Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez ania_2288 Pokaż wiadomość
    Tak synek jest już od jakichś 3 tygodni odwrócony
    Co do szpitali to najbliższy (pożądny) jest 40 km od mojej miejscowości w Olsztynie, nasz szpital też nie jest najgorszy (nawet Kwaśniewska wiem że przyjechała mu wręczyć jakąś nagrodę) z tym że chodzi o inne oddziały, ginekologia i położnictwo niestety komuna.... trudno muszę jakoś to zcierpieć ale za to nie ma problemu z mężem przy łóżu bo wszystkie sale są przystosowane do porodu rodzinnego
    Ania ,to gdzie Ty mieszkasz ,skoro masz 40 km do Olsztyna.Pytam z ciekawości bo mam rodzinę niedaleko Olsztyna.
    Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

    http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



    Skomentuj

    •    
         

      przespałam pół dnia, ominęły mnie wszystkie seriale moje a teraz jestem taka rozbita i zagubiona że nie wiem co się dzieje. Az się mój wystraszył ze nie odpisywałam tak długo a ja spałam i spałam
      Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

      Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



      http://annalena4u.blogspot.com

      Skomentuj


        wtrącając się w rozmowy, zwierząt nie mam ale za to alergię na większość rzeczy, mój tak samo alergik a karmić zamierzam naturalnie ale nie wiem przez ile mi się uda bo muszę wrócić do pracy po macierzyńskim i zobacyzmy jak to będzie w odciaganiem i butelkami
        Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

        Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



        http://annalena4u.blogspot.com

        Skomentuj


          Co do karmienia piersią to nie zawsze jest tak ,że można...Czasami nie wystarczy same nastawienie,ja bardzo chciałam i nic z Tego nie wyszło.Mlekiem się zalewałam a tu nici z karmienia...
          Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

          http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



          Skomentuj


            ja mam nadzieję ze będzie mi dane karmić piersią, u mnie wszystkie baby w rodzinie karmiły piersią ( mama i dwie siostry) i mam nadzieję ze i ja pokarmię
            Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

            Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



            http://annalena4u.blogspot.com

            Skomentuj


              Napisane przez ankasos Pokaż wiadomość
              przespałam pół dnia, ominęły mnie wszystkie seriale moje a teraz jestem taka rozbita i zagubiona że nie wiem co się dzieje. Az się mój wystraszył ze nie odpisywałam tak długo a ja spałam i spałam
              Przynajmniej się wyspałaś I dzidza odpoczęła. Napij się herbatki ciepłej, otwórz okno i zaraz energia wróci
              Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

              Skomentuj


                ja tez chce karmic swoja malutka piersia bo w sumie by sie raz przydaly do czegos bo mam takie duze ze mogly by zrobic pozytek i na produkowac mleczka dla dzidzi....
                Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                Skomentuj

                •    
                     

                  Nie martwmy się na zapas. Nic nie poradzimy na to, albo nam się uda, albo nie. To wszystko zależy od tylu czynników. Ja tam jestem dobrej myśli, i mam nadzieję że wszystko pójdzie dobrze. Słyszałam, że to jest tak, że się człowiek tego porodu bardzo boi ale jak już przychodzi ta chwila to wszystko dzieje się tak szybko i to takie przezycia, że nie ma czasu myśleć o strachu.
                  A melczka będziemy miały jak niejedna krówka
                  Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                  Skomentuj


                    Dobranocka Dziewczynki i Brzuszki. Lecimy się kompać i czas do łóżeczka. Do jutra!
                    Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                    Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                    Skomentuj


                      zrobiłam sobie herbatkę miętową i już trochę dochodzę do siebie a kupiłam sobie herbatkę na laktację bo gdzieś czytałam ze dobrze wczesniej zacząć pic ale nie wiem ile wcześniej tydzień dwa??
                      Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                      Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                      http://annalena4u.blogspot.com

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Dziewczyny tak pisałyście o tym pieczeniu ciast i galaretkach, że postanowiałam, że w niedzielę coś upiekę. Mam fajny przepisa na ciasto - zawsze się udaje, łatwe i tanie. Podaję, może któraś skorzysta:

                        1 margaryna
                        6 jajek
                        1,5 szk. mąki
                        5 łyżek oleju
                        1 łyżeczka proszku do pieczenia
                        Wszystkie składniki na ciasto wymieszać i podzielic na 3 części:
                        - do jednej dodać kakao
                        - do drugiej szklankę wiórków kokosowych
                        - do trzeciej szklankę suchoego maku.
                        Na wierz ułożyć wiśnie lub śliwki. Piec przez 40 min. w temp. 180 stopni.

                        Robiłam parę razy, łatwe i cudownie smakuje z ciepłym mleczkiem.
                        Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                        Skomentuj


                          słodziutkich snow wam zyczymy
                          Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                          Skomentuj


                            Tak sobie dziś pomyślałam ze chyba dla świętego spokoju zacznę pakować torbe do szpitala, niech sobie leży ale wiem ze jakby tak się coś posypało (tfu, tfu wypluwam) to mój się bidny nie połapie w tym co mam mieć bo ostatnio nawet nie mam czasu mu poopowiadać co jest do czego ale jak zobaczył te wielgachne podkłady poporodowe to się śmiał wiec mu się dostało ze zaraz mu każę przejść się z tym po pokoju i już mu nie bedzie do śmiechu i oczywiscie urażona walnęłam wykład zeby nie próbował mówić ze my kobiety mamy lepiej i łatwiej bo musimy takie upokarzające rzeczy przechodzić i tak się nagadałam ze już się nie śmiał z niczego , potem razem się uśmialiśmy z koszuli do karmienia z rozcieciami po bokach ze bedzie w sam raz na erotyczne wieczorki zamiast seksownej bielizny
                            Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                            Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                            http://annalena4u.blogspot.com

                            Skomentuj


                              słodkich snów tym co znikaja
                              Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                              Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                              http://annalena4u.blogspot.com

                              Skomentuj


                                Napisane przez madzik291 Pokaż wiadomość
                                Co do karmienia piersią to nie zawsze jest tak ,że można...Czasami nie wystarczy same nastawienie,ja bardzo chciałam i nic z Tego nie wyszło.Mlekiem się zalewałam a tu nici z karmienia...
                                W szpitalu moja mała piła jak należy i mleka też było dosyć,jak tylko przyjechałam do domu ona nie wzieła piersi do ust,pomogły kapturki (nakładki z aventu) stosowałam do końca karmienia.
                                HANULKA 09.04.2009




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X