Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Carin nie martw się. Ja też jak wróciłam do domu po remoncie i naprzestawiałam się pudełek, pudełeczek i wysprzątałam mieszkanko - to na wizycie u ginekologa usłyszałam,że mam leżeć, brać leki na podtrzymanie, bo szyjka jest miękka i skrócona, tylko dziecko jest wysoko. Poleżałam 2tyg i wszystko wróciło do normy
    Nie przemęczaj się, zwolnij i kładź się tak często jak tylko możesz i będzie OK




    i Bartek :-)

    Skomentuj

    •    
         

      Coyotku a bolało Cię coś? Miałaś skurcze?

      Skomentuj


        Carin to współczuje.. a co byłaś dzisiaj na wizycie u Gina?




        Skomentuj


          Tak. Ciekawe, ze mnie nic nie boli...

          Skomentuj


            Witam!

            Ja mam termin na 04.10. To będzie nasze pierwsze dziecko i nie możemy już się odczekac małego wiercipiętka Do tej pory cała ciąża przebiegała bez żadnych dolegliwości.
            Pozdrawiam wszystkie październikowe mamusie! Nie dajmy się upałom!!!
            Attached Files
            Last edited by zina20; 15-07-2009, 16:31.
            Kajetan - 17 październik 2009; 4300g, 57 cm!!!!!









            Skomentuj


              no a mi dziś zaczęły zdychać chyba jednak nie wytępiłam tego pasożyta ciężka sprawa nie wiem czy uratuje te rybki
              HANULKA 09.04.2009




              Skomentuj


                sYRWUNIA WIELKIE GRATKI!
                Tak,my idziemy już trzeci raz na szczepienie.I napewno dasz rade pogodzić studia i dom,choć będzie ciężko ..Ale trzymamy kciuki
                Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                Skomentuj

                •    
                     

                  Zina20 witaj w naszym gronie.

                  Angelikaanna śliczne to Wasze maleństwo. Chyba zacznę poważnie rozważać zrobienie takiego USG. No, chyba że w sierpniu mi na USG ładnie dzidzia wyjdzie.

                  Jeśli chodzi o upał to dzisiaj w Nowym Targu nie ma czym oddychać! Ja po raz pierwszy napuchłam i teraz zamiast na zajęciach siedzę w pokoju, wzięłam letni prysznic ale chyba musiałabym cały czas pod wodą stać żeby było Ok. W tym pensjonacie niestety nie ma wiatraczków w pokojach ani klimy więc się gotuję!!

                  Co do zakupów to my w przyszłym i kolejnym tygodniu będziemy kupować pozostałe rzeczy, bo teraz mój mąż pokój maluje. Już się ciesze na zakupy.

                  Obiecałam kiedyś wstawić zdjęcia wózka jaki zakupiliśmy, co niniejszym czynię.

                  P1020205.jpg



                  Skomentuj


                    Dzisiaj nasz dzień szalony jest... już od 8 na nogach bo był monter z kablówki... a potem położna... Trochę mnie zmartwiła, że te skurcze to faktycznie mogą być przepowiadające... i teraz modlitwa bym doniosła jeszcze z 4 tyg.
                    W pon mam usg decydujące o postępowaniu... trochę się martwię, bo te skurcze są faktycznie często. Wiem, że z małą jest ok, bo wierci się niesamowicie. I muszę z niecierpliwościa czekać do pon.
                    Ja nie wytrzymam!!!!!!!!!!!!!!!
                    Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




                    25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
                    06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
                    27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
                    Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
                    14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
                    15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

                    18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

                    Skomentuj


                      Pewnie że mój synuś śliczny jest.
                      mopa takie usg to super sprawa, zobaczyć takie maleństwo tak dokładnie, tą chwilę będziemy pamiętać do końca życia, a mały jak się urodzi to będzie miał pamiątkę
                      A jeśli chodzi o upały to masakra. Dzisiaj byłam w biedronce, którą mam blisko domu ale mimo to ledwo uszłam, jak nie ma wiatru to nie idzie wytrzymać.
                      Wczoraj pojechałam wymienić rzeczy do dzidiusia, kupiłam takie słodkie niebieskie, parę mam tylko niebieskich, reszta kolorowa, i mam w dwóch rozmiarach a wy jak kupujecie?? ja kupiłam 56 i 62 .
                      A za wózkiem to będziemy patrzeć dopiero chyba we wrześniu, ja już się rozglądałam ale jak jeszcze więcej bym chodziła po takich sklepach to już bym musiała mieć.
                      A w sierpniu planuję wyprać ciuszki maleństwa i wyprasować, tylko nie wiem w czym to przeprać?? coś delikatnego by musiało być.
                      A tak to dzisiaj robiłam obiad, mąż wrócił z pracy i odziwo poszedł kosic trawę
                      już się nie mogę doczekać października.
                      A wy boicie się trochę porodu??








                      http://mamaczytata.pl/pokaz/9100/sebastian

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        A wiecie co moja ginka powiedziala? To bardzo ciekawe: jak bede chciala urodzic silami natury to po 37 tyg. moge probowac troszke przyspieszyc akcje np sprzatajac, itp. Dziecko od konca 37 tc juz tylko rosnie, wszystko ma juz jak nalezy i tylko waga idzie do gory. Ja boje sie ze nie urodze normalnie bo waziutka w biodrach jestem a dzidzius spory. Przeraza mnie to co niektore dziewczyny pisza - sa juz sporo po terminie a tu zadnych objawow! Nic! A dziecko wtedy rosnie jak na drozdzach!
                        Tymoteusz - ur. 03.09.09

                        Skomentuj


                          Sylwuś ja również gratuluję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                          A u nas sukcesik Julce bardzo posmakowało jabłuszko, zjadła chyba z 2 łyżeczki, tak fajnie mlaskała

                          Ale dziś marudna cały dzień, ale na zjedzenie jabłuszka zrobiła sobie przerwę w marudzeniu i slicznie zjadła.

                          Jutro szczepienie, też mam stracha strasznego....




                          Skomentuj


                            Jaka temperatura jest taka dopuszczalna u maluszków?? przy jakiej należy podać jakiś czopek?? bo ja to taka niedoinformowana jestem
                            Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                            Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                            http://annalena4u.blogspot.com

                            Skomentuj


                              Napisane przez ankasos25 Pokaż wiadomość
                              Jaka temperatura jest taka dopuszczalna u maluszków?? przy jakiej należy podać jakiś czopek?? bo ja to taka niedoinformowana jestem
                              37,5 to jest normalna bo niemowlaki mają wyższą niż dorośli ludzie, ja bym podała powyżej 38, tylko przy mierzeniu w pupce trzeba odjąć 5 kresek bo jest zawyżona ale to pewnie wiesz
                              Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                              Skomentuj


                                Dzięki Kala czyli młoda ma w normie a ja juz zaczełam panikować
                                Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                                Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                                http://annalena4u.blogspot.com

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X