Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Hej Dziewczyny!
    Upał taki, że masakra
    Angelikaanna - kup proszek do prania dla dzieci, lovela albo dzidziuś. Niedawno była promocja w biedronce - proszek lovela + płyn do płukania. Ja sie już zaopatrzyłam
    Mopa - super wózeczek. Chcę też taki kupić, ale na razie czekam na przypływ gotóweczki
    Kasiulina - ja też urządzałam pokoik dla Matiego jak skończył 3 latka. Kupiliśmy mebelki z brw, typu szafa, biureczko, regał i tapczanik w fajnym niebieskim kolorze. Myślę, że posłuży kilka lat Na ściany kupiłam naklejki z Elmo, bo Mały na razie ma fioła na jego punkcie. Jak trochę podrośnie to odkleję i kupię coś innego. Super sprawa urządzanie takiego pokoiku.
    Chyba się dziś rozpuszczę...
    Mateuszek 07.09.2005
    Jaś 08.10.2009


    Skomentuj

    •    
         

      witajcie u mnie wielki kryzys juz nie mam normalnie sił mały nie chce ssac mi piersi tylko płacze okropnie jak go przystawiam szkoda mi go wiec daje butle i zaraz jest spokój łazdnie je obawiam sie ze bede musiała całkowicie przejsc na butle i mam opkropne wyrzuty sumienia ze to przeze mnie bo ostatnio wieczorami miałam za mało mleka i dokarmiałam go butla to najwidoczniej przez to nie chce teraz wogóle cyca moze jak bym lepiej sie odzywiała było by inaczej ach cięzko mi z tym ale jeszcze ciezej jak malutki mi okropnie placze

      Skomentuj


        U mnie zaczęła sie wymiana starych grzejników na nowe, masakra. Dziś mój mąż z kolegami zdjął te stare i wyniósł do piwnicy, jutro dalsza robota. Znów wszystko jest brudne, my sie cali lepimy od potu ( ja dziś jako kierowca i catering robię).
        Mam bardzo mało rzeczy, torbę ubranek, kombinezon na jesień-zimę (kupiłam od razu 68). Trochę ubranek 56 mam, troche jeszcze dostanę, więc sama raczej już te większe kupię. Wózek i łóżeczko w sierpniu kupię i rzeczy dla siebie też.
        Lecę pod prysznic
        Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
        Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


        Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


        http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

        Skomentuj


          hej dziewczyny
          ja upały znoszę strasznie, cała się kleję i moge zapomnieć o spaniu w nocy, nawet okłady z mokrych ręczników nie pomagają co prawda w tym roku w UK lato jest ładne, ale umywa się do naszego polskiego, więc mogę se tylko wyobrazić co czujecie i współczuć

          ja już też mam pełno ubranek i łóżeczko i wóżek, bo promocje były. zamieściłam niedawno zdjęcia wózka pod jednym z postów, nie wiem czy widziałyście

          to października też odliczam dni, choć porodu się boję
          3 pAźDzIeRnIkA nA ŚwIaT pRzYsZeDł BeNiAmInEk *:

          Skomentuj


            Mój synek w 28 tygodniu waży ok1300g, najbardziej zadziwia mnie jak szybko rośnie: przez 2 tygodnie prawie 400g. Następna wizytę mam ok 12 sierpnia, to pewnie znów mnie zaskoczy. Ja mam już 10kg do przodku, ale przez 2 tygodnie nic nie przytyłam.
            Dziś zaczęliśmy wymieniać grzejniki w całym mieszkaniu i znów syf wszędzie a ja padam z nóg. lecę pod prysznic.
            Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
            Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


            Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


            http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

            Skomentuj


              Carin - miałam twardnienia brzucha, szczególnie po dniu gdzie robiłam dużo rzeczy oraz dwa razy zdażyły mi się takie skurcze, że zatrzymały mnie w miejscu i ledwo się dowlekłam do łóżka.




              i Bartek :-)

              Skomentuj


                my jesteśmy w trakcie remontu - łazienka, kuchnia i przedpokój. Dzisiaj mąż po pracy pomalował futryny farba olejną... smród nie do wytrzymania.

                Katinkaw - dzięki za info o biedronce, jutro zaciągnę Sebę do sklepu. Na razie mam niewiele ubranek - trochę dostałam od mamy ze Stanów. No i dzisiaj przyszło używane łóżeczko turystyczne dla Kajtka. Na większe zakupy też wybieramy się w sierpniu.

                A tak w a propos łóżeczek... Jakie waszym zdaniem są lepsze te turystyczne czy może jednak tradycyjne drewniane?

                Na walkę z upałem polecam schłodzonego, soczystego arbuza. PYCHOTKA!!
                Kajetan - 17 październik 2009; 4300g, 57 cm!!!!!









                Skomentuj

                •    
                     

                  ja wybrałam łóżeczko drewniane z szufladą na dole, ale będzie w domu w pażdzierniku jak przyjdziemy z maleństwem do domu. Ja chyba z zakupami mam narazie spokój, w sumie to zostały dobne rzeczy więc to już na końcu kupimy. Oj będą teraz wydatki . Ale parno dzisiaj od 3 dni się zanosi na burze i tu nic . mogłoby trochę popada b już za dużo tych gorączek








                  http://mamaczytata.pl/pokaz/9100/sebastian

                  Skomentuj


                    Moja dzis tak dawała czadu ze nawet ręce nie pomagały tylko wózek na podwórku wystarczyło bujnąć dwa razy i spała a w domu diabeł ją opętał,już nie wiem czy to ta pogoda czy może ząbki? trochę ja brzuszek bolał aby jutro było lepiej.
                    U nas taka duchota jak w sałnie parno i duszno,nie idzie oddychać
                    dzis przygotowaliśmy teren pod basen a jutro go rozkładamy,ma 3600szerokosci i metr wysokości ale się wychłodze
                    HANULKA 09.04.2009




                    Skomentuj


                      Hej a ja właśnie wróciłam z miasta i jestem skonana,najpierw z 3 godziny łaziłyśmy z mamą po sklepach a później jeszcze stamtąd do domu na pieszo Jestem z siebie dumna że dałam radę, nogi nie opuchły aż tak bardzo ale teraz mnie brzuch boli więc chyba powinnam się położyć i odpocząć... Głupia matka, oj głupia ale za to jaka szczęśliwa jestem że w końcu mogłam spędzić tyle czasu poza domem hihi, zakupy niestety nie udane bo mama kupiła tylko sobie buciki. Ja nic nie wypatrzyłam z resztą stwierdziłyśmy że niby tyle sklepów a guzik jest! Ja jestem ciekawa co u nas pod względem zdrowotnym No ale to jeszcze sobie poczekamy z 5 dni. Carin to faktycznie leż i się nie przemęczaj no chyba że małego jako wcześniaka chcesz urodzić, a Karolaina Tobie to już w ogóle zabroniłabym łazić gdziekolwiek. Ja to się właśnie obawiam żeby nie urodzić w 8 miesiącu bo wtedy płuca się u dziecka rozwijają.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Ankasosnie przejmuj się jak by była to góra 37,7 moja też z lekka miała stan podgoraczkowy 2 dni i jej przeszło to normalne po szczepieniu aby nie przekroczyła 38,Haniula po pierwszej szczepiące nic nie miała a po drugiej temperature mam nadzieje że na tym się skończy bo Maja to od razu chora rano szczepienie a po południu gorączka do 39 katar i kaszel no i antybiotyk mam zakaz szczepienia jej szczepionkami dodatkowymi
                        HANULKA 09.04.2009




                        Skomentuj


                          czesc dziewczyny!! my juz po szczepieniu. Maluda nawet nie plakala no troszke przy drugi wkluciu bo ja mu daje osobno wzw a reszte mieszaja mi i ma tylko 2 wklucia. teraz juz spi. Moj skarbek tak sie dzisiaj do mnie przytulil ze az mi lezki polecialy
                          Nasz synuś Michaś 18.04.2009 godz. 23,20 cc 3120g i 52cm

                          Skomentuj


                            cześć dziewczyny

                            sylwunia wielkie gratulacje!!!! na pewno dasz radę, trzymam kciuki

                            ankasos widzę, że Twoja Lenka to podobnie jak moja - waga ciężka
                            tylko Twoja jest trochę jednak starsza i cięższa się urodziła,
                            a to wszystko przez tatusia - po nim te moje córy takie dorodne

                            u nas dzisiaj bardzo spokojny dzień, Malutka dużo spała, zęby chyba troszkę odpuściły; tylko duchota straszna, normalnie człowiek się cały lepi - nie cierpie takiej pogody
                            Amelia - 19.04.2007, 4080g, 54cm




                            Alicja - 19.04.2009, 3620g, 58cm

                            Skomentuj


                              Myszka ja mam kryzys z mlekiem w upaly. Musze sie wziac za siebie i jesc. Na szczescie nie daje Misi butli. Possie jedna piers, za jakis czas druga. Minus jest taki ze krocej spi.
                              ur. 16.05.2009
                              3590 g
                              56 cm

                              Moje Największe Szczęście





                              Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                              Skomentuj


                                dobry z wieczorka
                                mloda bedzie dobrze ale lekarz rzeczywiscie beznadziejny... po takim zabiegu powinni cie wyposcic nastepnego dnia ale wiadomo szpital musi trzymac trzy dni bo inaczej kasy nie dostaną za twoj pobyt wiec najlepiej sie wypisac samej...
                                moja niunia dzis jest anioleczkiem jeszcze niegy nie byl tak grzeczny jak dzis nic go nie boli to pewnie dlatego i juz dwie kupki zółte zrobił
                                ach i dzis próbował gaworzyc (raczej wydac pierwsze dzwieki)tak slodko usteczka ukladal i chcial wydac dzwiek ale mu nie wychodzilo az mi serducho zmieklo jakby conajmniej o nagrode nobla walczył
                                mamuski synusia ma 3 tyg a mam wrazenie jakby byl z nami od zawsze i nie wyobrazam sobie zycia bez niego czlowiek normalnie szaleje jak ma wlasna dzidzie
                                teraz jeszce jeden sprawdzian jak nie bedzie placzu od 22-1 to znaczy ze cos sie poprawilo i jest lepeij oby nie zapeszyc...
                                a mialam jeszce napisac ze jak byli goscie w niedziele to fifi spal caly czas tylko budzil sie na jedzonko a dodam ze bylo glosno a jak goscie wyszli o 22 to byl oczywiscie ryk...
                                ach i wyszyscy sie pytali jak moge narzekac przeciez on taki grzeczny
                                buziaczki mamcie
                                Last edited by kurczaczek22; 15-07-2009, 22:06.

                                http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
                                BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
                                .

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X