Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Dzień dobry Mamunie!
    Aniu dawaj znać jak po wizycie. współczuję nocki, ale położysz się po wizycie może na troszku?
    Graza udanych zakupów...mnie już też nosi, bo wczoraj było tak fajnie wydawać pieniachy na synusia. Czekam na newsy co udało się upolować!
    A Syluś, mój też byl strasznie ruchliwy do 30 tyg, a później miał spadek aktywności, a teraz mu wróciła stara aktywność, tylko już zamiast kopania raczej się przeciąga tak, że cały brzuch faluje Więc no stresssss!!!!

    A ja wczoraj powalczylam z moim stópkami...masakra, tak się schylać Synkowi się to nie podobało bo jak się zasadzil w żebra, to mam jedną nóżkę zrobioną a drugą nie
    A dziś robie sobie dzień lenia! Herbatka, cicho, pilot, laptop i książki... a co! Należy nam się...

    A gdzie na ten sernik mamy przyjechać? He he Zostało coś po nocy?
    Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


    Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

    Skomentuj

    •    
         

      moj brzusio jestw identycznych rozmiarach co Twoj liliana.
      a co do wieku ..to znaczy, ze jestem najstarsza w naszym gronie??
      ja koncze w tym roku 26, bez makijazu to mi piwa nie chca sprzedac w sklepie..hihi.

      dzis sobie robie dzien pieknosci dla siebie...jakies maseczki i zeliki sobie ulepie na pazurkach..

      buziaczki mamusie...w koncu slonce wyszlo i snieg topinieje..mam nadzieje, ze zima juz nie powroci


      Skomentuj


        Chciałam się dzisiaj polenić ale chyba jednak się skusze o zrobię coś słodkiego. Upiekę karpatkę. Na obiadzik nie mam jeszcze dzisiaj pomysłu.
        Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
        Waga 4180 i 58cm


        Skomentuj


          momo83 u mnie pogoda jest okropna mglisto ciemno bez słońca strasznie nie lubię takich dni przygnębiaja mnie Pozdrawiam
          Może ja pomyslę o takim dniu piękności? Humor by mi się poprawił

          Skomentuj


            Wypiłam 0,5 l ( taki ostatnio nabyłam kubas) herbaty Lipton o smaku karmelowym i brzuch zaczął się ruszać Ja chyba za mało pije - wczoraj niecały 1l. A ten kubek kupiłam po to, aby pić więcej. Od teraz piję tylko w nim!!!!!!!!!!!!!!!
            Kochany Nikodem 2009.04.07.

            [/url][/url]

            Skomentuj


              ja chyba dzisiaj pojde na latwizne i zrobie sos z mielonym i warzywami do makaronu i 2 dni z glowy
              a co do slodkosci to wczoraj nawet mezulek sie dopominal kiedy cos upieke (juz sie powoli lamie w tej swojej anty-czekoladowej diecie), wiec musze sie zastanowic nad tym ciastem
              Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

              Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

              Skomentuj


                Napisane przez sylwia.b Pokaż wiadomość
                Wypiłam 0,5 l ( taki ostatnio nabyłam kubas) herbaty Lipton o smaku karmelowym i brzuch zaczął się ruszać Ja chyba za mało pije - wczoraj niecały 1l. A ten kubek kupiłam po to, aby pić więcej. Od teraz piję tylko w nim!!!!!!!!!!!!!!!
                I jaka motywacja:-)
                Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                Waga 4180 i 58cm


                Skomentuj

                •    
                     

                  wiesz co sylwia.b, ja tez codziennie rano pije w takim kuble, zeby nie bylo za malo tych napojow, a jak jakis sok czy wode to w kuflu od piwa ale takim ladnym, zeby nie bylo, na nozce wtedy mam pewnosc ze jestem chociaz bliska normy
                  Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

                  Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

                  Skomentuj


                    Liliana śliczny brzusio. Mój gdzieś w galerii mamacafe jest

                    Myszka87
                    Tak też myślalam, że jestesteśmy z tego samego rocznika

                    Momo83
                    W maju to my wszystkie identycznie będziemy wyglądać, bez wzgledu na wiek Szczęście w oczach, a pod oczami sińce od wstawania w nocy do dziecka...

                    Jak ja bym sobie coś porobiła... Pojechałabym gdzieś, połaziła... A u mnie za oknem tak jak u Myszki. Ciśnienie mam niskie i przez tą pogode to bym tylko spała... No ale znowu sama nie lubi wychodzić, bo ze mną nic nigdy nie wiadomo.
                    ur. 16.05.2009
                    3590 g
                    56 cm

                    Moje Największe Szczęście





                    Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                    Skomentuj


                      Witam wszystkie nowe mamusie!!!!

                      Ale tutaj przybyło stron do czytania.Ja byłam nieobecna bo miałam jakiegoś doła.Leżałam w wyrku non stop ,nic mi sie nie chciało.
                      Wczoraj byłam u lekarki.Wszystko ok,ale usg się nie doczekałam .Wkurza mnie to.Juz w sumie drugi miesiąc i nieiwem ile waży moje dziecko,czy jest dobrze rozwinięte itd. Przepisała mi następna serie tabletek żelazo+ kwas no i nospe.Mam na siebie uważać i wogóle się nie przemęczać.W nocy nadal się meczę,ale juz chyba sie przyzwyczaiłam.Lekarka chciała mi przepisać Relanium ale podziękowałam ,wolę nie brać takich tabletek.Mój mężuś wyjechał do Poznania i bedzie dopiero wieczorkiem .Chyba skoczę do mamy na słodkie co nieco.Co do tej karpatki to narobiłaś mi ochoty Nitka i chyba zrobię na weekend.Jeśli chodzi o wage to następne 3 kilo do przodu .Dostałam dzis takiego kopniaka od Majki.Pierwszy raz tak mocno że szok.
                      Jeśli chodzi o zakupy to mam już w zakładkach co chce kupic ale jakoś nie mogę się zabrać za to.Dla siebie też nic nie mam.
                      Wcześniej pisałyscie o wieku.Ja 9 marca kończę 27 lat i to mój pierwszy bobasek.
                      Pogoda okropna u mnie,spadł śnieg wczoraj a dziś już wszystko się topi i mgły.A tam....Dziś dzwoniłam do prywatnego gina ,najlepszy od usg w Bydzi,ale rejestracje dopiero od 14 więc czekam.
                      Pozdrawiam wszystkkich ,papa


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        To mi kobitki dobry sposób podpowiedziałyście na picie. Bo jak jest zima to mi sie nie bardzo chce, a jak bede miała taki duzy kubeczek, to chyba jakos dam rade
                        Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                        Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                        Skomentuj


                          Ja też wypróbuję tę metodę bo słyszałam żeby schudnąć trzeba dużo pić


                          Skomentuj


                            Napisane przez anecia82 Pokaż wiadomość
                            Witam wszystkie nowe mamusie!!!!

                            Ale tutaj przybyło stron do czytania.Ja byłam nieobecna bo miałam jakiegoś doła.Leżałam w wyrku non stop ,nic mi sie nie chciało.
                            Wczoraj byłam u lekarki.Wszystko ok,ale usg się nie doczekałam .Wkurza mnie to.Juz w sumie drugi miesiąc i nieiwem ile waży moje dziecko,czy jest dobrze rozwinięte itd.Przepisała mi następna serie tabletek żelazo+ kwas no i nospe.Mam na siebie uważać i wogóle się nie przemęczać.W nocy nadal się meczę,ale juz chyba sie przyzwyczaiłam.Lekarka chciała mi przepisać Relanium ale podziękowałam ,wolę nie brać takich tabletek.Mój mężuś wyjechał do Poznania i bedzie dopiero wieczorkiem.Chyba skoczę do mamy na słodkie co nieco.Co do tej karpatki to narobiłaś mi ochoty Nitka i chyba zrobię na weekend.Jeśli chodzi o wage to następne 3 kilo do przodu .Dostałam dzis takiego kopniaka od Majki.Pierwszy raz tak mocno że szok.
                            Jeśli chodzi o zakupy to mam już w zakładkach co chce kupic ale jakoś nie mogę się zabrać za to.Dla siebie też nic nie mam.
                            Wcześniej pisałyscie o wieku.Ja 9 marca kończę 27 lat i to mój pierwszy bobasek.
                            Pogoda okropna u mnie,spadł śnieg wczoraj a dziś już wszystko się topi i mgły.A tam....Dziś dzwoniłam do prywatnego gina ,najlepszy od usg w Bydzi,ale rejestracje dopiero od 14 więc czekam.
                            Pozdrawiam wszystkkich ,papa
                            Anecia, nie przejmuj się dolami, tak już będzie przez hormony A zapisujesz się do dr na Osowaj Górze??? Czy do kogo??? A jak Majeczka mocno kopie, to na pewno jest dużą, zdrową silna kobitką wieć uszki do góry
                            A jak tak z Nitką kusicie na pieczenie, to ja może też się wezmę???
                            Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                            Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                            Skomentuj


                              Dokładnie na Osową do Wasilewskiego ale pewnie dłuższy termin czekania na wizytę, ale idę i kropka!!! Pozdrawiam ,ja się zbieram do mamy ,miłego dnia i dzięki za ciepłe słowa...


                              Skomentuj


                                A ja mam ochotę na galaretkę z owocami i właśnie ją sobie zrobiłam. Teraz czekam aż stężeje...
                                TOMEK-UR.16 KWIETNIA

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X