Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez ankasos25 Pokaż wiadomość
    no domyślam się że jest to meczące a nie ma czasem pleśniawek?? bo jak dzieci pleśniawki mają to też nie chcą jeść. Lenie się unormowało juz tylko jakieś 2 tygodnie takie miała ale teraz je normalnie. A może spróbuj do innego lekarza też iść i zapytać
    no chyba bede musiała, bo już nie wiem co robić, ale obawiam sie że mi za wiele nie pomogą, przecież nie wleje jej na siłe, chociaż czasmi to tak sie szamoczemy przy tym jedzeniu że lepiej nie mówic walka normalne a mam dosyć naprawde
    Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



    Skomentuj

    •    
         

      a może na tym portalu zapytaj moze coś doradza?? http://dziecko24.pl/
      Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

      Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



      http://annalena4u.blogspot.com

      Skomentuj


        Agatti dodaj sobie podpis z imieniem dzieciaczka, będzie nam łatwiej później się nauczyć

        Skomentuj


          U mnie skurcze łydek to już codzienność mimo,że jem dużo magnezu...
          Mi też się zdarzyło popuścić przy kichnięciu,ale najgorsze było jak zapomniałam założyć wkładki i wybrałam się na zakupy i miałam taki wyciek<nie wiem co to było>że aż mi na spodnie przecieklo i szybko ewakuowałam się do do domu;/
          Od tamtej pory noszę wkładki codziennie!!!
          Mikołaj - 30.10.2009r. godz.10.40 - 4.280kg, 58 cm.

          Wiktoria - 12.08.2013r. godz.17.50 - 3.750kg, 52cm.

          Skomentuj


            Napisane przez coyotek74 Pokaż wiadomość
            My chodzimy na basen z woda ozonowana. Co miesiąc są robione badania epidemiologiczne i wyniki są w necie na ich stronie.Raczej nic się u nich nie działo w ciągu ostatniego roku.
            Poza tym ja mam moja flora bakteryjna nie reaguje na baseny. Mogę kąpać się też w morzu, za to jak wejdę do jeziorka, rzeki itp to mam murowane problemy. pamiętam też jedne wakacje, gdzie woda do kąpieli była ciągnięta ze studni głębinowej. Już drugiego dnia miała jazdy,a tu po basenie cisza i spokój.
            Ja też mogę się kąpać w morzu, nawet zalecił mi to mój gin, ale rzeki jeziora i nawet baseny omijam szerokim łukiem, no chyba że nóżki pomoczyć

            Skomentuj


              No właśnie, też bym się chętnie pomoczyła w morzu, ale ode mnie to minimum 5-6 godzin jazdy i mąż się na to nie pisze.
              Dlatego został tylko basen (kryty), bardzo go lubię, choć prze prawie 6 miesięcy ciąży nie dałam się na niego wyciągnąć. Dopiero od dwóch tygodni się przełamałam i teraz sama nabrałam ochoty, bo zauważyłam że lepiej się potem czuje.




              i Bartek :-)

              Skomentuj


                Dziewczyny - zmykam na jakąś godzinkę, poopalać nóżki na balkonie. Wezmę ze sobą moją sensację i troszkę się odchamię.




                i Bartek :-)

                Skomentuj

                •    
                     

                  A ja mam odwrotny problem. Mały je po 180. Pediatra powiedział,że absolutnie tyle nie można. Max 150. Robiąc mleko leje 150 ml wody + 5 łyżek mleka= 180. I on to je!!!!!!!!!!!!! Po jedzeniu daje wodę z glukozą, żeby się uspokoił.Bo tak się drze, jak zabieram mleko, że nie wiem co mam robić
                  Kochany Nikodem 2009.04.07.

                  [/url][/url]

                  Skomentuj


                    No od nas to minimum 3 , chętnie bym pojechała tylko ja za bardzo nie mam z kim Koleżanka jedna jedyna woli sobie jechać sama z chłopakiem, mój to wiadomo jaki już jest, a mama urlop pewnie dostanie dopiero w sierpniu. W ogóle boję się że w sierpniu już nie dam rady pojechać bo to 8 mc i wszystko może się wydarzyć, co wy o tym sądzicie??

                    Skomentuj


                      sylka

                      to jakie Ty mleko dajesz że Twój lekarz powiedział ze 150 ml wody plus 5 miarek mleka to za dużo???
                      aha ale ile razy na dobę takie porcje bo to ważne???

                      bo Nikodem jest starszy o 20 dni od Johnnego a jedza takie same porcje...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        hej hej

                        no to ja tez chce haslo

                        u nas dzis pogoda w sam raz na spacerowanie, ani za cieplo ani za zimno. narazie maciek jest z tesciowa na spacerku, a pozniej ja sie zbiore i pozwiedzamy my od soboty mielsimy do wczoraj gosci, dzis bylo sprzatanie i odpoczywanie bedzie jak tatus wroci z pracy, to ja wezme sie za siebie, jakis manicure, maseczki i takie tam, napewno to dobrze zrobi przed noca z mezem. moi rodzice siedza nad morzem, ehh jakbym chciala tez tam teraz byc, a tu z kazdej strony gorka i pod gorke..hihi ale byle do wrzesnia, bo tez sie wybieramy nad morze, niunius bedzie mial juz 4 miesiace i przyda mu sie troszke jodu. co myslice o takiej podrozy ok 500km z dzieckiem? mysle, ze wyjedzimy w nocy jak maluch bedzie spal, a poza tym n uwielbia lulac w autku.mam troche mieszane uczucia co do tego wyjazdu,no ale chyba trzea zaryzykowac...

                        ide gotowac obiadek
                        milego dnia kochane


                        Skomentuj


                          Atusia super ta hustawka, my mamy zwykly bujak i nawet jestesmy zadowoleni, bo maciek sie w nim ladnie uspakaja i zasypia. ale nie pogardzilaby taka hustaweczka...

                          teraz to juz napewno znikam..


                          Skomentuj


                            Ja tez stwierdzilam ze dam sobie spokoj z wyjazdami. Nie ma co kusic losu. jakos przezyje jeden rok bez wczasow.

                            Ewylynka, wlasnie myslalam zeby uzupelnic imie ale oryginalne jest wiec szybko zapamietacie
                            Tymoteusz - ur. 03.09.09

                            Skomentuj


                              Dobry!
                              Nikoś ślicznie monumentalną pozycje łapie, a u mnie też łysina i bez szans na iroka...
                              Sto latek dla Nicolki.
                              Aniu trzymaj sie w pracy bidulko.
                              A widze ze fobie i deprechy doszły do głosu. Na pocieszenie ja tez mam podły nastrój i miliony wątpliwości.
                              Kacper je obecnie 4 razy na dzień + 2 razy w nocy + 1/2 słoiczka owoców. I co sie okazało jak dałam butle, że w czasie karmienia potrafi tylko 80ml wypić i ma dość (i to nie raz już tak było). Oczywiście ma momenty, że i to 180ml to mało... no ale mnie to wkurza z tym cyckiem, że tam miarki nie ma. I wiecznie mam schize, że nie mam pokarmu.
                              Majorka, Ty też masz takie miekkie cycki??? Moje małe i miękkie!

                              Nic lece po zakupy, bo światło jedynie w lodówce.
                              Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                              Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                              Skomentuj


                                Agatti kobieto to pochwal się wreszcie jakie imię wybraliście a nie trzymasz nas w niepewności

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X