Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    zaproszenie poszlo
    wiesz aniu Ty miałaś przeboje z brzuszkiem to nic dziwnego że się boisz... mój Fifi wyjątkowo dobrze wszystko łyka więc ja już sie przyzwyczaiłam, no i jest najstaszy z forumkowych bąblów
    1.03.2009 9:55 FILIPEK

    Skomentuj

    •    
         

      No wiec tak wrocilam dziewczyny do swojego starego loginu SyLwia_1122
      Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



      Skomentuj


        aniu sliczna ta twoja pociecha a jakie minki stroi ah
        Nasz synuś Michaś 18.04.2009 godz. 23,20 cc 3120g i 52cm

        Skomentuj


          po mamie
          Pinka muszę powiedzieć że miałaś piękną sukienkę do ślubu
          w ogóle to twój mąż jest strasznie podobny do mojego brata identyczny hehe
          1.03.2009 9:55 FILIPEK

          Skomentuj


            No ja chyba przez te kolki to się jednak wstrzymam chociaż już od jakiegoś czasu jest wszystko w porządku i kusi mnie jakieś jabłuszko

            Lena zrobiła teraz takiego smierdziela ze mi się kawy odechciało
            Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

            Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



            http://annalena4u.blogspot.com

            Skomentuj


              wyslano. No dziekuje twoja byla przesliczna tak bardzo chcialam isc w bialej sukni... aniu mialam spodnice i gorset co jest najlepsze to dwa dni przed slubem wybil mi tak brzuch ze mialam odpiety zamek od spodnicy
              Nasz synuś Michaś 18.04.2009 godz. 23,20 cc 3120g i 52cm

              Skomentuj


                Napisane przez agatka1987 Pokaż wiadomość
                Witam! Ja jeszcze nie kupiłam proszku, myślałam o Loveli, ale skoro Dzidziuś tak ładnie pachnie to może go kupię... Na początek te proszki to ok, bo trzeba te rzeczy dla dziecka odświeżyć choć nowe, a ciekawe jak potem będą się sprawdzać przy spieraniu plam...
                Wiecie co, pomyślałam, że może złożę dokumenty na magisterkę i będę się starać o indywidualny tok nauczania... Koleżanka mi nagadała, że jak sobie zrobię rok przerwy to potem już nie pójdę bo mi się nie będzie chciała... Sama już nie wiem co robić... Ale jak nie dadzą mi tego indywidualnego toku, to nie dam rady... Do Olsztyna, na uczelnie mam 100 km, to przecież nie zostawię na weekend mojego maluśkiego synuśka...
                Powinni Ci dać indywidualny tok nauczania. Ja dostałam zgode bez problemu.
                Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                Skomentuj

                •    
                     

                  ania możesz łyżeczkę jabłuszka dać Lence, nie zaszkodzi tak malutko a to już duża kobietka jest
                  Pinka ja byłam w 4 m-cu jak szłam do ołtarza ale stwierdziłam że nie zrezygnuje z białej sukni a ksiądz i tak nie wiedział że jestem w ciązy
                  1.03.2009 9:55 FILIPEK

                  Skomentuj


                    ja bylam w 5 my tylko bralismy cywilny ale juz niedlugo koscielny wezmiemy tylko nuki trzeba zrobic a moj maz ciagle w pracy prawie wogole nie ma dla nas czasu
                    Nasz synuś Michaś 18.04.2009 godz. 23,20 cc 3120g i 52cm

                    Skomentuj


                      sliczna lenka jak lalunia i te oczka
                      Nasz synuś Michaś 18.04.2009 godz. 23,20 cc 3120g i 52cm

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        a nas nauki ominęły bo ksiądz który nam dawał ślub kiedyś w LO uczył religii i stwierdził że w szkole mieliśmy nauki
                        1.03.2009 9:55 FILIPEK

                        Skomentuj


                          Napisane przez coyotek74 Pokaż wiadomość
                          Hejka, mój mąż stwierdził dziś rano, że chyba nadszedł czas bym spala sama - tzn. przeniosła się do dużego pokoju na mniej wygodne łóżko. Ponoć dziś się tak rozpychałam jak mało kiedy.
                          A ja tak, nie dość że usnąć nie mogłam, to budziłam sie co chwilka, a po 4 jak zaczęło robić się jaśniej to już wymiękłam. Śniadanie zjadłam koło 5, wszystko po cichutku by nie obudzić rodzinki. A po 6 gdy mąż dalej się nie budził, doszłam do wniosku, że idzie na 12 i przed 9 nie wstanie.No to co , tyle w ciszy, no nie położyłam się koło niego i usnęłam snem sprawiedliwego do 9
                          Teraz jestem sama z synkiem, a właściwie z dwoma, o 15 ma wpaść koleżanka z rzeczami dla dzidzi.
                          Co do pogody - to nie wiem jak u was, ale ja wymiękam. Skwar niesamowity, siedzę i nie ruszam się narazie z domu.
                          My mamy tak wielkie łoże,że nie przeszkadzamy sobie, choć ostatnio zaproponowałam mężowi, że będziemy spać pod osobnymi kołdrami, a on, że nie .

                          Skomentuj


                            wy kochane mamusie ladna figurke po porodzie macie a minic niechce zejsc...
                            Nasz synuś Michaś 18.04.2009 godz. 23,20 cc 3120g i 52cm

                            Skomentuj


                              Lenka teraz na weekend idzie do dziadków pod opiekę tzn w sobotę rano i odbieramy w niedzielę bo chcemy się ze znajomymi spotkać i jakiegoś grilla wieczorowa porą zrobić wiec może narazie się wstrzymam żeby dziadki szoku nie doznali bo nie będę miała jej z kim w przyszłosci zostawiać a po weekendzie dostanie troszeczkę jabłuszka i niech się dzieje co chce
                              Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                              Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                              http://annalena4u.blogspot.com

                              Skomentuj


                                Michas dzis sprobuje swoje pierwze jabuszko
                                Nasz synuś Michaś 18.04.2009 godz. 23,20 cc 3120g i 52cm

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X