Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    hey mamy.
    wypuścili mnie na szczęście , już jestem z Polą.
    miałam zabieg, i czuje się już o wiele lepiej.
    Jak lekarz mógł mi zostawić kawałek łożyska?,tak teraz już wiem że pozostawiono mi kawałek łożyska.
    ... podali mi narkozę i wyłyżeczkowali.
    Nic nie bolało. Nawet nie pamiętam .

    Nie wiem powiedzcie mi po takim zabiegu po ilu można iść do gin? i kiedy można zacząć znowu współżycie, teraz już będę się bała... i nie wiem jak się przełamać.


    pozdrowionka dla was:*

    Skomentuj

    •    
         

      Hej dziewczynki a my dzisiaj cały dzień poza domem, najpierw poszwędałam się z moją mamcią na mieście a później pojechałyśmy razem do rodzinki na działeczkę, siedziałam sobie w cieniu i tak fajnie było bo czasami wiatr zawiał Nawet nogi w basenie pomoczyłam bo niestety o kąpaniu mogę zapomnieć. Tylko muchy końskie mi przeszkadzały bo wszędzie ich pełno i non stop na mnie siadały, nerwicy aż się można nabawić od tych wstrętnych owadów A tak poza tym to już tabletki na mnie nie działają i znowu mam tak strasznie opuchnięte Pewnie to od tych upałów ale wolę nie ryzykować i sprawdzić u lekarza co i jak, w poniedziałek idziemy na wizytę to dowiem się co tam ciekawego słychać u mojej niuni

      Skomentuj


        Jeanny gratulacje ogromne!!!!! Ale masz śliczniuchną córcię Ależ Ci zazdroszczę Czekam na info jak zareagowałaś Ty i tatuś na wieść o córeczce bo przecież to wielka niespodzianka była. Tak a propo imienia Lilianna to moja mama odkąd ja byłam mała wołała na mnie Lilka więc czuję się jakby to było moje drugie-super

        Skomentuj


          Nator ja też myślałam o takim komplecie ręczników,tego nigdy za wiele.Kurczę ale ten tydzień mam przerąbany,wszystko mi się wali dosłownie,dzisiaj dopiero zorientowałam się ,że nie mam dowodu a w poniedziałek załatwiałam sprawę w ZUS-ie i tam go wyjmowałam .Jeśli tam go zostawiłam to może jest ale jak nie będzie to kalapita Tym bardziej,że za tydzień ślub a jako świadkowa w USC muszę mieć dowód a w ciągu 5 dni mi nie wyrobią Na dodatek pomyliłam dni tygodnia w tabletkach anty,zamiast z tego tyg śr i czw ,wzięłam z przyszłego.Nie wiecie,czy to ma jakieś znaczenie?
          Cholera,jestem tak wkurzona,że szok,nie dosyć ,że tyle na głowie to jeszcze problemy..ech...
          Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

          http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



          Skomentuj


            Napisane przez madzik291 Pokaż wiadomość
            Nator ja też myślałam o takim komplecie ręczników,tego nigdy za wiele.Kurczę ale ten tydzień mam przerąbany,wszystko mi się wali dosłownie,dzisiaj dopiero zorientowałam się ,że nie mam dowodu a w poniedziałek załatwiałam sprawę w ZUS-ie i tam go wyjmowałam .Jeśli tam go zostawiłam to może jest ale jak nie będzie to kalapita Tym bardziej,że za tydzień ślub a jako świadkowa w USC muszę mieć dowód a w ciągu 5 dni mi nie wyrobią Na dodatek pomyliłam dni tygodnia w tabletkach anty,zamiast z tego tyg śr i czw ,wzięłam z przyszłego.Nie wiecie,czy to ma jakieś znaczenie?
            Cholera,jestem tak wkurzona,że szok,nie dosyć ,że tyle na głowie to jeszcze problemy..ech...
            A masz tabletki wszystkie takie same (jednofazowe) czy dwufazowe lub trójfazowe (różne)?
            jak takie same to nic sie nie stało.
            A z tym dowodem to rzezczywiście kaplica. Szukaj, może gdzies wcisnełaś luzem do torby???
            Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


            Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

            Skomentuj


              Nic, uciekam spać.
              Do jutra!

              Jutro ostatni dzien upałów... a później ma byc po 19`C Ta pogoda to jakas pokrecone tego lata!
              Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


              Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

              Skomentuj


                Madzik dowud zawsze można donieść tylko żeby potem nie było zadnych problemów typu pozyczki na dowód to radziłabym zgłosić jutro,a co do tabsów to nie ma znaczenia po prostu abyś wybrała wszystkie kolejność jest po to by sie lepiej brało,
                Natorfoteczki super i krzysio taki malutki w porównaniu do twojego dorosłego synusia
                No widzisz Syrwuniajak się chce to sie porafi tylko jeszcze nie doszłam jak zrobiłaś te ostatnie zdjęcie.

                No i znowu muszę uciekać bo burza już przyszła no to dobrej nocki życzę buziolki a co do prezentu stawiam na pościel i ta książkę nr 14 i 15
                HANULKA 09.04.2009




                Skomentuj

                •    
                     

                  Nator to są chyba jednofazowe,wszystkie takiego samego koloru(Microgynon).Tylko zastanawiam się czy nadal jestem zabezpieczona?

                  Majorka ale mnie wystraszyłaś z tymi pożyczkami na dowód,cholera,oby się znalazł ten dowód bo jutro urząd nie pracuje i nie zgłoszęNormalnie,tylko usiąść i płakać..........I tak pół nocy nie przespane będzie.Dobranoc
                  Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                  http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                  Skomentuj


                    Ale się naczytałam!!!Nie było mnie tydzień, bo chrzciliśmy Tomka.
                    Ja nadal karmię tylko piersią, ale dzisiaj jak jadłam jabłko to Tomek tak się do niego przyssał, że nie chciał puścić, a jak mu je zabrałam to płakał, więc już sama nie wiem, czy dobrze robię.
                    Jak ubieracie swoje dzieci do spania jak jest taki upał?
                    Tomek -ur.16.04.2009

                    Skomentuj


                      Majorka piękne włoski ma Majeczka.
                      Nator jak Wy cudnie we Trójkę wyglądacie.

                      Ja nie poprasowałam dziś, bo mi się nie chciało. Dograłam za to szczegóły co do chrzcin. 6 września w Polsce chrzcimy Hanię. Jutro wypełniam zaproszenia i w poniedziałek wysyłam. Przyjęcie takie robię, obiad, przystawki, desery i nocleg dla kilku osób w hotelu, 31 gości i 4 dzieci wyniosło mnie 4500zł. Sporo kasy, ale co zrobić. Mamy liczną rodzinę - ja np. 3 rodzeństwa. A i w kraju nie byliśmy już ja rok a mąż 2 lata więc trzeba się spotkać z najbliższymi a to jedyna taka okazja. Mam nadzieję, że będzie fajnie.

                      Idę teraz nakarmić Hanię, żeby do rana pospała i sama trochę pośpię, ostatnio mam strasznego lenia.
                      Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez Ania1213 Pokaż wiadomość
                        Ale się naczytałam!!!Nie było mnie tydzień, bo chrzciliśmy Tomka.
                        Ja nadal karmię tylko piersią, ale dzisiaj jak jadłam jabłko to Tomek tak się do niego przyssał, że nie chciał puścić, a jak mu je zabrałam to płakał, więc już sama nie wiem, czy dobrze robię.
                        Jak ubieracie swoje dzieci do spania jak jest taki upał?
                        Witaj Aniu

                        ja na te ciepłe noce ubieram Lence body na krótki rękch tylko i tak śpi.
                        Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                        Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                        http://annalena4u.blogspot.com

                        Skomentuj


                          Napisane przez madzik291 Pokaż wiadomość
                          Nator to są chyba jednofazowe,wszystkie takiego samego koloru(Microgynon).Tylko zastanawiam się czy nadal jestem zabezpieczona?

                          Majorka ale mnie wystraszyłaś z tymi pożyczkami na dowód,cholera,oby się znalazł ten dowód bo jutro urząd nie pracuje i nie zgłoszęNormalnie,tylko usiąść i płakać..........I tak pół nocy nie przespane będzie.Dobranoc
                          Brałam microgynon kiedyś, są dwuskładnikowe, jednofazowe tabsy i nie czułam sie po nich zbyt dobrze, przytyłam, nie miałam ochoty na seks tzn baaaaardzo żadko, i skończyło się ich branie problemami, dla to były najgorsze tabsy jakie brałam a szkoda bo tanie
                          Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                          Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                          http://annalena4u.blogspot.com

                          Skomentuj


                            Dzien dobry Mamuski,
                            my juz od 5.30 na nogach. Mala obudzila mnie takim kopniakiem w zebra, ze myslalam, ze z lozka wyskocze. Normalnie to budze sie o 5 rano, pedze na kibelek i spie pozniej lekkim snem do 6, az zadzwoni budzik meza. Dzisiaj pozwolilam sobie na spanie do 5.30 no i masz babo placek - dziecko sie zameldowalo
                            Maz niestety juz w pracy Mam nadzieje, ze sie szybko uwinie i jeszcze nam cos z soboty zostanie, bo w planach mamy budowe szafy (nareszcie, bo mam pol duzego pokoju zawalonego rzeczami dla Julii).
                            Pogoda u nas koszmarna - mamy jesien! Pada i jest zimno.
                            Zycze Wam milego, pelnego wypoczynku weekendu. Nie przemeczajcie sie!
                            anna maria



                            Rosne...
                            14.09.2009 4170 gr, 51 cm
                            17.09.2009 3810 gr, 51 cm
                            13.10.2009 4750 gr, 56 cm
                            16.11.2009 5620 gr, -
                            16.12.2009 6700 gr, 62 cm
                            19.03.2010 8150 gr, 68 cm
                            17.06.2010 9250 gr, -
                            06.09.2010 10600 gr, 77cm
                            14.12.2010 11600 gr, 81cm
                            05.05.2011 11900 gr, 83cm
                            20.09.2011 13200 gr, 90cm
                            14.01.2012 14300 gr, 93cm
                            19.07.2012 15500 gr, 98cm



                            Skomentuj


                              witam
                              ania jak zawsze pierwsza z samego rana
                              ja wlasnie czytam wasze posty jeszcze troche mi ich zostalo bo wczoraj tylko kawalek przeczytalam
                              u nas z rana ladna pogoda a zapowiadaja burze mam nadzieje ze nie dojda do nas bo jedziemy do mojej kolezanki
                              Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                              Skomentuj


                                Hejo kobitki

                                Tyle miałam napisać i już połowę zapomniałam...eh

                                Majorka basen cudowny!!!! tak z ciekawości ile kosztował? W przyszłym roku napewno sobie zakupię, bo teraz niunia troszke za mała.

                                Aniu witaj po dłuższej nieobecności, współczuję tygodniowego nadrabiania naszych wypocin hehe. Ja też ubieram Julkę do spania w body na krótki rękaw.

                                Nator a zdjęcia jak zwykle cudowne A co to jest na czym leży Kacperek?

                                Yoenne no to będzie impreza !!!! Fajnie wam, jednak w lokalu lepiej niż w domu. Odpada gotowanie itp. Szkoda, że ja na to nie wpadłam.

                                Dziewczynki a mnie boli gardło, mężuś mówi, że z klimy w samochodzie. Tragedia normalnie. A co polecacie na gardło, Nator poleć coś

                                Ja zaraz wyruszam na zakupki z mamą, a mężuś zostaje z córeczką. Pierwsze babskie zakupki od urodzin Julki

                                Buziaki i piszcie duzo, żebym miała co później poczytać

                                Papa




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X