Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Jeanny ja też mam dużą wadę i w razie czego lekarz powiedział że dobrze gdybym miała zaświadczenie od okulisty. Ma mi napisać że mam wade i wskazane jest ograniczenie parcia i najlepszym sposobem byłoby znieczulenie zewnątrzoponowe.
    Więc jak masz jeszcze troszke czasu to zadziałaj, powinni Ci wtedy dać
    Last edited by gordiana; 11-07-2009, 12:10.

    Skomentuj

    •    
         

      watpie bym miala czas, na dzis termin...

      poza tym do okulisty sa okropne kolejki.... ;(

      nie wystoje....

      a na prywatnego mnie nie stac ...

      Skomentuj


        Dobry!
        U nas noc spokojna (jak zwykle). Mały teraz padł, a ja mała kawka i Wy.
        Sylka, Ty też zdrowa dupcia jesteś!!! I powiem Ci, że fajnie że jesteś młodą mamą. Moja siostra też szybciutko miała maleństwo i teraz z Julą ma super kontakt (ona ma 11lat już!)
        Kala, Ty to wariatka na prawde jesteś Szalona kobieto, ja bym w życiu na taki pomysł nie wpadła, ale mama potrafi wszystko... A ząbki mogą się pojawić już u dzieci w brzuszku Podobno rodzą sie dzieci z ząbkami, albo ząbkują już po kilku dniach od porodu!
        A u nas na razie zębów nie stwierdzam! Jedyne co mnie martwi, to to że Kacper nadal nie robi kupki Już daje mu z obu piersi i dokarmiam sztucznym (Bebiko1) i od niedzieli jabłuszko... a jedyne co to bąkale takie, ze zadusza mnie podczas karmienia i wczoraj dosłownie ślad kupki! Ja już nie wiem o co cho?!
        Ankasos, a Alfreda pamiętam, jak pisalaś w ciąży że się pojawił w waszym zyciu To ma sliczny domek i kumpli!
        Nichol, super, że usypia! To jest świetna sprawa!

        I znów zapomniałam co jeszcze chciałam pisać...
        to do potem... moze mi sie przypomni
        Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


        Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

        Skomentuj


          Czesc Mamusie,

          wyslalam moja bande do rodziny i mam teraz do ok. 19.00 spokoj!!!
          Poczytam sobie dokladnie, co naskrobalyscie w ciagu ostatnich dni (czytalam tak w przelocie) i poza tym bede leniuchowac - kupilam sobie fajna ksiazke i bede ja dzisiaj caly dzien czytac
          Zycze Wam milej soboty i niedzieli.



          Rosne...
          14.09.2009 4170 gr, 51 cm
          17.09.2009 3810 gr, 51 cm
          13.10.2009 4750 gr, 56 cm
          16.11.2009 5620 gr, -
          16.12.2009 6700 gr, 62 cm
          19.03.2010 8150 gr, 68 cm
          17.06.2010 9250 gr, -
          06.09.2010 10600 gr, 77cm
          14.12.2010 11600 gr, 81cm
          05.05.2011 11900 gr, 83cm
          20.09.2011 13200 gr, 90cm
          14.01.2012 14300 gr, 93cm
          19.07.2012 15500 gr, 98cm



          Skomentuj


            no Gordiana, gdybym miala takie warunki do porodu jak Ty to bym sie nie bala... a tak sie potwornie boje, nie wiem kiedy bede rodzila, ale wiem ze bedzie bolalo

            i nikt mi nie pomoze dajac zastrzyk nawet za pieniadze u nas nie daja...

            Skomentuj


              Napisane przez nator1 Pokaż wiadomość
              ja to po myciu głowy mam drugi dywanik w łazience z własnych włosów A az się boje co by było gdybym odstawila witaminy...
              czesc,
              przepraszam, ze sie wtracam, ale na wypadanie wlosow moge Wam polecic produkt o nazwie "radical" firmy Farmona. Jest dostepny w aptekach, w roznych wersjach (szampon, odzywka w sprayu, plyn do wcierania w skore glowy itp.). Najlepsze efekty mialam przy plynie do wcierania w skore.
              Moze warto ten radical wyprobowac, a noz u ktorejs z Was zadziala jak u mnie?
              pozdrowienia
              anna maria



              Rosne...
              14.09.2009 4170 gr, 51 cm
              17.09.2009 3810 gr, 51 cm
              13.10.2009 4750 gr, 56 cm
              16.11.2009 5620 gr, -
              16.12.2009 6700 gr, 62 cm
              19.03.2010 8150 gr, 68 cm
              17.06.2010 9250 gr, -
              06.09.2010 10600 gr, 77cm
              14.12.2010 11600 gr, 81cm
              05.05.2011 11900 gr, 83cm
              20.09.2011 13200 gr, 90cm
              14.01.2012 14300 gr, 93cm
              19.07.2012 15500 gr, 98cm



              Skomentuj


                Hej

                SYLKAśliczną masz gwiazdeczke ANAKOS z tymi kupkami to bywa róznie u nas naszczęście nie ma problemu,ale kuzunku córcia miała problemy i jezdziła az po lekarzach i powiedzieli jej,ze na cycu to nawet raz na tydzien może robic a na butli raz na 3 dni.Najważniejsze,ze nie ma zagazowanego brzuszka,bo wtedy by bidulek plakał




                Skomentuj

                •    
                     

                  Jeanny, Gdzie Ty mieszkasz?! Jak to za pieniądze nie dadzą?!
                  Widzę, że dobry nastrój zupełnie z Ciebie uleciał. Nie załamuj się proszę! Ja wiem, że końcówka jest stresująca i męcząca, ale musisz znaleźć w sobie jeszcze trochę siły. Wytrzymałaś 9 miesięcy więc jesteś dzielną dziewczynką! Za chwilę będzie po wszystkim i będziesz tulić swojego Skarba Będzie dobrze, zobaczysz

                  Skomentuj


                    Kurcze a u mnie kupki prawie w każdej pieluszce Małemu w szpitalu ustawili Bebiko - ale po tym miał rzadkie kupki. Pediatra mówi, że mają być konsystencji jajecznicy no i takie są po Bebilonie ( teraz to je) tylko dlaczego za każdym razem?????????????
                    Kochany Nikodem 2009.04.07.

                    [/url][/url]

                    Skomentuj


                      Ja się nie boję tak bardzo, zawsze jakis stres jest, ale spokojniejsza jestem. Najbardziej obawiam się tego, że zacznie się poród jak będę u rodziców, muszę dojechać wtedy 80km, będę odpoczywała i mam nadzieje że wytrwam ten tydzień

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Mnie też sie wydaję, ze za pieniądze to wszędzie dadzą znieczulenie.

                        Skomentuj


                          Ja też mam pewne obawy... Myślę sobie, że przy dwójce to mój poród będzie trwał w nieskończoność. Boję się też, że w trakcie porodu naturalnego, po wielogodzinnych męczarniach okaże się, że tylko jedno z dzieci może przyjść na świat tą drogą, a dla drugiego i tak trzeba będzie zrobić cesarkę.
                          Mam masę lęków związanych z porodem, ale i tak jestem nadzwyczaj pozytywnie nastawiona

                          Skomentuj


                            Dziewczyny....
                            Tak, nastroj ze mnie calkiem ulecial... mam totalnego DOLA

                            mieszkam w Koszalinie, jest dobry szpital, ale znieczulenie daja tylko przy cesarce.... a przy porodzie naturalnym nie daja, nawet za kase... i nie wiem czy nawet srodki przeciwbolowe daja... cos mi sie slyszalo ze i tego nie daja

                            nie no naprawde, chodze ciagle i placze

                            Skomentuj


                              Hej mamuśki

                              My już od 10 na nogach aż dziwne, że tak długo w łóżku wytrzymałam, byliśmy na małych zakupach i jestem padnięta Niby do sklepu koło domu, ale latanie między regałami i to stanie w kolejkach jest męczące.
                              Zaraz wywalam brzuch do góry i odpoczywam po obiedzie, bo niedługo otwieramy piekarnię
                              Ojj znowu będzie wyżerka, już nie mogę się doczekać
                              Napisze póżniej... miłego dnia
                              Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




                              25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
                              06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
                              27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
                              Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
                              14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
                              15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

                              18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

                              Skomentuj


                                Coś mi się wydaje, że ten Twój płacz to w dużej mierze zasługa hormonów, które zaczynają szaleć a skończą niestety dopiero jakiś czas po porodzie... Oby jak najszybciej. Musisz znaleźć sobie jakieś zajęcie, które oderwie Cię od ponurych myśli albo spotkaj się z przyjaciółką, z którą możesz trochę pogadać o pierdołach
                                Moim sprawdzonym sposobem na smuteczki ciążowe jest oglądanie serialu PRZYJACIELE z miską wypełnioną czymś, na co akurat mam ochotę
                                albo...
                                robienie na drutach Liczę oczka lewe i prawe i nie jestem w stanie myśleć o niczym innym - a dzięki temu powstaje kocyk dla maluchów

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X