zaczęło się w nocy a nie w dzień
                          Tak? A ja sama nie wiem, chyba jednak jakoś rano .

                          Skomentuj


                            Ja tam wolę rodzić w nocy niż w dzień Wtedy mam pewność że na bank ktoś ze mną w domu będzie. A jak się czasem zacznie w dzień to lipa bo przeważnie sama siedzę.

                            Skomentuj


                              Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
                              Ja tam wolę rodzić w nocy niż w dzień Wtedy mam pewność że na bank ktoś ze mną w domu będzie. A jak się czasem zacznie w dzień to lipa bo przeważnie sama siedzę.
                              Ja mam do szpitala 10 minut. No i w kazdej chwili moge do meza zadzwonic.

                              Skomentuj


                                Mnie to bez róznicy czy w dzień czy w nocy. Chociaż w dzień to łatwiej by z dojazdem było. Ale jakoś sobie damy radę
                                Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




                                25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
                                06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
                                27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
                                Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
                                14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
                                15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

                                18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X