Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    PiNKA tak zazwyczaj jest z tesciami...
    bo maja sensacje i chodza ze ja jeste taka mloda i mam dziecko ostatnio to co mi moja ziomalka sasiadka powiedziala to byly ich slowa "ze s********ilam bachora" myslalam ze te stare dewoty za leb wezme ale jak to zawsze moi rodzice mowia zebym sie do niej nie odzywakla ale niech ja ja tylko spotkam nikt nie bedzie mojego dziecka obrazal!!! bo u mnie mieszkaja same stare baby i tylko mam sasiadke jedna taka mloda co sie opiekuje starsza pania i tyllko z nia gadam a reszcie tylko dzien dobr ale juz nie bedzie dzien dobry!!!
    widzicie jak nie z tejstrony to z tej i juz mnie to w********ia!!!
    sory za takie slowa ale z newow cala sie trzese i jest mi przykro wczoraj nawet sie poplakalam...
    Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



    Skomentuj

    •    
         

      no wlasnie tak mi ich zal chodza poubierane w babcine rzeczy zawsze jak mam cos za malego to im podrzuce. biedne sa naprawde biedne. ale wam opowiem num jak bylam w sklepie to przyszla jakas kobieta z moze 5 letnim 6 letnim dzieckiem i on jej sie ladnie pyta mamusi kupisz mi cos a ona nie synku nie kupie ci bo nie mam pieniazkow ale mamusi ja cie bardzo prosze nie synus innym razem mamusiu bo cos powiem i troche minelo ona robi zakupy i juz miala placic a on mamusiu ale naprawde mi nic nie kupisz? nie synku a on nato mamusiu a ty bralas tacie do buzi. wiec tak jak to powiedzial zostawila wszystko i wyszla ze sklepu
      Nasz synuś Michaś 18.04.2009 godz. 23,20 cc 3120g i 52cm

      Skomentuj


        ojej to Hanulka mało ogólnie je prawda? mój wcina po 180ml za każdym razem ale ogólnie jest bardzo energicznym dzieckiem więc potrafi kręcić się w łóżeczku i machać rączkami i nóżkami przez godzinę a innym razem np. wczoraj pospał sobie godzinkę a przez 3 leżał cichuśko i patrzył sobie w żyrandol i na tatę mój Filipcio jest nieprzewidywalny zastanawiam się tylko jak to będzie od jutra 8 godzin codzinnie u babci a ze mną tylko na noc bo pracuję 10-18 szkoda mi bardzo ale co zrobić kiedy kasiorki brak a wszystko by się chciało zapewnić rodzinie... jestem zmuszona ale też bardzo chcę już wrócić do kontaktu z ludźmi
        1.03.2009 9:55 FILIPEK

        Skomentuj


          Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
          yoenne
          Hania je 6 x 100ml
          a mój 5/6 x 150ml
          i teraz mam schizę że za dużo
          Sikornik to chyba moja Hania mało je, bo z tego co czytałam to powinna już 150 wciągać. Ale lekarka powiedziała, że zna umiar,prawidłowo rośnie, nie jest ani za chuda, ani za gruba więc wszystko jest w porządku. Nie ma chyba reguły, z dzieckiem tak jak z dorosłym jenen je mniej, drugi więcej ale to nie znaczy, że zaraz za dużo. Może po prostu jest bardziej energiczne i więcej potrzebuje. Jeśli prawidłowo rośnie to się nie martw.
          Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

          Skomentuj


            nie denerwuj sie syrwunia ale za to co poiedzialy na malenstwo to ja bym nie wytzrymala zreszta ja mam niewyparzanaa buzie i mowie jak mi sie cos nie podoba
            Nasz synuś Michaś 18.04.2009 godz. 23,20 cc 3120g i 52cm

            Skomentuj


              Witam kobietki! Ja obudziłam się po 4:00 i nie mogłam zasnąć, kręciłam się z boku na bok i w końcu jeszcze do 8:00 zasnęłam... Mi tez nic z piersi nie leci... Bardzo bym chciała karmić, ale się boję, że nie będę miała pokarmu, a wiem jak ważne jest nastawienie...
              Miałam nieudaną próbę umówienia się na wizytę do okulistki, ale w końcu przy pomocy znajomości udało się Wizytę mam 13 sierpnia, zobaczymy co powie... Do doktorka gina jadę w przyszły czwartek, tez już nie mogę się doczekać... Pozdrawiam!
              Adaś - 15.09.2009 3220g/56cm


              Michaś 11.09.2013 3920g/53cm

              Skomentuj


                Ja narazie jestem na macierzynskim a co dalej to niewiem bo wychowawczego juz nie dostane bo z prcy mnie zwolnili. Maz ladnie zarabia alee co z tego jak jego wyplata i moje macierzynskie starcza nam na styk
                Nasz synuś Michaś 18.04.2009 godz. 23,20 cc 3120g i 52cm

                Skomentuj

                •    
                     

                  Michas wczoraj wypila na noc 180 ml kleiku
                  Nasz synuś Michaś 18.04.2009 godz. 23,20 cc 3120g i 52cm

                  Skomentuj


                    no właśnie Pinka nam też, opłaty za mieszkanie, samochód, mleko, jedzenie, pampersy... jedno mleczko starcza nam na tydzień tylko a to aż 35zł jednak... chciałabym ot tak sobie wyjść na zakupy i nie martwić się że potrfel pustawy a tak zawsze to tysiak więcej
                    1.03.2009 9:55 FILIPEK

                    Skomentuj


                      a w dzien to po 100 ml mleka czasem nawet calego nie wypije w miedy czasie herbatke lub glukoze
                      Nasz synuś Michaś 18.04.2009 godz. 23,20 cc 3120g i 52cm

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        no wlasnie mi mleko starcza na 3 dni ale kosztuje 11 zl pampersy husteczki kremy itp a ty dziecko rosnie i ciuszki ah ale na takie cudo moge wydawac. Juz nie pamietam kiedy sobie cos kupilam
                        Nasz synuś Michaś 18.04.2009 godz. 23,20 cc 3120g i 52cm

                        Skomentuj


                          Ja wogóle nie pracuję, studiuję zaocznie a teraz na dziekance jestem. Jakoś tak nam sie układa, że mąż wszystko nam zapewnia, nic nie brakuje i w sumie na wszystko co chcę to mam ale wiadomo, że nie mówię o diamentach, domach na Majorce i Merolach. Ale powiem Wam, że tutaj w Irlandii jest inaczej. Miesięcznie na Hanię dostaję 200 euro z czego na pileuchy, mleko itp. wydajemy ok. 50 bo tak tu wszystko kosztuje. Wieć zostaje jakieś 150 do skarbonki a to tylko takie rodzinne na dziecko płacone do 16 roku życia. Lekarzy i leki mam tu za free więc nie narzekam. Naprawde inny świat. Mam jak wyjeżdżała to płakała bo mówiła, że nie zdawała sobie sprawy, że można tak żyć bez stresów o kolejny dzień. Kocham nasz kraj i tęsknię za nim ale cieszę się, że wyjechaliśy, bo teraz stać mnie na lepszą przyszłośc dla mojej Hani. A i dostała Irlandzki paszport Zniakm
                          Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                          Skomentuj


                            Syrwunia olej wszystkich nie warto się denerwować przez czyjąś głupotę i niewychowanie.

                            Szkoda mi takich dzieci z pijackich rodzin, nie są niczemu winne a skazane najczęściej na taki sam los.

                            Lena mi od 2 tyg zjada 5x po 150 czasem niecałe 150. Najgorzej jest wieczorem tej piątej porcji nie chce zjadać, wczoraj zjadła tylko 50 a i tak spała do 5 moze tylko tyle potrzebuje już sama nie wiem

                            a oto ulubiona ostatnio pozycja Leny a najlepiej jak jeszcze sobie wepchnie nóżki pomiędzy szczebelki
                            Last edited by ankasos25; 27-06-2012, 19:35.
                            Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                            Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                            http://annalena4u.blogspot.com

                            Skomentuj


                              ale duza twoja lenka slicznie wyglada poza super
                              Nasz synuś Michaś 18.04.2009 godz. 23,20 cc 3120g i 52cm

                              Skomentuj


                                ja lece michas sie obudzil pozniej zajrze
                                Nasz synuś Michaś 18.04.2009 godz. 23,20 cc 3120g i 52cm

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X