Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez karolaina Pokaż wiadomość
    Ale jest różnica między 1 a 2 z pampersa, bo dostałam od lekarki broszurkę i tam była pielucha 1 a ja kupiłam 2 i są ciut większe. Z tego co pamiętam jak mówiłaś, to Twoja nie będzie taka mała, tylko właśnie większa Ja to się obawiam, że za duże kupiłam, bo jak narazie z forum wynika, że my mamy najmniejszą pociechę
    To chyba nie ja Ja mówiłam że moja to wielka nie będzie

    Skomentuj

    •    
         

      To u nas wielki kluch ma być (już prawie 3kg, a jeszcze półtorej miecha przed nim...) chyba ze on sierpniowy ;D i nam zrobi niespodzianke.

      Skomentuj


        wiecie co a ja wam troszke zazdrszcze....ja jestem sama no z mala...tata 1200km od domku , tesciowie tez , mamy nie mam a moj ojciec nawet nie zadzwoni zeby sie zapytac co slychac ....rozumiem was bardzo dobrze ...przydalby sie ktos taki kto wyslucha ....podpowie pomoze i wogole przytuli ...ehhhh znowu zaczynam ..chyba zaraz gdzies wyjdziemy ale jest tak goraco....damy rade dziewczynki ...przeciez jestesmy silne
        Julia 20.08.2009

        Skomentuj


          Ehh ... zazdroszczę wam mężów Też wolałabym czasami porozmawiać sobie z facetem, a mój to pewnie bawi się na działce u kuzynów lub nad wodą robią grilla a do mnie to nawet się nie odezwie, żyć nie umierać W końcu co gorszego może mnie spotkać...

          Skomentuj


            Napisane przez maniaw83 Pokaż wiadomość
            wiecie co a ja wam troszke zazdrszcze....ja jestem sama no z mala...tata 1200km od domku , tesciowie tez , mamy nie mam a moj ojciec nawet nie zadzwoni zeby sie zapytac co slychac ....rozumiem was bardzo dobrze ...przydalby sie ktos taki kto wyslucha ....podpowie pomoze i wogole przytuli ...ehhhh znowu zaczynam ..chyba zaraz gdzies wyjdziemy ale jest tak goraco....damy rade dziewczynki ...przeciez jestesmy silne
            Ja to chyba do tych silnych nie należę, zaczynam się użalać nad sobą jeszcze bardziej.

            Skomentuj


              Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
              Ehh ... zazdroszczę wam mężów Też wolałabym czasami porozmawiać sobie z facetem, a mój to pewnie bawi się na działce u kuzynów lub nad wodą robią grilla a do mnie to nawet się nie odezwie, żyć nie umierać W końcu co gorszego może mnie spotkać...
              Moze zmądrzeje jak malutka się urodzi...

              Skomentuj


                Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
                Moze zmądrzeje jak malutka się urodzi...
                Ja już w nic nie wierzę, jak mała się urodzi to mam go centralnie w dupie! Tak jak jestem w ciąży to nie potrafi się odezwać, a jak raptem mała się urodzi to zacznie do mnie przyjeżdżać? No ale mamy niedzielę jest słońce na niebie czego jeszcze więcej można chcieć

                Skomentuj

                •    
                     

                  Ale wprowadzilysmy atmosfere ....zaje...moze pomyslmy o czyms innym bardziej przyjemnym ....a ja siedzie i sie poce ...jest tak goraca
                  Julia 20.08.2009

                  Skomentuj


                    Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
                    Ja już w nic nie wierzę, jak mała się urodzi to mam go centralnie w dupie! Tak jak jestem w ciąży to nie potrafi się odezwać, a jak raptem mała się urodzi to zacznie do mnie przyjeżdżać? No ale mamy niedzielę jest słońce na niebie czego jeszcze więcej można chcieć
                    A jak już do ciebie pisze to napomknie coś o dziecku czy zupełnie nic?

                    Skomentuj


                      To moja najmniejsza będzie, bo teraz ma dopiero (tzn na 22lipca- 1755g) Dzisiaj mnie korci iść z mężem i jego kumplem na ryby, tzn posiedzieć nawet nad wodą i się pozbijać lekko z nich Ale znowu jak pomyśle ile trzeba iść i że nie mam nic słodkiego to mi się odechciewa. To chyba z tego gorąca nie wiem co mam robić.
                      Ewylynka musisz być twarda i nie dać się!!
                      Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




                      25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
                      06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
                      27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
                      Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
                      14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
                      15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

                      18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
                        A jak już do ciebie pisze to napomknie coś o dziecku czy zupełnie nic?
                        On raczej nie pisze, a jak mu się zdaży 2 razy w tyg smsa przysłać to fakt pyta się tylko czy z jego dzieckiem wszystko ok, ale ja nie odp.

                        Skomentuj


                          Napisane przez karolaina Pokaż wiadomość
                          To moja najmniejsza będzie, bo teraz ma dopiero (tzn na 22lipca- 1755g) Dzisiaj mnie korci iść z mężem i jego kumplem na ryby, tzn posiedzieć nawet nad wodą i się pozbijać lekko z nich Ale znowu jak pomyśle ile trzeba iść i że nie mam nic słodkiego to mi się odechciewa. To chyba z tego gorąca nie wiem co mam robić.
                          Ewylynka musisz być twarda i nie dać się!!
                          To jakby tyła tak 250g na tydzien to moze miec z 3,5kg . To tak ładnie.

                          Skomentuj


                            Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
                            On raczej nie pisze, a jak mu się zdaży 2 razy w tyg smsa przysłać to fakt pyta się tylko czy z jego dzieckiem wszystko ok, ale ja nie odp.
                            Sie nie wysila widzę... A jego matka?

                            Skomentuj


                              Nie daje się bo mam za hardy charakter Też nie mam nic słodkiego i muszę się wybrać do sklepu bo tylko do 18 jest czynny a tak mi się nie chce w taki upał wychodzić tylko do sklepu, jak już bym chciała gdzieś iść to co najwyżej nad jeziorko bo tam chłodniej jest. Jeny jak ja chcę nad morze!

                              Skomentuj


                                Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
                                On raczej nie pisze, a jak mu się zdaży 2 razy w tyg smsa przysłać to fakt pyta się tylko czy z jego dzieckiem wszystko ok, ale ja nie odp.
                                Hehe ciekawski tatus... jak mu się przypomni to napisze. Ale pewnie jest tak, że on nie pisze, bo ty jestes na niego obrazona, a Ty nie napiszesz, bo pierwsza kroku nie bedziesz robiła. I tu się koło zamyka. Ale Ty musisz być twarda, niech wie, że takim zainteresowaniem, to daleko nie zajedzie. A jak chce się dowiadywać jak czuje się jego córka i matka jego dziecka od znajomych to niech martwi, bo wiadomo, że znajomy nie zawsze prawde powie.
                                Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




                                25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
                                06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
                                27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
                                Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
                                14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
                                15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

                                18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X