Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    wiecie co rozmyślam nad tą sytuacją i tak doszłam do wniosku że to czysty mobbing takie dręczenie pracownika. Przez te 2 tygodnie czułam się jak jakaś mała dziewczynka pomiatana i szykanowana, kurcze jak tak można traktować człowieka! wcześniej byłam zła ale teraz jestem kompletnie rozbita

    najgorsze jest to że bardzo w siebie zwątpiłam przez nią, od 3-4 dni jak wracałam z pracy to z płączem bo taka tam panowała atmosfera. Sądzę że ta kobieta sama kiedys była pomiatana przez szefa i teraz robi to samo ale ludzie są podli czasem aż niemożliwe...
    1.03.2009 9:55 FILIPEK

    Skomentuj

    •    
         

      hey mamusie!
      trochę czasu mnie nie było ale znowu chorowałam.
      Tym razem dostałam gorączki 39.4 i nie wiedziałam dla czego , potem doszedł mi ból brzucha. Pojechałam z mamą do szpitala , niestety lekarz nie umiał mnie zdiagnozować chciał mnie przyjąć na obserwację ,potem poszłam do przychodni rodzinnej żeby mnie zbadali tam stwierdzili że to może być zapalenie wyrostka,jak to usłyszałam płakać mi się zachciało że znowu będę cięta,lekarka powiedziała że możliwe też że mam infekcję wirusową poprzez zabieg który miałam tydz. temu, i mamy czekać do 5 dni, na szczęście przeszła mi gorączka w ciągu 3 dni tylko teraz pojawiła mi się ropna wydzielina.. do lekarza idę znowu dzisiaj więc może dostanę jakiś antybiotyk.
      Jeśli chodzi o Polę to coraz więcej przybiera na wadze , zaczyna dużo obserwować i teraz już je tylko raz w nocy o 5 .
      Mamanikosia przepraszam że nie odpisałam na sms ale forsa mi się skończyła , mam tel . na kartę :P.
      a jeśli chodzi o mój wyjazd nad morze - wyjeżdżam 30 lipca.
      a wszystko opóźnione przez moje choroby.


      całuski mamusie!
      pozdrowionka dla bobasków
      nie wiem czy do wyjazdu jeszcze będę miała czas tutaj wpaść, ale jeśli mi się uda to na pewno napiszę

      Skomentuj


        Czesc dziewczyny
        Długo mnie tu nie było..właśnie wróciliśmy z mężem i Kubą z Polski, byliśmy tam 3 tygodnie,zleciało tak szybko ze nawet nie wiadomo kiedy,no ale cóż... następna taka podroż za ponad 4 miesiące,mam nadzieje ze mały zniesie ja lepiej , bedzie juz wiekszy i moze inaczej ja zniesie.. teraz w drodze powrotnej byla meczarnia, ale nie ma co sie dziwic dziecko 2 miesieczne w 29-cio godzinnej podrozy hm... masakra przed wyjadem bylam u lekarza zapytac sie czy w ogóle nic dziecku sie nie stanie w takiej podrozy, powiedzial ze dlaczego ma cos sie mu stac, ze poprostu bedzie zmeczony i tyle.
        Dopiero teraz czekaja mnie tu szczepionki, wy juz wszystkie macie to za soba a ja dopiero teraz,ciekawe jak maly to zniesie
        Co do chrzcin to ja robie dopiero w grudniu, mały juz podrosnie a i tak wczesniej nie uda mi sie byc w polsce takze przy okazji swiat beda i chrzciny.
        A wy co dziewczynki tez sie wczasujecie gdzies z dzieciaczkami i mężulkami ?
        Milego dnia mamusie
        Kubuś ur. 28.05.2009

        Nasz synuś ma już...
        http://suwaczki.slub-wesele.pl/200905281762.html
        Nasz ślub:http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090110650123.html

        Skomentuj


          indra83 myslałam o tym samym wózku, tylko ja się uparłam na skrętne koła, więc nadal jestem w fazie poszukiwania w odpowiedniej cenie

          Ewylynka co z tego że zajmie Ci to troszkę więcej czasu jak masz ochotę to do dzieła, ja zauważyłam że tez trochę zwolniłam obroty ale staram się nie siedzieć w miejscu.
          będzie Weronika

          Skomentuj


            ładne wózeczki mamy dziewczynki- każdy jeden
            Ja zamówiłamDD Powinien być jutro, góra pojutrze. Wyślę Wam zdjęcia i wrażenia opisze jak go "rozbroję"






            http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...kiniak;page:-1
            http://mamaczytata.pl/pokaz/8500/dusiek

            Skomentuj


              e tam, nigdzie nie idę po raz kolejny się wkurzyłam i już mam mega doła Wczoraj gadałam z kumpelą na gg i jak gdyby nigdy nic do mnie pisała. A dzisiaj co widzę że z moją drugą kumpelą idą sobie na miasto właśnie, to pisze do nich że fajnie że mnie ma się już w dupie i nawet się nie spyta czy miałabym ochotę się przejść, na co usłyszałam zaraz 100 milionów usprawiedliwień, że a to pewnie nie mam ochoty się nigdzie ruszać bo to dla mnie już zbyt męczące, a to jest za ciepło Cholera! chociaż mogłyby spytać co to szkodzi Już teraz wiem że na prawdę ja nie mam żadnych znajomych. Wiecznie siedzę sama w domu i ewentualnie jak moja mama wraca z pracy to ze mną gdzieś pójdzie,a tak to wszyscy mają mnie gdzieś!!! Ryczeć mi się chcę eh... Ja już na prawdę mam dość. A gdy mała się pojawi to zaczną mi dupę zawracać czy mogą przyjść, wtedy ja im powiem że nie !!! Wszystkie mc-e mieli mnie w dupie, a teraz raptem chcą zobaczyć małą?? A takiego wała!

              Skomentuj


                Witam kobitki

                U nas widzę po kolei każdy doła dostaje

                Aniunie martw sie na pewno znajdziesz lepszą prace a tej francy to jeszcze bokiem wyjdzie ta koleżanka jak zacznie się panoszyć jak ona to zobaczy to doceni co straciła ale wtedy już za późno będzie

                Wszystkiego najlepszego z okazji ukończenia 4 miecha

                a gdzie Ankasos coś jej nie ma

                a moja dziś od 5 nie jadła ani butli ani cyca jak tylko próbuje to w taki krzyk ze hej i to chyba dziasełka

                ide próbować dalej może weźmie a potem do wózia i na dwór

                do potem
                HANULKA 09.04.2009




                Skomentuj

                •    
                     

                  Kamim - koniecznie podziel się wrażeniami na temat tako jumpera x, bo też chcę go kupić, ale niestety nie udało mi się zobaczyć go na żywo.
                  Mateuszek 07.09.2005
                  Jaś 08.10.2009


                  Skomentuj


                    hej dziewczyny,
                    wreszcie nadrobiłam zaległości w czytaniu.
                    Wesele było super, fajne towarzystwo i dużo pysznego jedzenia więc miałam co robić. Wysiedziałam do 23, ale super było Ciężarnych to było mnóstwo na weselu, jakaś plaga chyba
                    W niedziele mieliśmy z mężem 1 rocznice ślubu. Dzień spędziliśmy bardzo miło we dwoje tzn we troje Córeczka była tego dnia bardzo aktywna.
                    My jutro idziemy do lekarza, jestem ciekawa co Nam powie. Kurcze ostatnio coraz częściej mam te skurcze bezbolesne. Czy to nie są może już skurcze przepowiadające?
                    Ewylynka zbieraj się i marsz do sklepu po pyszne ciacho, zobaczysz jak Ci się humor poprawi!! ja też całymi dniami siedze w domu sama, już do tego przywykłam. za tydzień rodzice przyjadą to będe mieć zajęcie.
                    Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                    Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                    Skomentuj


                      Ewelka, a Kubuś choć trochę spał w czasie drogi? I jak minęły dni juz po podróży? My nadal zastanawiamy się nad wyjzadem, ale nie wiem, czy wybierać się w długą drogę, czy też nie.
                      U nas wczoraj były chrzciny. Moje zwykle grzeczne Dzieciątku jak usłyszało o egzorcyźmie tak się rozpłakało, że ani my, ani dziadkowie nie słyszeli takiego krzyku od Natalki. Chyba egzorcyzmy były potrzebne a później cały dzień była jak aniołek. Myślę, że płakała pewnie przez to, że musiała się obudzić na chrzciny, dopadł ją głód i nagle zobaczyła tyle ludzi - ale wyszło zabawnie. Po chrzcie włożyła sobie kciuka do buzi i zaczęła głośno mlaskać, aż ksiądz nie mógł wytrzymać ze śmiechu.
                      Później napiszę Wam więcej i wkleję jakąś fotkę, a teraz wykorzystuję obecność mojej mamy. Miłego dnia moje drogie.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        was nie ma a mi smutno samej
                        ide cos posprzątam w mieszkaniu...
                        1.03.2009 9:55 FILIPEK

                        Skomentuj


                          Indra83 fajny ten wózek ja jeszcze nie kupiłam i niemam żadnego na oku. Musze się wkońcu zebrać i pojeździć za wóżkiem, wanienką, materacykiem itp.
                          Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                          Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                          Skomentuj


                            ja też siedze całe dnie sama w domu (mąż w pracy), do tej pory miałam zajęcie (pisanie pracy i nauka) a teraz hmmm... będę kombinować i odpoczywać

                            my też jeszcze nic nie kupiliśmy, już wczoraj zaczęłam się rozglądać narazie po allegro a jak będę jutro wracać od lekarza to wejde do sklepów i porównam ceny bo ostatnio zaskoczyły mnie dość niskie ceny w bobasie (ale na mieście bo ten koło nas ma wyższe)
                            będzie Weronika

                            Skomentuj


                              halo mamusie!
                              Dawno tu nie zagladałam, bo na wakacjach bylismy z mezem - niedaleko twojego miasta Anulkapi - bo w Karpaczu Ładne okolice i widoczki tam macie; jesli chodzi o piesze wycieczki po górach to sobie odpusciłam - wiadomo.
                              Dzidziusie nam rosna i trzeba sie organizowac z tymi sprawunkami... Jesli chodzi o wózki xlandera to rzeczywiscie maja male gondole, kolezanka juz w 5 miesiacu musiala synka wciskac w spacerowke, bo sie nie miescil do gondolki. A co dobrego słyszałyscie o tych jumperach? Bo nie spotkałam sie jeszcze z tymi wozkami w sklepach...
                              Pozdrawiam goraco!!!

                              Skomentuj


                                Moja sąsiadka ma jakiegoś X-landera (nie wiem jaki to model), pytałam czy jest z niego zadowolona (dziecko ma około 1,5 roku, teraz to już tylko spacerówka jest), to lakonicznie odpowiedziała, że nie poleca.
                                Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
                                Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


                                Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


                                http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X