Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    cześć kobietki
    nie mam czasu nadgonić was z czytaniem, wczoraj i dziś tylko latam i załatwiam te badania do książeczki zdrowia, a to RTG płuc albo pobranie krwi, kału.... latanina co niemiara. Ale wiem już na 100% ze jestem przyjęta. Filip jak to zwykle raz lepszy humor raz gorszy, dziś był od samiutkiego rana u babci bo ja od 5:40 musiałam stać w kolejce do ginekologa żebym to ja jeszcze miała kasę prywatnie łazić ale cóż narazie jest ciężko. Zmykam bo mężek ma ochotę poleżeć przed tv a młody zasnął dopiero 20 min temu... narazie, do usłyszenia
    1.03.2009 9:55 FILIPEK

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez ania_2288 Pokaż wiadomość
      cześć kobietki
      nie mam czasu nadgonić was z czytaniem, wczoraj i dziś tylko latam i załatwiam te badania do książeczki zdrowia, a to RTG płuc albo pobranie krwi, kału.... latanina co niemiara. Ale wiem już na 100% ze jestem przyjęta. Filip jak to zwykle raz lepszy humor raz gorszy, dziś był od samiutkiego rana u babci bo ja od 5:40 musiałam stać w kolejce do ginekologa żebym to ja jeszcze miała kasę prywatnie łazić ale cóż narazie jest ciężko. Zmykam bo mężek ma ochotę poleżeć przed tv a młody zasnął dopiero 20 min temu... narazie, do usłyszenia
      To jeszcze raz gratulacje!!! Kobieto, ja Cie podziwiam, ze juz wracasz do pracy! Szoking!
      A co u lekarza? Udało sie chociaz dostać???
      Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


      Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

      Skomentuj


        Napisane przez nichol Pokaż wiadomość
        Dziewczyny, wy tez lysiejecie?

        Ja mialam takie futro po porodzie:

        A teraz mam polowe z tego. NIc nie pomaga- odzywki, szampony. MASAKRA!
        o matko ja to samo poprostu garściami mi włosy wypadają , biore witaminy te co w ciąży i kupiłam sobie szampon vichy dercos i nic w łazience pełno, i w łapkach małej też co chwila znajduje, ja nigdy nie miała zbyt bujnej czupryny wiec tym bardziej jestem przerażona
        Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



        Skomentuj


          Kala, ja też za wiele to na głowie nie miałam...i kazdego włosa mi tak zal...
          Ale boje sie bardziej, zeby na zęby sie nie rzuciło i co najgorsze - boje się osteoporozy!
          Siostra męża ma po ciązy osteoporoze. Podobno ma kości jak staruszka!
          Ona z resztą, gdy mały miał 3 miechy złamała rękę tak, że masakra! Wszystkie 12 kości nadgarstka + obie długie przedramienie - skończyło się gipsem i drutowaniem na 6 tygodni, a rechabilitacja trwa do teraz (to już 3 lata!)
          Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


          Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

          Skomentuj


            Napisane przez AMSW Pokaż wiadomość
            O rany! Ominela mnie walka kogutow!
            Dzisiaj padlam, nie mam sily juz chodzic! Bola mnie biodra i brzuch robi sie co chwile twardy Jutro maz i goscie jada do rodziny w odwiedziny, a ja sie buntuje i zostaje w domu - potrzebuje spokoju!!!
            Cos sie nam Carin zapodziala i Evela tez juz wieki sie tu nie pokazala - mam nadzieje, ze u nich wszystko w porzadku.
            Pozdrawiam Was serdecznie
            zestresowana anna maria
            A tam walka kogutów, jakaś wpadła i narobiła rabanu... ehhh się mówi
            Ja też dzisiaj ledwo chodzę, bo wczoraj trochę sfatygowałam biodro, ale jutro może przejdzie... bo jagodzianki z teściową mamy piec
            A Carin faktycznie... jak zawsze to Ona posty podgania tak teraz nic cisza.
            Odpoczywaj póki masz możliwość
            Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




            25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
            06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
            27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
            Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
            14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
            15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

            18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

            Skomentuj


              Już po wizycie.. Wszystko jest oki, mam juz rozwarcie 1cm.
              W kolejną niedzielę dzwonie do lekarza i umawiamy się na poród. Będę miała znieczulenie zewnątrzoponowe żeby nic mi się ze wzrokiem nie pogorszyło

              Jeanny ja stawiam na chłopca, patrząc na brzuszek to pewnie mężczyzna się tam chowa

              Skomentuj


                No widze ze wszystkie juz weekenduja...
                smutnostka... jestem sama...

                no nic, lece tez sie pokulac!
                Do jutra!
                Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                Skomentuj

                •    
                     

                  I jak zwylke nie moge nadrobic hmmm...u nas dzionek udany spacerek z maluchami niunia coś nie chciała spać dopiero zasneła synuś nie spał w dzień także masakra wieczorna przerobiona a z tym balonem to rzeczywiście rewelkapisałyscie tyle o tym a ja nie mogłam nadrobić,ale już wiem heheh moja niunia dyskutuje ze swoim balonikiem całe dnie kupiłam jej glowe klauna i zagaduje ją całe dnie a śmiechu co n ie miara męzuś właśnie wrócił z pracy lece się plumkać do jutra dobranoc papa




                  Skomentuj


                    Carin pewnie weekend zaczęła Karolaina a może to był kogut a nie taka jedna Ja już właśnie wykąpana, leżę sobie w łóżeczku tylko mi tak jakoś dziwnie bo mój facet chyba faktycznie ma mnie gdzieś od 3 dni już się nie widzieliśmy bo się pokłóciliśmy i on tylko pisze, niemiłe smsy że jestem księżniczką i to ja mam go przeprosić, moim zdaniem ja nie mam go za co przepraszać, a jeśli mu to nie pasuje, to trudno koniec z nami. Poza tym zablokował mnie na gg i jak zwykle pokazuje co to nie on, jeny jak mnie to wkurza, on chyba nie rozumie pewnych rzeczy że przede wszystkim kobiecie się ustępuje a po drugie że jestem w ciąży i jako tako powinien mnie szanować Eh ryczeć mi się chce, no to idę nie będę tutaj smęcić Do usłyszenia jutro!

                    Skomentuj


                      A co do uśmiechu od paru dni Ala zanosi się ze śmiechu szkoda,że nie można wrzucać filmiku tylko zdjęcia bo bym wam pokazała ale każde dziecko jest inne...tak jak piszecie




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        hej mamcie
                        mamuszka przeczytalam o karmieniu u ciebie i ja mam to samo bo tez nie karmie piersia tylko sciagam i daje z butli i wszyscy są wielce zdziwieni dlaczego i każa mi dostawiac do piersi a maly sie strasznie wkurza i ciagle glodny a na dodatek dokarmiam sztucznym i to dla innych to jak przestępstwo dobija mnie to ale mam ich w nosie maly jest glodny to go dokarmiam i tyle a jak sie komus nie podoba trudno moje dziecko i krzywdy napewno mu nie robie
                        dzis byla polozna synus przez tydz przybral na wadze 400gr i wazy juz 3900 wiec jest ok wykupilisy tez dzis infacol na te nasze bole brzuszka a cwaniaczek wypluwa bo mu niesmakuje nawet jak zaraz wcisne mu butle to wypluje razem z mlekiem ech....
                        co do rączek to fifi lubi lezec na moim brzuszku tak brzuszek do brzuszka ale to dobrze bo to tez pomaga na te jjego bolesci no i mamusi tez sie podoba jak tak sie wtuli slodziutko i spi a nocki oczywiscie spi w lozku z rodzicami

                        http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
                        BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
                        .

                        Skomentuj


                          Fifi ze swoją kolezanką ziabą, umie juz sam jesc i po jedzonku u mamusi
                          Attached Files

                          http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
                          BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
                          .

                          Skomentuj


                            Hej byłam dziś u mamy i wróciliśmy dopiero o 21 dziewczyny spały tylko do domu pownosiłam,moja Hania dziś cały dzień płakała czy na rekach czy w wózku ani spac a cyca tylko do buzi podkładałam to był taki wrzask że hej dobrze ze jadła na pół śpiku bo inaczej głodna by chodziła i okazało się ze to chyba zęby bo po maści zasnęła a jak wstała to cyca złapała i już się cieszyła.Jutro zaczynamy wprowadzać dania może jej trochę przybędzie wagi.
                            Katarzynar śliczniutka jesteś i taka laseczka
                            co do włosów to mi też wypadają ale nie martwcie się po porodzie zawsze wypadaja a ja radziłam się fryzjerki i ona twierdzi że z kazdego wypadniętego włosa wyrasta nowy.
                            HANULKA 09.04.2009




                            Skomentuj


                              ale ladniutke te wasze dzieciaczki <tfu tfu> zeby nie zauroczyc Marysia jaka strojnisia mala a Fifi jaki wyszkolony juz sam umie jesc a jak na ta zabke patrzy, jakie maja buziunski ladne ani jednego pryszczyka a moj biedak chrostka na chroscie wyglada jak jakies zaniedbane dziecko normalnie tak sie czuje smaruje mu pomoze a na drugi dzien wywali go gdzie indziej a buzie juz ma taka wysuszona ze stwierdzilam ze juz mu dam spokoj i moze samo kiedys zejdzie
                              mamuszka jak zakupy kupilas cos? my mamy za dwa tyg chrzciny Mateuszka i ja to mam dopiero problem w co sie ubrac, musimy tez Mateuszkowi kupic ubranko do chrztu w sumie duzej imprezy nie bedzie bo 10 osob ale obiad zamawialam a wy myslicie ze torta trzeba na taka okazje czy nie ? a jak tak to co mam tam napisac?
                              jutro ide na przeglad do ginka mam nadzieje ze bedzie mial dla mnie dobre wiesci chociaz na dzien dzisiejsz i tak mi nie zrobia usg bo jeszcze jest za wczesnie ale strasznie sie boje co mi powiedza
                              mamanikosia czekamy na zdjecia Nikosia, no i Mloda na Polci
                              Kasica jak tam dochodzisz do siebie ?
                              a to moj silacz maly
                              Attached Files
                              Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                              http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                              Skomentuj


                                Nator no potrafi strzelać niezłe miny a najlepsze jak ona się złości i ja już lekko poddenerwowana zmarszczę lekko brwi i coś do niej mówię a ona wtedy taki rozbrajający usmiech posyła że mięknę
                                Tak Lenka dziś konczy 3 miesiące a ja nie wiem kiedy to zleciało

                                Lena śpi po jedzonku prawie każdym ze 2 godziny, czasem mniej a czasem od jedzenia do jedzenia (głównie na spacerach) czyli 4 godziny.

                                Nichol gratuluje sukcesu w spaniu oby tak dalej, a jesli chodzi o łysienie to mi strasznie wypadają teraz, ciągle chodzę i zbieram te cholery zeby lena nie zjadła

                                Lena się właśnie zakrztusiła lecę do niej bo długo kaszlała poklepuję po pleckach a ona spojrzała jak na idiotkę w stylu" po cholerę mnie ruszasz" i zamknęła oczy . Wybieram się dziś z nią do siostry na piechotę będzie to długa wyprawa bo bez wózka idzie się tam godzinę

                                Paulinchen na youtube jakoś się da wrzucać filmiki i potem możesz podac linka

                                A oto nasze akwarium. Alfred(czyt. bojownik) z racji tego że żyje z nami od 8 marca został wpuszczony pierwszy i miał czas zapoznać się z nowym domkiem. Lenka dłuugo oglądała wczoraj rybki jak się gonią i się śmiała
                                Last edited by ankasos25; 27-06-2012, 19:35.
                                Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                                Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                                http://annalena4u.blogspot.com

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X