Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Kurczaczek trzymam kciuki zeby dzidzius sie przedstawil rodzicom) co do kopniakow to moj mati juz szaleje od dwoch tygodni moze dlatego ze jak na 21 tydzien jest dosc duzy bo wazy 450 gram)pozdrawiam
    Last edited by olcm80; 06-02-2009, 02:28.
    Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

    http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







    Skomentuj

    •    
         

      No witam dziewczyny,czy brzuszki dały Wam pospać?Mój na szczęście tak,tylko wczoraj strasznie rozrabiał wieczorkiem

      Ania,my mamy rodzinkę w Iławie,piękne miejsce,może kiedyś się tam przeprowadzimy na stałe.Mój mąż z tamtąd pochodzi. A jeśli chodzi o seriale to lubię oglądać Dowody zbrodni.Na inne brak mi czasu...
      Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

      http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



      Skomentuj


        liliana zmień ginekologa łaskę Ci robi wielką. Ja nie mam żadnych problemów choć chodzę prywatnie to może inna kwestia ale za kazdym razem o wszystko wypyta we wszystkim pomoże doradzi. A jak w grudniu się przeziębiłam to wystarczył tylko sms do lekarza a on sam oddzwonił. Zresztą tak mi kazał robić gdyby tylko coś się działo mam od razu do niego dzwonić albo pisać.
        Atusia ja z mężem też wczoraj się trochę posprzeczałam ale do wieczora mu przeszło mi również i wieczorem głaskawł brzusio. A jestem w szoku zachowaniem twojego męża Mój również pracuje ale zawsze powtarza mi że w nocy to on będzie wstawał w dzien wychodził na spacery, żebym mogła trochę odpocząć. A płeć nie powinna tu wchodzić w rachubę i dziewczynka to dziecko tak jak chłopiec.

        Skomentuj


          Dziewczyny jeśli chodzi o mnie to synalek dał mi pospać co wcale mnie nie cieszy lubie jak mnie w nocy troszke pokopie
          No to już wiem ile mam kupić podkładów i majtek, ale mam jeszcze jedno pytanko jak myślicie ile mam zabrać ciuszków do szpitala: body, śpioszków bo to pewnie zależy ile dni sie leży bo zazwyczaj to są 2-3 dni a ile razy dziennie sie pzebiera dzidzke, bo moja znajoma mi opowiadała że jej synek to ciągle sie osikuje pod same pach więc nie wiem
          Mój synek 24/8 kwiecień

          Skomentuj


            najpierw zapytaj czy trzeba mieć ubranka dla dziecka bo w większości szpitali nie trzeba


            Skomentuj


              Witam mamusie i ich brzusiespać spałam dobrze tylko zasnąć coś nie mogłam,jeśli chodzi o ciuszki to ja nic nie muszę brać bo tam nie wolno swoich nie wiem czemu,noworodki są ubrane w koszulki i zawinięte w rożki więc mam z głowy,zazwyczaj u nas trzymają dwie doby ostatnio jak urodziłam o 9,30w niedziele rano to we wtorek już byłam w domu akurat na walentynki,a tak chciałam urodzić na walentego a niunia się pospieszyła i wypadło na urodziny teściowej.Czy zaczyna wyciekać wam siara?
              HANULKA 09.04.2009




              Skomentuj


                Moja dzidzi od tygodnia daje o sobie znac w znaczacy spoosb

                MlodaM.17 ja no cos, poklocilam sie z siostra, z mama, z tata, poszlam spac o 20 obudzilam sie o 24 poscielilam i znowu poszlam spac. Od dzisiaj do marca mam wolne od szkoly, bo epidemia grypy panuje. Na brak emocji nie narzekam choc wolalabym isc do zoo albo raczej do kina, bo zoo nie lubie
                Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                Skomentuj

                •    
                     

                  Mi tam nic nie cieknie a co do ubranek to mamy zabrać z sobą i dlatego tak sie zastanawiam ile mam tego zabrać, chociaż też nie ma co panikować wezme 4 komplety i jeden na wyjście a jak będzie potrzeba więcej to ktoś mi dowiezie przecież to nie koniec świata a do szpitala samochodem jest ok 10 min
                  Mój synek 24/8 kwiecień

                  Skomentuj


                    CZEŚĆ DZIEWCZYNY WŁAŚNIE ZMIENIŁAM GINA WIEC NA NASTĘPNA WIZYTĘ JESTEM JUŻ ZAPISANA DO INNEGO IDE DO INNEGO MAM NADZIEJE ZE DOBRZE WYBRAŁAM CO DO SŁODYCZY TO JE UWIELBIAM I MAM TERAZ MAŁY DYLEMAT BO WIEM ZE CUKIER MAM PODWYŻSZONY I POWINNAM NIE SŁODZIĆ KAWY HERBATY ALE JA SŁODZĘ I TAK TYLKO 1 ŁYŻECZKĘ POCZEKAM NA OPINIE TEGO DRUGIEGO LEKARZA CO ON NA TO BO W SUMIE CUKIER MAM PODWYŻSZONY NIEWIELE ALE ZAWSZE JEST PONAD NORMĘ
                    ZABIERAM SIĘ ZA PORZĄDKI BO PÓŹNIEJ PRZYCHODZI DO MNIE TIP SERKA BĘDZIE ROBALA MI FRENCZ NA PAZURKACH

                    Skomentuj


                      hej

                      ja też dziś ostro pospałam nawet się nie obudziłam jak mój wrócił z pracy a zawsze się budziłam.

                      co do ubranek to zależy od szpitala, szczerze powiem ze nie wiem jak jest u mnie bo jeszcze nie pytałam

                      a siara cieknie mi od jakis 2 miesiecy
                      Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                      Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                      http://annalena4u.blogspot.com

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Tam gdzie bedę rodziła nie trzeba mieć ubranek dla dzidzi,tylko na wyjście.Poza tym pieluchy,chusteczki nawilżane i oliwkę.Siara mi nie leci sama,dopiero jak nacisnę piersi.
                        Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                        http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                        Skomentuj


                          Mi nic nie leci nawet jak nacisne, ale to chyba nic nie znaczy bo już gdzieś czytałam że niektóre przyszle mamusie mogą mieć to bardzo wcześnie a inne dopiero po urodzeniu dziecka
                          Kurcze to tylko w Gdańsku każą mieć ubranka dla dziecka
                          Mój synek 24/8 kwiecień

                          Skomentuj


                            A byłyście już zwiedzać szpital w którym będziecie rodziły ?
                            Ja jestem umówiona na marzec i trochę mi głupio się przyznawać ale położną też będę miała załatwioną . Tak strasznie się boje że coś może być nie tak że wole mieć kogoś kto się mną troskliwie zajmie i nie będzie traktował mnie jak wrzodu na pupie.
                            Mój synek 24/8 kwiecień

                            Skomentuj


                              Hej mamuski!
                              Alez Wy macie tempo, najwiecej, jak widze dzieje sie po poludniu, ale to juz niestety nie moja pora na fora

                              u nas masz wybor, albo swoje albo szpitalne ubranka, kosmetyki i pieluszki dla dziecka sa na miejscu no i dla mamy podklady tez szpitalne + sexowna siateczka gratis
                              kazda ciezarna otrzymuje tez od swojej firmy ubezpieczeniowej pakiet porodowy na porod w domu (tutaj porod w domu to normalka), a co, ja tez taki dostalam i dodatkowo byly juz tam kosmetyki dla dziecka i nawet zacisk do pepka czy jak to sie zwie hehe i mega wielke podklady niestety bez siateczki

                              co do siary, to juz jest jakis czas, ale sama wyplywa tyylko po kapieli i to doslownie na kropelki mozna liczyc
                              Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

                              Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

                              Skomentuj


                                Co do szpitala to znam go na pamięć,czuję się w nim jak w domu rodziłam tam już dwa razy i opieka jest super,po krwotoku wszyscy biegali przy mnie z ogromną troską położna była po prostu aniołem,przecież równie dobrze mogły mnie zostawić i mieć gdzieś,jeżdżę tam właśnie do ginekologa(prywatnie) on jest ordynatorem i dla tego przyjmuje w szpitalu,ma gabinet gratis też jest super,mam nadzieje że i ten poród będzie ok.
                                HANULKA 09.04.2009




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X