Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez Matajkaa Pokaż wiadomość
    Witam Czy mogę dołączyć się do was?
    Mam na imię Weronika, jestem z trójmiasta mam 19 lat. Termin porodu mam na 25.11.2009. Mam już 10 miesięcznego synka Jakuba a teraz oczekujemy najprawdopodobniej dziewczynki, ale tego dowiem sie za kilka dni
    Witam .
    Lista na stronie 34 uzupełniona .

    Skomentuj

    •    
         

      Carin.. co u Ciebie?? mamy sierpień jeszcze miesiąc Ci został:P aleeeeeż ja Ci zazdroszcze.. jak się czujesz?




      Skomentuj


        Napisane przez kara_boska Pokaż wiadomość
        hej!

        Witamy nową Mamę!

        ja się czuję raczej dobrze, mam małe huśtawki nastrojów, ale tak fizycznie bardzo fajnie. ze spaniem nie mam problemów, wstaję jakieś 2 razy na sikando i śpię dalej, ale coraz bardziej mi niewygodnie. Dużo śpię na plecach, nie wiem czy to dobrze, czy źle?! Jak myślicie?

        Ps. Kupiliśmy w poniedziałek auto i nadal się z nim męczymy, już niby odebrany od mechanika, wszystko na glanc zrobione i nagle się okazało, że felga krzywa, więc teraz mężuś jeździ i próbuje coś załatwić. Trochę to trudne, żeby tak od ręki zrobili, tym bardziej w piątek popołudniu. Cholerka, już tyle kasy nam poleciało na to auto. Strach myśleć. Dużo stresu.
        Urlop powoli nam dobiegł połowy, a my nadal uziemieni w Poznaniu. Mieliśmy jutro wyruszać do Holandii, ale już sama nie wiem czy to jest realne.
        Spiac na plecach macica uciska czesc tetnic co sprzyja niedotlenieniu zarowno twojemu jak i maluszka. Latwo jest o omdlenia...

        Skomentuj


          Napisane przez katarzynar Pokaż wiadomość
          Oj z tymi chłopami niestety tak bywa... Ale szkoda słów. Lepiej zapomnieć.


          Wczoraj cały wieczór robiłam dekoracje do mojej sali, tamta pani wszystko posciągała, normalnie puste sciany. Zrobiłam kota, słoneczniki, gąsienicę... Jak powieszę w przedszkolu to wkleję wam fotki Zaraz będę kończyć te neiszczęsne słoneczniki.

          No to miłego dzionka kochane. Zerknę za chwilę
          katarzynar ja też pracuje w przedszkolu a właściwie w dwóch, tylko jako gł. ksiegowa
          Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



          Skomentuj


            A wiesz jakie jajca? Ostatnio bylam w szpitalu z wysokim cisnieniem, a tuz przed szpitalem znalazlam swoj terminarzyki data ostatniej (?) miesiaczki to nie 10.12. tylko 17.12., wiec bedac w szpitalu w ciazy byłam 31tyg. i 4 czy piec dni, a z usg wyszło, ze ponad 34 ! Gin do mnie " Co Pani chce dziecko 5kg urodzić?!"... I teraz sie zastanawiam czy ostatnia miesiaczka nie była w listopadzie (17go)... Wtedy wyniki usg by sie zgadzaly...
            Albo bede miała wielkiego dzidziusia .

            Skomentuj


              A ja juz sama nie wiem co sadzic o mojej dacie porodu... Niby miałam krwawienia w grudniu, ale spoznione o 3 dni i dosc skape... Z usg wynika, ze powinnam urodzic pod koniec sierpnia, a z tej nieszczesnej miesiaczki, ze pod koniec wrzesnia . I nie wiem co o tym sadzic...

              Skomentuj


                ooooooo ja:P Carin a ile Mały Kubuś już waży i na kiedy masz ten termin ostateczny porodu?

                kurcze wiesz.. ost. leżałam sobie z mężem w nocy już w zasadzie kładliśmy się spać.. i on mnie zaczął dotykać po piersiach.. a mnie one ost. okropnie bolą i sama się dotknąc nie mogę.. bo taki ból;( nakrzyczałam na niego.. a za moment z jednnego cycka mi siara pierwszy raz poplyneła..;| nie za wczesnie? to dzisiaj dopiero mój 28 tydzień..




                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez sagapoamore Pokaż wiadomość
                  ooooooo ja:P Carin a ile Mały Kubuś już waży i na kiedy masz ten termin ostateczny porodu?

                  kurcze wiesz.. ost. leżałam sobie z mężem w nocy już w zasadzie kładliśmy się spać.. i on mnie zaczął dotykać po piersiach.. a mnie one ost. okropnie bolą i sama się dotknąc nie mogę.. bo taki ból;( nakrzyczałam na niego.. a za moment z jednnego cycka mi siara pierwszy raz poplyneła..;| nie za wczesnie? to dzisiaj dopiero mój 28 tydzień..
                  Prawie 3kg, a termin by wtedy wypadał 24 września! To jeszcze by były prawie 2 miesiace rosniecia przed nim .

                  Niee mi tez dosc szybko leciała... Tez mnie cycole bola...
                  Last edited by Carin; 02-08-2009, 15:04.

                  Skomentuj


                    A moje stopy maja sie dobrze. Za to zrobił mi sie lekki siniak wokół pępka .

                    Skomentuj


                      Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
                      A moje stopy maja sie dobrze. Za to zrobił mi sie lekki siniak wokół pępka .
                      Ja siniaka żadnego nie mam ale wokół pępka zrobiło mi się takie delikatne kółko. Poza tym to dzień dobry Jestem zmęczona dzisiaj tak jakbym wczoraj jakieś doły kopała

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
                        Ja siniaka żadnego nie mam ale wokół pępka zrobiło mi się takie delikatne kółko. Poza tym to dzień dobry Jestem zmęczona dzisiaj tak jakbym wczoraj jakieś doły kopała
                        A my dzis konczymy remont . Jak sie ciesze masakra .

                        Skomentuj


                          Hehe nie dziwię się ja nienawidzę remontów, tego kurzu wszędzie i wiecznego sprzątania

                          Skomentuj


                            Hej Dziewczynki!
                            Ale miałam sen paskudny. Śniło mi się, że miałam już Maleństwo w domu. Był to chłopczyk i strasznie mi zachorował. Na szczęście Mateusz przydreptał do nas w nocy i mnie obudził, bo pewnie bym się męczyła z tym choróbskiem. Ostatnio coraz więcej mi się śni, ale jakoś potem już nic nie pamiętam.
                            Jomada - za wózek z gondolką, spacerówką i fotelikiem daliśmy 1200 zł. Po tyle chodzą też na allegro, dlatego nie zastanawialiśmy się tylko braliśmy. Kamim kiedyś podawała mi na forum linka, gdzie znajdują się sklepy, w których można kupić tako. Sprawdź, gdzie w pobliżu są i sama obejrzyj. Stelaż jest dość duży i jak ktoś ma małe auto, to chyba trzeba poszukac czegoś innego.
                            Miłej niedzieli życzę
                            Mateuszek 07.09.2005
                            Jaś 08.10.2009


                            Skomentuj


                              Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
                              Ja siniaka żadnego nie mam ale wokół pępka zrobiło mi się takie delikatne kółko. Poza tym to dzień dobry Jestem zmęczona dzisiaj tak jakbym wczoraj jakieś doły kopała
                              hej, ja czuje sie tak samo i jakaś taka połamana. Swędzącą wysypke mam od kilku dni lekarz powiedział że to normalne, a pani w aptece poleciła mi krem oilatum soft i przeszło. Nawet go trochę zostało, więc w razie czego to będzie dla Weroniki - bo to jest seria hypoalergiczna, którą można stosować u noworodków.
                              będzie Weronika

                              Skomentuj


                                Witajcie!
                                Katinkaw to tylko sen, niczym się nie martw Dzięki za informacje o wózku. Rzeczywiście cena na allegro jest taka sama, już nawet znalazłam sklep niedaleko mnie i muszę się tam wybrać Muszę też wymierzyć dokładnie bagażnik, a potem stelaż w sklepie i muszę jeszcze wymierzyc windę, bo jest ona bardzo mała.
                                Kupiłam "Dziecko" wersję podstawową i dopiero w domu doczytałam, jak nie mogłam znaleźć kuponu na pieluchy, że jest on w droższym wydaniu , ale teraz to mi się już nie opłaca kupować drugiego numeru, bo i tak wyjdzie jakbym zapłaciła za te pieluchy 100% ceny



                                Juliuszek 16.09.2009 g. 21.55

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X