Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    chyba spadam z nią na dwór bo dusimy się w domu tylko się zastanawiam czy jej nie wziąść w nosidełku bo mi się za cholere nie chce wózka znosić
    Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

    Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



    http://annalena4u.blogspot.com

    Skomentuj

    •    
         

      a co się takiego stało, jesli możesz się oczywiście podzielić?

      Skomentuj


        Hej Kobitki

        ale się rozpisałyście...fajnie

        Pinka witaj, ja też chętnie poogladam Twoje dziecię na nk, czekam na dane
        Yoenne witaj z powrotem, Hania jest cuuudowana

        no, my juz po szczepieniu, Mała zniosła dzielnie, jeśli chodzi o wagę to dużo się nie pomylilam, moje maleństwo waży 6850, juz przegoniła Amelkę z tego czasu, a urodziła się mniejsza
        była dziś w przychodni taka półroczna dziewczynka, to powiem Wam, że niewiele większa od mojej

        Ankasos z tymi centylami to się nie przejmuj, moje obydwie córy od początku tez prawie poza siatką albo na ostatnim centylu, te siatki były utworzone dawno temu, a wtedy dzieci rodziły się ogólnie mniejsze
        no ale nie ma co i Twoja Lenka i moje Kobitki do małych nie należą

        ja na razie wogóle nie myśle o nowościach w diecie Małej, cyc do szóstego mca i tyle, jeszcze się zdąży w życiu najeść, tym bardziej że lekarka dzisiaj stwierdziła u niej skazę białkową, więc jeszcze ja znów na ścisłą dietę
        u nas w domu wszyscy alergicy więc moglam się spodziewać, mialam tylko skryta nadzieję że jednak ją ominie

        a i jeszcze lekarka mi powiedziała że na ząbki to jeszcze za wcześnie, a akurat miala taki atak w przychodni, ale ja i tak wiem swoje, tak samo zaczęło się u Amelki
        Amelia - 19.04.2007, 4080g, 54cm




        Alicja - 19.04.2009, 3620g, 58cm

        Skomentuj


          witacjie

          gratulacje...dla kasicy...

          wasze pocechy piekne sa.....az cche sie je utulac....hehe

          U mnie juz moj maly ma przeszlo miesiac......

          a u mnie brak neta...wiec brak kontaktu z wami...
          komp sie zepsul... ( sasiadka pozyczyla mi kompa)

          caluje was mocno...i sciska....

          buziaczki do uslyszenia
          Ala zmieniłam sie w Stasia!!!


          Staś 9 czerwca 2009-3650g i 56cm-(09:28)

          "Moje szczecie......dziecko-SYNEK....."

          Skomentuj


            a zapomnialam,

            Ania fryzurka super

            nator łączę się z Toba w ósemkowym bólu, od dwóch dni mam to samo, druga ósemka mi się przebija, jak masz jakiś sposób żeby trochę chociaż sobie ulżyć, to podziel się

            no uciekam bo mnie Młoda woła

            papa
            Amelia - 19.04.2007, 4080g, 54cm




            Alicja - 19.04.2009, 3620g, 58cm

            Skomentuj


              dzięki Negri
              dziewczyny napiszcie mi coś więcej o nosidłach jakie macie... myślałam żeby kupić hustę ale sama nie wiem co lepsze... nisidełko napewno tańsze...
              jakie macie? jak coś to dajcie link z allegro
              1.03.2009 9:55 FILIPEK

              Skomentuj


                mojej kolezanki mama sie powiesila ... ;(

                niestety..

                chyba dzis jade do szpitala, fatalnie sie czuje i ten ciagly tepy bol ...

                Skomentuj

                •    
                     

                  kurcze wiecie co biore już 3 biała tabletke anty (w ciągu 4 białych ma się pojawić okres) a mnie nawet brzuch nie boli zaczynam się dygać
                  1.03.2009 9:55 FILIPEK

                  Skomentuj


                    Pinka mamy tyle samo latek a z ktorego miesiaca jestes??
                    Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                    Skomentuj


                      o rany....nie wiem co napisać. sytuacja nie do wyobrażenia i nie do pozazdroszczenia...
                      a ty jak się czymś niepokoisz to szoruj do szpitala, lepiej sprawdzić i się uspokoić, niż się zamartwiać.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        no straszne... do dnia dzisiejszego to do mnie nie dotarlo

                        no pojade wieczorem, bo widze ze cos sie zmienia, zaczyna mnie bolec i mam wrazenie iz to skurcze bo sa co jakis czas , dziecko sie rusza, ale wiesz... wole pojechac... najwyzej mnie juz zatrzymaja i urodze

                        Skomentuj


                          ja jestem z czerwca a ty?
                          Nasz synuś Michaś 18.04.2009 godz. 23,20 cc 3120g i 52cm

                          Skomentuj


                            anka ja jeszcze od porodu nie dostalam okresu i bylam wczoraj u gina al mi luteinke na wywolanie. co jest najlepsze to dal mi ta sama luteinke co po poronieniu po ktorej zaszlam w druga ciaze
                            Nasz synuś Michaś 18.04.2009 godz. 23,20 cc 3120g i 52cm

                            Skomentuj


                              ehhh już sama nie wiem jak liczyć te tygodnie. a zaraz wstawie zdjęcie naszego maleństwa








                              http://mamaczytata.pl/pokaz/9100/sebastian

                              Skomentuj


                                Co tu tak pusto? Czyżbyście wylegiwały się na słoneczku? Ja właśnie zjadłam obiadek i będe zabierać się za prasowanie rzeczy dla Alicji.
                                Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                                Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X