Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    diabelecke wiem wiem... ja narazie te globulki na bakterie uzywam.
    mam nadzieje ze ok bedzie.
    ale dziś dzidzia mnie nie kopała... tylko jakby czułam od czasu do czasu ze przepłyneła ale troche mnie to zaniepokoiło dziś.... sama nie wiem, teraz poczułam jakby się poruszyła... ale dziś jest bardzo spokojna.
    Dzisiaj byłam w zoo z chłopakiem fajnie było widziałam tygrysa i lwa i słonika...) i małpkę hehe.
    A ty jak spędziłaś dzień?

    Skomentuj

    •    
         

      olcm80
      a w którym tygodniu jestes ?
      moja dzidzia waży tylko 300 gram.
      i to dziewczynka

      Skomentuj


        Dobra dziewczynki. Idziemy spać. Słodkich snów i niech jutro Dobra Wróżka przyśle radość do serduszka
        Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

        Skomentuj


          Napisane przez madzik291 Pokaż wiadomość
          ja jeszcze do szpitala dla siebie nie mam nic Kiedyś to dawali po porodzie ligninę i trzeba było ją nosić bez bielizny.Teraz chyba kupię te podkłady belli skoro polecacie( do kupienia w aptece,tak?)

          Ja kupiłam je na www.tomi.pl naprawdę niedrogo. Sporo rzeczy tam kupiłam i swietne koszule do karmienia i majtki jednorazowe. Wogóle warto wejśc i popatrzeć.
          Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

          Skomentuj


            A ja jeszcze sie nie spakowałam do szpitala torba już wyprana i czeka aby ją spakować ale reszte zakupów dla mnie i dla dzidzki kupujemy pod koniec lutego jak mój skarbek przyjedzie i na liście też są podkłady ale powiedzcie ze dwa opakowania trzeba zabrać z sobą bo niewiem ile tego schodzi dziennie a i tych majteczek to ile sztuk a i wkładki laktacyjne mam już kupione.
            Mi poleciła znajoma abym spakowała dwie torby jedną dla siebie i jedną dla dzidzki- to ma sens ale nie jestem pewna czy nie będe wyglądała jak bym miała zamiar sie tam wprowadzić
            Mój synek 24/8 kwiecień

            Skomentuj


              No wicie co, o stringach to będziemy mogły pomarzyć, no bo jak taki podkład pieluchę nosić Tylko wielke gatki przez pierwszych parę tyg. Ale potem sobie odbijemy. Fajnie, że na wiosnę nam Maleństwa się urodzą, bo to taki energiczny czas i bedzie można na spacerki chodzić i zbędne kilogramy zrzucać, żeby w końcu te stringi założyć
              Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

              Skomentuj


                Napisane przez graza2008 Pokaż wiadomość
                A ja jeszcze sie nie spakowałam do szpitala torba już wyprana i czeka aby ją spakować ale reszte zakupów dla mnie i dla dzidzki kupujemy pod koniec lutego jak mój skarbek przyjedzie i na liście też są podkłady ale powiedzcie ze dwa opakowania trzeba zabrać z sobą bo niewiem ile tego schodzi dziennie a i tych majteczek to ile sztuk a i wkładki laktacyjne mam już kupione.
                Mi poleciła znajoma abym spakowała dwie torby jedną dla siebie i jedną dla dzidzki- to ma sens ale nie jestem pewna czy nie będe wyglądała jak bym miała zamiar sie tam wprowadzić
                Ja kupiłam 3 op. podkładów po 10 szt. i 2 op majtek jednorazowych po 7 sztuk. Myślę, że wystarczy spokojnie. Jak braknie to się dokupi ale nie powinno. To tak na pierwsze kilka dni, potem już mozna zwykłe podpaski nosić i swoje majteczki. Tak mi przynajmniej doświadczone rodzicielki mówiły.
                Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                Skomentuj

                •    
                     

                  ja też jeszcze nie spakowana i też nic jeszcze nie kupiłam będę robić zakupki w połowie lutego
                  HANULKA 09.04.2009




                  Skomentuj


                    Zrobiłam sobie przerwę na gotowe na wszystko co do podkładów to mam 3 paczki tak na wszelki a majtasy kupiłam dwie paczki wielorazowych po dwie sztuki są pakowane. To tylko do szpitala bo potem to podpaski zwykłe starczą no i w domu to już lepszy komfort

                    ja wszystkie takie rzeczy zamówiłam na allegro u jednego sprzedawcy i dostałam już tą wielką mega pakę

                    a liste też mam zrobioną żeby nie zapomnieć o czymś, ogólnie mam kilka różnych list jestem jak mój tato zawsze wszystko muszę mieć rozpisane, policzone a jeśli wymaga tego sytuacja to jeszcze rozrysowane tak jak np ułozenie mebli w pokoju łącznie z wymiarowaniem ehh takie małe zboczenie
                    Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                    Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                    http://annalena4u.blogspot.com

                    Skomentuj


                      szkoda że to był ostatni odcinek,zawsze kiedy się rozpędze w oglądaniu to kończą i chyba skończyli ten serial na dobre teraz czekam aż wznowią kości co do majteczek to też mam wielorazowe i mam nadzieje że wyjde ze szpitala po 2 dobach jak możesz to napisz mi u kogo robiłas zakupki na allegro może ja też zamówie i będzie po sprawie,nie chce mi się biegać po sklepach bo już chodzenie sprawia mi ból w miednicy no i brzuch twardnieje a do tego wszędzie muszę ciągnąć małą bo po wyprowadzce jesteśmy skazani na siebi wszyscy mieszkają 20 km od nas i tak jak jade do lekarza to najpierw jade do mamy porozwoże dzieci i dopiero mogę spokojnie jechać i tak samo będzie do porodu,najpierw dzieci potem ja a do szpitala 50km bo w moim mieście same konowały nawet umierać bym tu nie poszła
                      HANULKA 09.04.2009




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        olcm80
                        gratuluje synusia ja idę jutro na usg i mam nadzieje ze malenstwo tez mi sie przedstawi
                        dzis poczułam pierwszy raz kopniaka bo do tej pory były jedynie lekko wyczuwalne ruchy nieziemskie uczucie
                        młoda 17 basen wskazany jak najczęsciej ty cwiczysz a malenstwo ma zabawe
                        pzdr

                        http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
                        BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
                        .

                        Skomentuj


                          ja zamawiałam wszystko w Myszka-Sklep, mają fajne ceny i szbko wszystko dotarło
                          Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                          Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                          http://annalena4u.blogspot.com

                          Skomentuj


                            ok dzięki,będę spadać do łóżeczka bo mężuś nie lubi chodzić sam spać i mogę się założyć że mała jutro znowu wstanie o 6 na szczęście daje pospać potem,do jutradobrej i przespanej nocy życzę,oby was brzuszki nie budziły.
                            HANULKA 09.04.2009




                            Skomentuj


                              dobranoc brzuchatki ja też zmykam już do wyrka spokojnej nocy
                              Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                              Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                              http://annalena4u.blogspot.com

                              Skomentuj


                                Napisane przez madzik291 Pokaż wiadomość
                                Ania ,to gdzie Ty mieszkasz ,skoro masz 40 km do Olsztyna.Pytam z ciekawości bo mam rodzinę niedaleko Olsztyna.

                                Ja mieszkam w Biskupcu taka niewielka miejscowość 10 tys. mieszkańców ale bardzo u nas miło i przyjemnie - jak to na mazurach zapraszam!
                                Co do magicznej torby to ja też jeszcze nic w jej nie mam ale to kwestia jednego dnia i wszystko spakowane, dzis zamowilam mnostwo rzeczy na allegro i teraz czekam zeby sie nacieszyc

                                A właśnie jakie seriale są dla was super ekstra mega wypaśne hm?
                                ja jestem uzależniona od CSI, Pierwszej miłości i takim programie na Travel&Living o rodzince z ósemką dzieci nazywa się "John&Kate+8" codziennie po 20:00 świetne
                                1.03.2009 9:55 FILIPEK

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X