Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Sylwia obydwie fryzurki super do ładnej buzi wszytko pasuję
    Ankasos fryzurk a super a do figurki napewno wrócisz
    Attached Files
    Last edited by montur; 29-07-2009, 20:38.
    Milenka jest z nami od 20.04.2009

    Skomentuj

    •    
         

      hej,
      też zaczęłam zastanawiać się nad koszulą, fajne te wasze propozycje, ale jeszcze sama nie wiem. mam ciągle małe piersi i nie wiem czy pod koniec ciąży to się zmieni, czy nie

      wczoraj byliśmy u znajomych, którym 2 tygodnie temu urodził się synek. zazdroszcze im, ze już mają go przy sobie. już nie mogę się doczekać,(jeszcze prawie 9 tygodni) mimo że ta świeżo upieczona mamusia, powiedziała mi że ból porodowy był większy niż ten, w jej najgorszych wyobrażeniach. .
      zaczyna do mnie dochodzić, że to co się teraz z nami wszystkimi dziewczyny dzieje to cud nad cudami !!!!!!
      3 pAźDzIeRnIkA nA ŚwIaT pRzYsZeDł BeNiAmInEk *:

      Skomentuj


        Dobry!
        Melduję że wróciłam, ale lece prac a jutro już goście wiec nie wiem kiedy nadgonie...
        ale Wy produktywne...
        Nad morzem było cudnie!

        Do zobaczonka
        Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


        Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

        Skomentuj


          Szamana Jest dokładnie tak jak mówisz. To chyba największy cud jaki jestem sobie w stanie wyobrazić (po tylu latach czekania na dziecko).

          Do mnie wogóle zaczyna docierać, że poród zbliża się naprawdę dużymi krokami. Mi zostało jeszcze 10 tygodni, niby dużo, ale jak sobie popatrzę w drugą stronę, że 10 tygodni temu z Adrianem obchodziliśmy półmetek ciąży to jak o tym myślę to było przecież tak niedawno - jeszcze czuję smak deserów lodowych z owocami jakie wtedy jadłam .
          Ten czas do końca zleci nam wszystkim tak szybko, że nawet nie zdążymy zauważyć.





          Zapraszam do glosowania http://mamaczytata.pl/pokaz/8498/jakubek
          Pamiętniczek Kubusia - http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ulkapi;page:-1
          Nasze największe szczęście - Kubuś - 13.10.2009 3600 g. 58 cm.

          Skomentuj


            Matko! To moja Antośka jest chyba najmniejsza... bo ważny 1755g i usg wynika na 34tydz jeden na plus niz z miesiączki
            Mam nadzieję, że podgoni jeszcze wagowo, bo położna stwierdziła, że brzucha takowo małego nie mam.. Już nie wiem co mam myśleć i nie długo wyjdzie też tak jak u Carin, że urodzę w sierpniu a w najlepszym wypadku w październiku. A tak pozatym to cały dzień mam twardy brzuch, nawet no spa nie pomaga. Moze mała się wystraszyła płaczu dzieciątek w szpitalu rano. Kopie mnie dodatkowo po tej mojej nieszczęsnej prawej stronie, od srodka to pewnie jeden wielki siniak jest
            Uciekam dzisiaj spać wcześniej, bo jutro do fryzjera na 11 i trzeba być wypoczętym
            Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




            25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
            06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
            27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
            Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
            14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
            15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

            18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

            Skomentuj


              My pojutrze zaczynamy 36 (juz?) tydzien!!! Teoretycznie jestem pierwsza do odstrzału
              Po tej wizycie na izbie przyjec zaczelam myslec o porodzie...Nie czuje jakiegos wielkiego leku ale zaczyna mnie to niepokoic. Lezalam na bardzo twardym lozku 2 razy po 1,5 godz. i teraz jestem strasznie obolala. Polozna nie pozwolila mi sie ruszac. Była troche zlosliwa bo lekarz pozniej powiedzial zebym dowolnie sie przekrecala ale delikatnie. Poza tym boli mnie jeszcze miejsce po zastrzyku. Do tej pory pomykalam jak sarenka a dzisiaj to jestem jakas ociezala i nawet schylic sie za bardzo nie moge
              Moj synek tez nie lubi ktg - okropnie kopal i wiercil sie. Lekarz pochwalil go za aktywnosc ale polozna mnie ochrzanila bo maly tak sie wiercil ze az odczepily sie sensory. Nie moja wina ze taki energiczny jest.
              Carin, duzy ten Twoj dzieciaczek Ciekawe czy ten pomiar jest prawdziwy bo roznie to podobno bywa. Miejmy nadzieje ze przystopuje troche i oszczedzi Cie przy porodzie
              Tymoteusz - ur. 03.09.09

              Skomentuj


                Ja jeszcze nie myślę o porodzie, o bólu, każdy odczuwa go inaczej i nie ma co porównywać z innymi osobami; z jednej strony nie mogę się już doczekać maleństwa, a z drugiej tak mi fajnie z brzuszkiem chyba jeszcze do mnie nie dociera, że będę mamą



                Juliuszek 16.09.2009 g. 21.55

                Skomentuj

                •    
                     

                  Karolaina, nie martw sie bo kazde dziecko rosnie w swoim tempie. Z drugiej strony to pamietaj ze mniejsze dziecko to latwiejszy porod Potem i tak dogoni rowiesnikow.
                  Tymoteusz - ur. 03.09.09

                  Skomentuj


                    dziewczyny co myslicie o tej sukieneczce do chrztu
                    http://radiozet.allegro.pl/show_item.php?item=697860816
                    Milenka jest z nami od 20.04.2009

                    Skomentuj


                      Uff w końcu skończyłam czytać co dzisiaj naskrobałyście. Carin i Ty do kolekcji z tym szpitalem? Ale faktycznie jeśli by patrzeć na wymiary Twojego małego i tydzień to niełatwy poród Cię czeka. Ehhh wiecie co jakaś taka zmęczona po dzisiejszym dniu jestem i nawet już mi się nie chce pisać, taki ot to ze mnie leń

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        hallo dziewczyny jesteście? Wchodzę już któryś raz z kolei żeby poczytać co ciekawego piszecie,a tu się okazuje że nikogo nie ma, totalna cisza. Pewnie się wczasujecie Ja już po swoich wczasach a wy pewnie dopiero zaczynacie,wychodzi na to że będę się nudzić
                        Mój maluch właśnie śpi,dzisiejszy upał go wykończył, na termometrze ponad 40 stopni..jakaś masakra po prostu tu aż do samego października trzeba się spodziewać takiej temperatury. A jak tam wasze dzieciaczki? Bo Kuba ględzi jak oszalały, nie daje za wygraną , ja słowo a on dziesięć :] Jestem zadowolona bo główka wróciła mu już całkowicie do normy ( kiedyś wam pisałam że się martwię bo jest z tyłu płaska,od leżenia tylko i wyłącznie na plecach) od kąt kładę go na boczki główka jest bardzo ładna :]

                        Misiulka wasza podróż nie jest aż tak strasznie długa, dlatego myślę że Natalka spokojnie 3\4 podróży prześpi , myślę że nie macie się czym martwić. U mnie do 16-u godzin było dobrze,dopiero później mały zaczął marudzić. Życzę wam dużo słoneczka i ciepełka żebyście mogli brać małą na plażę jak najczęściej!!

                        Miłej nocki mamusie i czekam aż któraś wejdzie i coś napisze :]
                        Kubuś ur. 28.05.2009

                        Nasz synuś ma już...
                        http://suwaczki.slub-wesele.pl/200905281762.html
                        Nasz ślub:http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090110650123.html

                        Skomentuj


                          Monurka moim zdaniem ta sukienka za droga

                          ja kupiłam swoją trochę taniej oto ona

                          Bardzo współczuje twoim znajomym jak to możliwe żeby taki chłopiec umarł przez burzę a może on chorował na serce a oni nic nie wiedzieli i dlatego mu staneło jestem w szoku
                          Attached Files
                          HANULKA 09.04.2009




                          Skomentuj


                            ewelka, to co napisałaś jescze bardziej mnie przekonuje do wyjazdu ja tak jak misiulka -mam około 6-7 godzin do pokonania i bardzo chce pojechać powdychac troszkę jodu
                            A Kubuś ma ostatnio mocniej zatkany nos i już kolejny raz miałam problem aby go nakarmić!! nie wiedziałam o co chodzi ale dziś jestem pewna-to ten zakichany nosek!najgorsze jest to że mój mąż jak był niemowlęciem to miał to samo i to do tego stopnia że przestał jeść pierś tyle że w wieku 6 tygodni, więc może jak już Kuba ma 11 tyg, to jakoś to przetrwamy !!oby!!!
                            a z uszkiem już ponoć lepiej, ale zakrapiać mam jeszcze przez 3 dni, do zupełnego wyleczenia


                            Skomentuj


                              Mamunie
                              wpadam tylko na chwilke bo musze odpoczac po dzisiejszym dniu...a ten byl fatalny.... bylismy u pediatry,Mły wazy 4060g:] ale to jedyna dobra wiadomosc....okazało sie ze ma alergie na białko i mam zakaz dawania mu cycka...........przeryczałam pół dnia....czuje sie jak wyrodna matka....
                              dostał mleko tylko na recepte nutramigen,smakuje wstertnie!!!! gorzkie jest a smierdzi jak karma dla psów........załamana jestem..........
                              lekarka to stwierdziła po tej suchej łuszczacej skorce co ma na buzi a takze po tym co ja jej opowiadałam ze jak je to sie denerwuje,macha nózkami,placze,wczoraj z taka siła w butelke udezyl raczka ze mi przeleciala przez pol pokoju.....takze olcm,Nikulek tez sie tak zachowywał przy jedzeniu i ja myslałam ze mu za wolno leci z cycka,dlatego wprowadzilam modyfikowane ale to nic nie dało a tu sie okazało ze on uczulony jest i dlatego byl taki nerwowy bo biedaczek byl glodny,wedzial ze musi wypic mleko ktore mu szkodzi................:[[[[[[[[[[[[[[
                              załamka kompletna............:[[[[[[[[[[ a w dodoatku miał szczepienie dzisiaj....wykupiłam szczepionke skojarzona i zamiast4 razy ukluli go 2 i cale szczescie bo tak plakal ze az oddech tracił a ja go trzymalam i ryczałam z nim.na głos.miałam w du...e co sobie ludzie pomyslą...nie mogłam wytrzymac tego ze jego tak boli,ze tak strasznie placze....
                              takze Mamunie ide spac by zapomniec choc na chwile o dzisiejszym koszmarze.....
                              Dobranoc Kochane!!! mam nadzieje ze u Waszych Bejbiczków wszystko dobrze.
                              mamuszka,Marysia przecudowna!!!!!!:]
                              Nasze najdroższe Słoneczko-Nikulek ur.17.06.2009 godz.6.22 2720g 53cm

                              http://mamaczytata.pl/pokaz/7739/kur...bdzius_tatusia

                              Skomentuj


                                mi to się jeszcze te podobają
                                http://radiozet.allegro.pl/show_item.php?item=697860812
                                http://radiozet.allegro.pl/show_item.php?item=697859983
                                http://radiozet.allegro.pl/show_item.php?item=697859980

                                ale to też super jaki boski kawaler
                                http://radiozet.allegro.pl/show_item.php?item=697855505
                                HANULKA 09.04.2009




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X