Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ja weszłam tylko na chwilkę bo dzisiaj zostaję u mojego na noc, w końcu obejrzymy sobie jakiś film wieczorkiem Dodatkowo daje linka do mojego zdjęcia ze spacerku dzisiejszego, tylko nie patrzcie na minę bo nie wiedziałam że zdjęcie jest robione http://img154.imageshack.us/i/1047020.jpg/

    Skomentuj

    •    
         

      Madzik, ja też dawałam zaproszenia na 3 tyg przed ślubem, a do tego na tydzień wczesniej dowiedziałam sie o zmianie godziny i wszystkich obdzwaniałam!
      Ale jak wiesz co i jak to nie ma co panikowac i psuc sobie relacji. a poza tym pomyśl sobie, ze to jest jej dzien... czy warto robic jej przykrosc???

      Jejku, biszkopty??? Przeciez tam sa jaja???!!! Dziewczyny, ja to podziwiam Wasza odwage.

      Lece cos przełknąć... juz mnie boli jak tylko pomysle o zuciu
      Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


      Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

      Skomentuj


        Napisane przez indra83 Pokaż wiadomość
        Ja podobno za szybko wszystko robię i krzyczą na mnie. Ale jeśli chodzi o dom, to po prostu nie jestem typem wzorowej gospodyni i ciężko mi się zmobilizować do pracy. Codziennie staram się coś zrobić, bo jak za długo pracuję, to brzuch mi twardnieje.
        Dziś byłam u ginekologa, mój Staś waży już 1300g (28tydzień). Przybrał przez 2 tygodnie prawie 400g
        Ja też z lenistwa robię wszystko na raty ;D.

        Skomentuj


          Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
          Ja weszłam tylko na chwilkę bo dzisiaj zostaję u mojego na noc, w końcu obejrzymy sobie jakiś film wieczorkiem Dodatkowo daje linka do mojego zdjęcia ze spacerku dzisiejszego, tylko nie patrzcie na minę bo nie wiedziałam że zdjęcie jest robione http://img154.imageshack.us/i/1047020.jpg/
          Śliczności ).

          Skomentuj


            dzięki za miłe słowa
            nareszcie pozbyłam się zbędnych 20cm włosów od razu lżej... A rzeczywiście jakoś tu pustawo, mój Fifi też już śpi a my z mężkiem się przygotowujemy powoli do snuuu. Dziś pojechaliśmy sobie nad jeziorko z małym i pospacerowaliśmy trochę to tu to tam fajnie bardzo ale wyczerpująco uf. ja też mojemu próbowałam dawać biszkopca ale jakoś mu nie zasmakowało bo wszystko wypluwał no ale kaszkę ryżową z jabłkami poprostu wsuwa jak szlony

            Tak więc kolorowych snów wam życzę kochane i do jutra
            1.03.2009 9:55 FILIPEK

            Skomentuj


              jak tak czytam to zaczynam mieć obawy czy mój Beniaminek nie okaże się czasem Kalinką

              ja też ostatnio nie przybieram na wadze, a nawet ciut tracę, nie wiem czemu, może te ćwiczenia ale i tak sporo jest na plusie 29 tydzień i 8-9 kg do przodu
              3 pAźDzIeRnIkA nA ŚwIaT pRzYsZeDł BeNiAmInEk *:

              Skomentuj


                indra 83 niezła akcja z tymi filiżankami
                3 pAźDzIeRnIkA nA ŚwIaT pRzYsZeDł BeNiAmInEk *:

                Skomentuj

                •    
                     

                  Ja też już zmykam.Do jutra.Dobranoc
                  Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                  http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                  Skomentuj


                    Witam szcesliwe mamusie!!! Mam nadzieje ze mnie pamietacie. Dawno mnie nie bylo ale tak do jest malenswo mi nie pozwalalo hi hi
                    Nasz synuś Michaś 18.04.2009 godz. 23,20 cc 3120g i 52cm

                    Skomentuj


                      Ania bardzo Ci ładnie w nowej fryzurce

                      Pinka witaj z powrotem

                      zbieramy się do kupy to będzie wesoło na forum

                      a ja chyba cierpię na bezsenność, mała śpi po porannym karmieniu a ja zamiast się też położyć to oczy jak 5zł i się kręcę po mieszkaniu, co za głupek ze mnie
                      Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                      Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                      http://annalena4u.blogspot.com

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Angelikaanna - hehehe - i ile to ciąża potrafi dostarczyć emocji i jak nas zaskoczyć )).
                        Indra - niezły popis z tymi filiżankami. Ale ja mam podobnie. wprawdzie jeszcze nie rozbiłam żadnej. Ale też muszę trzymać nerwy na wodzy. Bo potrafi mnie wyprowadzić z równowagi błaha sprawa. A jeśli chodzi o płacz - to nawet na bajkach potrafię ryczeć :P

                        W kwestii zaś laktatora. Wydaje mi się, że to jest kwestia indywidualna. Moje koleżanki (nie - pierworódki) nigdy nie używały laktotora ani butelek do karmienia swoich dzieci. Będąc teraz w ciąży - nie mają zamiaru ich nabywać. Ja zaś miałam inne doświadczenia. z uwagi, iz miałam za mało pokarmu i by stymulować piersi do większej produkcji - musiałam się w niego wyposażyć. I jedno co mogę doradzić: dziewczyny nie kupujcie na zapas.

                        Ja 25- ty tydzień i 9 kg do przodu, i 90 cm w obwodzie zwanym kiedyś talią :P... a wszystko przez te lody...:P
                        pozdrawiam Kasia

                        Ocalić od zapomnienia - >http://bartunio.synek.pl



                        Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Wasz pierwszy krzyk...
                        Teraz Wy będziecie moim natchnieniem
                        poematem niezliczonych słów
                        mą radością, miłości promieniem,
                        dziećmi moimi, spełnieniem snów.

                        Skomentuj


                          Aneczka ty sobie przygotuj butelkę mleczka ciepłego nad ranem to może jakoś cię uśpi ja jak wstaję w nocy do małego to nawet luz gorzej jest rano bo oczy mi się taak kleją że szok. Mój młody właśnie rozrabia w macie a ja mam chwilę na śniadanie i laptoka
                          dziś muszę trochę pojeździć i pobiegać po mieście z tą powaloną książeczką zdrowia kurna jakby nie można było zrobić tych wszystkich badać w jeden dzień w jednym miejscu
                          już się wkurza ten mój bąbel muszę lecieć.
                          pa
                          1.03.2009 9:55 FILIPEK

                          Skomentuj


                            Lena tak poszalała na macie że skonczyło się to tak, zabawki porozrzucane a ona śpi
                            Last edited by ankasos25; 27-06-2012, 19:35.
                            Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                            Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                            http://annalena4u.blogspot.com

                            Skomentuj


                              mój Filip też tak wczoraj zasnął tacie ale mi się to jeszcze nie zdażyło...
                              a tak poza tym to mam dziś dzień z głowy kuźwa mój mądry mąż zabrał do pracy oba klucze od domu i jeszcze od samochodu tak więc jesteśmy uwięzieni z synalem mądrala....
                              1.03.2009 9:55 FILIPEK

                              Skomentuj


                                Witam. U mnie powtórka z rozrywki: tzn ogarnianie domku a później działeczka. W sobotę robimy grilla urodzinowego na działce ( mąż 15 lipiec ja 26 lipiec= jedna imprezka).
                                Mój synek je już 150 ml ale najśmieszniejsze, że upomina się o jedzenie co 3 godz. Ta porcja powinna starczyć na 4
                                Kupiłam na allegro używane nosidełko za 8 zł. Nie wiedziałam czy zda egzamin. Mały jest wniebowzięty jak go noszę.



                                Aniu nic tak nie dodaje skrzydeł jak zmiana wizerunku ( fryzurki)SUPER

                                Oto Nikoś na działce i my o poranku
                                Attached Files
                                Kochany Nikodem 2009.04.07.

                                [/url][/url]

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X