Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Cześć
    Mi parę razy w nocy pociekło i to wszystko. Za to jak nacisnę pierś, to aż mnie zalewa (nie można cisnąć, więc staram sie tego nie robić).
    Kolejny parny dzień, trzymajcie się dziewczyny
    Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
    Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


    Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


    http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

    Skomentuj

    •    
         

      Dziękuję pinka

      wziełam ją z łózeczka bo zaczęła marudzić aq ona taka cieplutka chyba po szczepieniu zaczyna jej rosnąć temperaturka jednak. Zmierzyłam ale póki co ma 37,9 w pupci
      Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

      Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



      http://annalena4u.blogspot.com

      Skomentuj


        Mnie dziś cały dół brzucha boli, Staś się wiercił w nocy i główką mnie uciskał (na nietoperza wisi), ale nie narzekam. Jak się nie rusza, to zaraz się denerwuję, a tak to mam przynajmniej dowód, że wszystko ok. Nie jest jakoś specjalnie ruchliwy i ma czasem dłuższe okresy bezruchu.
        Dziś rano odwiedziła mnie koleżanka z pracy, bo była akurat w moim mieście, tak to nikt nie ma do mnie po drodze, wszystkie kumpele rozsiane po Polsce i sama siedzę w domu. Tak mi się tęskno zrobilo za pracą, w przyszłym tygodniu pojadę do Olsztyna ich odwiedzić.
        Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
        Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


        Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


        http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

        Skomentuj


          Ale sie rozpisalyściedzień mnie nie bylo i tyle nadrabiania
          Ale Lenka duża kobitka szok
          Co do wprowadzania nowości dzidzi starszemu synkowi wprowadzalam wszystko bardzo szybko,bo wiecznie wył i myślałam,że jest głodny 11 miesięcy karmilam go piersią ale dostawal tez butle i jak mial 3,5 miesiąca wszystkie słoiczki od 4 a i tak co godzine budzil sie w nocy masakra przez 1,5 roku w dzien w dzien tak na pocieszenie dla mam małych nocnych marków
          Alunia to anioł śpi od 21 czasem 22 do 6 cycuś jej wystarcza więc narazie poczekam chociaż do 5 miesiąca z wprowadzaniem jakiś nowości.
          Byłam we wtorek na uczelni złożyc papiery więc od października startujemy na całego.
          Pogoda u nas cudna ne weekend jedziemy z rodzinką nad morze mam nadzieje,że bedzie pogoda
          Last edited by Paulinchen23; 16-07-2009, 12:12.




          Skomentuj


            A to najbardziej ulubione miejsca niuni
            Last edited by Paulinchen23; 25-07-2009, 12:09.




            Skomentuj


              mnie też ostatnio brzuch pobolewa i jak głupia naczytałam się w necie o odklejeniu łożyska i potem srałam ze strachu, ale dziś miałam wizytę u lekarza i wszystko jest ok !!!!!! dostałam zastrzyk na przeciwciała.
              i na sprzątanie mnie wzięło -- generalne porządki
              3 pAźDzIeRnIkA nA ŚwIaT pRzYsZeDł BeNiAmInEk *:

              Skomentuj


                Momo wszystkiego najlepszego dla synka z okazji 2miesiaca

                Misiula dzis konczy 2 miesiace. Jak ten czas leci

                Ja podaje witamine K i D. K podaje do do 3 miesiaca, a D dluzej, ale nie pamietam czy do roczku czy ile...

                U nas dzisiaj upal od rana. Siedze w domu i mam 26 stopni. Jest tak goraco ze mi sie nic nie chce.

                Misiulka ma racje, jak za malo jem to tez mam mniej mleka. Zazwyczaj Michasi starcza jedna piers, a jak zjem za malo to dwa ciagnie. Podobno herbata z mlekiem tez jest dobra na laktacje

                No to uciekam bo Misiula wola o towarzystwo
                ur. 16.05.2009
                3590 g
                56 cm

                Moje Największe Szczęście





                Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                Skomentuj

                •    
                     

                  Cześć dziewczyny.

                  Zina20 witamy , zaraz dodam Cię do listy, napisz jeszcze czy będziesz mieć córeczkę czy synka, jakie imię wybraliście??

                  Jeśli chodzi o poród to narazie o nim nie myślę tak intensywnie. Planuję mieć znieczulenie zewnątrzoponowe, ale odebrałam dziś wyniki moich badań i nie jest za wesoło. Wynik glukozy może rozwiać moje marzenia o bezbolesnym porodzie. Badania ogóle krwi wyszły OK, mocz - prawdopodobnie przechodzę jakąś infekcję (bardzo mętny, liczne nabłonki, bardzo liczne fosforany bezpostaciowe) na szczęście nie ma cukru ani białka. Najbardziej zaniepokoiła mnie glukoza, norma jest 110, a ja mam 151. Poczytałam sobie i jestem przerażona, bo może to świadczyć o cukrzycy ciążowej. Może to być nieprawidłowa dieta i wystarczy ją zmienić i będzie ok. Może też się obić o diabetologa i codzienne mierzenie cukru we krwi, a nawet insulinę , ale najbardziej martwi mnie to, że może to zaszkodzić mojemu synkowi. Z drugiej strony przy cukrzycy ciążowej występuje też cukier w moczu, a u mnie go nie ma. Dobrze, że w poniedziałek idę do lekarza, jakbym miała dłużej czekać to chyba bym zwariowała.





                  Zapraszam do glosowania http://mamaczytata.pl/pokaz/8498/jakubek
                  Pamiętniczek Kubusia - http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ulkapi;page:-1
                  Nasze największe szczęście - Kubuś - 13.10.2009 3600 g. 58 cm.

                  Skomentuj


                    Aktualna lista październikowych mam

                    Szamana_____________synek Beniamin__________ 3 października
                    Elo1232____________________________________ 4 października
                    Kiljan______________________________________ 4 października
                    Malinka4____________________________________4 października
                    Zina20_____________________________________ 4 października
                    Indra83______________synek Staś_____________ 8 października
                    Kola492____________________________________ 12 października
                    Mopa______________________________________ 12 października
                    Justawas___________________________________ 12 października
                    Anulkapi_____________synek Kubuś_____________ 12 października
                    Angelikaanna_________synek__________________ 15 października
                    Kiniak7_____________córeczka_________________16 października
                    Katinkaw____________________________________18 października
                    Milenka82___________________________________ 18 października
                    AsiulaW78___________________________________ 18 października
                    Milkadz______________córeczka_________________20 października
                    Asia166______________synek___________________22 października
                    Aniulaaaa____________________________________22 października
                    Kamim_______________synek Mikołaj_____________23 października
                    Aamka_______________synek Kubuś_____________24 października
                    Madzialena81________synek Nikoś_______________25 października
                    Fusia______________córeczka Rózia_____________27 października
                    Kasiulina____________synek Oskarek_____________30 października





                    Zapraszam do glosowania http://mamaczytata.pl/pokaz/8498/jakubek
                    Pamiętniczek Kubusia - http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ulkapi;page:-1
                    Nasze największe szczęście - Kubuś - 13.10.2009 3600 g. 58 cm.

                    Skomentuj


                      Mnie czasami wycieka po kropelce - widze pozniej plamke ale zdarza sie to sporadycznie.
                      TuliXpanek, moj dzidzius tez bardzo ruchliwy i musze Ci powiedziec ze niestety podobno taki juz bedzie jego temperament. Nie pocieszaj sie wiec ze po narodzinach cos sie zmieni
                      Ja dzisiaj tez robie pranie, ale jeszcze nie dla malego. Teraz bede kontynuowac zakupy przez internet bo chcialabym w sierpniu juz tylko kosmetyki kupic. Trzymajcie sie!
                      Tymoteusz - ur. 03.09.09

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        hej grubaski hehe
                        co tam u was?? ja to dzisiaj nie mam co robic. Czekamy sobie z maleństwem za obiadkiem ale i tak powoli jestesmy glodni a przed chwilą jedliśmy . Ale będzie radoś w paździeniku jak wszystkie pokolei będziemy pokazywa nasze skarby i się nimi chwalic.








                        http://mamaczytata.pl/pokaz/9100/sebastian

                        Skomentuj


                          jak slodko wygladaje te wasze skarby:*
                          yoenne dostalam sie na edukacje wczesnoszkolna z wychowaniem przedszkolnym
                          a tak pozatym yoenne to moja Nikola wazy 5600 i ma 63 cm to nie jest duzo wieksza od twojej Hani...
                          a wiecie ze ja slyszalam ze jak sie dzieci rodza duze to puzniej sa szczuplutkie a dzieci a jak dzieci chude z zamalu to grubaski ciekawe jak to bedzie z naszymi
                          a to moja Niunia
                          Attached Files
                          Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                          Skomentuj


                            Napisane przez agatti Pokaż wiadomość
                            Mnie czasami wycieka po kropelce - widze pozniej plamke ale zdarza sie to sporadycznie.
                            TuliXpanek, moj dzidzius tez bardzo ruchliwy i musze Ci powiedziec ze niestety podobno taki juz bedzie jego temperament. Nie pocieszaj sie wiec ze po narodzinach cos sie zmieni
                            Ja dzisiaj tez robie pranie, ale jeszcze nie dla malego. Teraz bede kontynuowac zakupy przez internet bo chcialabym w sierpniu juz tylko kosmetyki kupic. Trzymajcie sie!
                            Toś mnie pocieszyła "Wychodowałam" sobie małego urwiska
                            Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                            Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                            Skomentuj


                              U Nas troszkę polało i powietrze zrobiło się troszke lepsze. Nie jest już tak parno. Zaraz ma koleżanka przyjść to wybierzemy się na spacer.
                              Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                              Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                              Skomentuj


                                u mnie trwa wymiana grzejników, chłopaki łażą po domu, piją piwo bezalkoholowe (każdy jakieś leki bierze) i syf wszędzie. Ja się między nimi błąkam, robię kawę i jedzenie.
                                Anulkapi - pewnie Cię lekarz wyśle na powtórkę tej glukozy, ale czemu piszesz, że bezbolesny poród masz z głowy, o co chodzi?
                                Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
                                Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


                                Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


                                http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X