Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    A mój Nikodem leży poprzecznie Mi tylko boki wypycha
    Kochany Nikodem 2009.04.07.

    [/url][/url]

    Skomentuj

    •    
         

      Dziewczyny a jak któraś z Nas szybciej urodzi i nie będzie miała czasu i możliwości aby wejść na neta to może chociaż nasze drugie połowy napiszą tu na forum co i jak... Ciekawe która będzie pierwsza. Kolej na dziewczyny z marca. A Ja prawie do końca kwietnia muszę się męczyć ale DAMY RADĘ!!! Mój mały też leży w poprzek . Czuje go w prawym i lewym boku a pupucha na środku haha
      Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
      Waga 4180 i 58cm


      Skomentuj


        Napisane przez Yoenne Pokaż wiadomość
        Jesli chodzi o żebra Aniu to ja ostatnio nawet się z bólu popłakałam. Moja Hania chyba nóżkę opiera na moim lewym żeberku (tak ostatnio na USG widziałam) i ból czuję niesamowity a zwłaszcza wieczorem. Ale za to bardzo dobrze sypiam i jak już zasnę to jak kamień śpię, niczego nie czuję
        No widzisz a u mnie i bezsenność (do 3 potrafie nie spać) i kopniaki w żebra szczególnie po prawej stronie coraz większy klops rośnie
        1.03.2009 9:55 FILIPEK

        Skomentuj


          Nitka nic nie wiadomo. Gdy pisałam na forum z Majką była taka jedna z terminem na 8 sierpnia. Rodziła CODZIENNIE od połowy lipca- to już było nudne. Ostatecznie urodziła 20 sierpnia. Ja miałam termin na 22 urodziłam 14 sierpnia ( poród indukowany)

          Zmierzam w kierunku łoża. Pa pa. Odezwę się o 3 rano
          Kochany Nikodem 2009.04.07.

          [/url][/url]

          Skomentuj


            Widzę kobiietki,że nie tylko ja mam takiego urwiska w brzuszku Mój leży pupą do dołu i jakoś tak uciska po prawej stronie pod żebrem. Tatuś pobawił się z synusiem i poszedł do pracy i teraz mam wesoło
            Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

            http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



            Skomentuj


              Napisane przez sylwia.b Pokaż wiadomość
              Milena u mnie też bez czkawek Ale my z końca kwietnia
              ciekawe która będzie pierwsz









              moja córeczka urodzi sie 21 kwietnia
              Moja córeczka urodzi sie 21 kwietnia

              Skomentuj


                Też jestem ciekawa która z nas pierwsza się rozsypie
                Wiecie co dostałam jakiejś dziwnej wysypki na plecach tzn.w odcinku krzyżowym tak jakbym sie oparzyła miala któraś z was coś takiego troche piecze...nie wiem tak myślałałałam,ze moze to od żołądka albo wątroby?




                Skomentuj

                •    
                     

                  A co do czkawki to moja kryszynak miewa ją bardzo częstoi w porównaniu z pierwszym synkiem daje mi nieżle popalić przeciąga sie kopie,aż czasem brzuch mi tańczyale to miłe uczucie choć czasem troche boli




                  Skomentuj


                    Hej

                    moja mała też leży sobie w poprzek, bardzo często ma czkawkę zwłaszcza wieczorami, ja dziś z moim się wybrałam najpierw do maca zjeść tortille a potem do miłej knajpki na herbatkę i zjadłam kaukaski tort miodowy no coś pysznego, mniam wieczór zaliczam do bardzo milutkich i udanych jutro wizyta i usg jak wrócę to dam znać co i jak a teraz zmykam do wyrka to poogladamy jakiś film bo wkońcu mamy trochę czasu dla siebie
                    Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                    Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                    http://annalena4u.blogspot.com

                    Skomentuj


                      Napisane przez Yoenne Pokaż wiadomość
                      Nie wiem jak Wy ale ja kupiłam nawilżacz powietrza, bardzo dobra sprawa i można już niedrogo kupić.
                      nawilżacz to u mnie podstawowa rzecz mamy w mieszkaniu tak suche powietrze że to jakaś masakra, ja przez całą zimę ani razu nie grzeję bo tak tu ciepło i jest strasznie sucho, co rano budzę się z zatkanym nosem wiec napewno kupię nawilżacz
                      Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                      Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                      http://annalena4u.blogspot.com

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        a tak poza to strasznie mnie wkurza nasza listonoszka i jutro dzwonię na główną pocztę zgłosić na nią skargę, nie chce jej się paczek nosić ani nic to odrazu przynosi i zostawia awiza, dzis byłam cały dzień w domu potem wychodzimy patrze a tu co?? AWIZO, kur... nie śpie od godziny 7 wiec napewno bym słyszała jakby była, poprostu jej się nie chce bo to nie pierwszy raz a kiedyś przy mnie wkładała odrazu awiza a ja potem musze dylac na poczte i dziś poszłam ok 18 a mi babka w okienku mówi ze jak z dziś awizo to odbiór po 19 a poczta kuźwa do 19 oj nie podaruję już tej w okienku zapowiedziałam ze ja nie bedę z brzuchem zapierdzielać po pocztach bo tamtej się nie chce!!!
                        Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                        Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                        http://annalena4u.blogspot.com

                        Skomentuj


                          Wiesz,u mnie tak samo,nie noszą paczek tylko zostawiają awiza.Ostatnio miałam taką sytuację,że poszłam odebrać przesyłkę na pocztę,wystałam się chyba z 20 min,przychodzę do domu... a tam drugie awizo w skrzynce Zostawił w tym czasie co byłam na poczcie,jakby nie mógł wrzucić od razu dwóch! I na drugi dzien znów sie wystałam by odebrać paczkę....
                          Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                          http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                          Skomentuj


                            ostatni jak byłam u koleżanki fryzjerki która również jest w ciąży to mówiła ze na zgagę pomagało jej wypicie acti mela ja spróbowałam wczoraj i jakoś miałam zgagę ale nie aż tak duza ja obojętnie co zjem to i tak mam zgagę już się do tego przyzwyczaiłam choć to nieprzyjemna sprawa jutro mam ostatni dzień na zrobienie glukozy bo w czwartek mam wizytę jak mnie wkurzy lekarz i nie zrobi usg ani nie poda wymiarów synka to zmieniam ginekologa znalazłam dziś ponoć fajny ma dobra opinie i przyjmuje państwowo wiec zobaczę

                            Skomentuj


                              Nie mogę zasnąć bo Nikodem nie chce spać. Cóż trzeba się powolutku przyzwyczajać
                              Kochany Nikodem 2009.04.07.

                              [/url][/url]

                              Skomentuj


                                Hej,byłam dziś u lekarza nawet nie było dużo kobiet za to same znajome,aż dziw bo do lekarza jeżdżę prawie 50 kilometrów,moja znajoma właśnie dziś trafiła na porodówkę z 1,5 cm rozwarciem i biedna sobie trochę poleży bo lekarz stwierdził że urodzi dopiero jutro,zrobił mi usg i wiecie co byłam w szoku mała waży już 3105 kg a do kwietnia jeszcze trochę,skurcze mam dość często ale na razie nic się nie dzieje kazał leżeć,moja mała też ma czkawkę a w dodatku tak się rozpycha jakby w ogóle nie spała.
                                HANULKA 09.04.2009




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X