Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Dobry dobry,
    Sylwia, a gdzie ta fotka z piłą??? Ja szukam i nic!
    SylwiaB super zakup. Takie zabaweczki za pół ceny to jest to
    A to mój zakup http://www.allegro.pl/item677488379_...tiny_love.html

    Nic, mam troszkę słoneczka to uciekam na spacer.
    A Gospi rzeczywiście długo nie ma, a szkoda, bo Ona też jest z Torunia...
    No ale ona ma 2 dzieciątek i moze wpadła juz w kołowrotek zajmowania się.

    A jeszcze pytanko. Ile czasu w ciągu dnia śpią wasze maluchy?

    To do później
    Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


    Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

    Skomentuj

    •    
         

      witam mamusie. Dziewczyny jestem uradowana bo mój mały spał pierwszą NOC SAM W ŁÓŻECZKU. JA MATKA PANIKARA CO CHWILE WSTAWAŁAM SPRAWDZAĆ CZY WSZYSTKO WPOŻĄDKU.JUŻ SIĘ BAŁAM ŻE NIEPOTRZEBNIE KUPIŁAM ŁÓŻECZKO ALE TERAZ BĘDĘ GO PRZYZWYCZAJAĆ.
      NAPISZCIE MI GDZIE MOGĘ KUPIĆ TEN KLEIK KUKURYDZIANY?
      CHCIAŁABYM POKAZAĆ WAM ZDJĘCIA MOJEGO SŁONECZKA ALE NIE DAM RADY WKLEIĆ CAŁY CZAS JEST BŁĄD I NIC Z TYM NIE ZROBIĘ...
      Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
      Waga 4180 i 58cm


      Skomentuj


        zapomnialam zdjecie dodac
        a pilke kupil dziadek wczoraj w biedronce bo obiecAL Niuni (a tak naprawde myslal ze inaczej bedzie ta pilka wygladala ze bedzie mala i mieciutka) acjest taka jak widac
        mam nadzieje ze nie bedzie bardzo malutkie
        Attached Files
        Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.09 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm

        Skomentuj


          nator moja Nikola spi 4 razy w dzien raz spi 1h drugim razem 30min puzniej 1,5 h a czasmi potrafi spac 10albo 20 min i juz wstaje.
          zosia moze nie mozesz wtsawic bo sa zdjecia za duze najpiew musisz je zmiejszyc
          Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.09 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm

          Skomentuj


            Nator też ma nochala do atrakcyjnych zakupów
            Mój maluch potrafi przespać nieraz niemal cały dzień, a innego dnia nie zmruży oka nawet na minutę
            Oto dzisiejsza sesja


            Sylwia może to śmieszne, ale nasze dzieci są do siebie podobne...........
            Attached Files
            Kochany Nikodem 2009.04.07.

            [/url][/url]

            Skomentuj


              Fajnatalka myślę że z tymi ruchami to dobry pomysł, na pewno powinni się zainteresować Jeanny.

              Co do porodów rodzinnych, to my już mamy jeden za sobą, mąż był ze mną przy porodzie i teraz też tak chcemy, chyba że będzie cesarka, to poczeka za drzwiami
              Ja toleruje każdą decyzję, nawet nie naciskałam na męża, zaproponowałam poród rodzinny, a decyzję jemu samemu zostawiłam. Wahał się do ostatnich dni, jak zadzwoniłam że rozwarcie mam i biora mnie na porodówkę - przyjechał od razu
              Jak dla mnie to było super przeżycie, a mąż patrzy na mnie całkiem inaczej niż przed porodem - lepiej, bo wie co kobieta musi przejść, ale każdy facet jest inny

              Ja juz się męczę z brzucholem, wieczorem chyba wszystko puszcza i nie mogę miejsca znaleźć żeby odpocząć, każda pozycja niewygodna i troszke brzuszek boli!!!
              Dzis idę na 20 do ginekologa, mam nadzieje że nic złego sie nie dzieje....

              Skomentuj


                Bedzie dobrze

                mi zostal DZIEN !!

                i cisza

                wlasnie wstalam , podrzemalam troche, gdyz wiecznie brakuje mi snu ....

                czuje sie fatalnie ,nie mam sil na nic..

                Skomentuj

                •    
                     

                  Cześć, Kochane!

                  Wczoraj byłam z małą na szczepionce, ale jej nie zaszczepili. Jak na złość, mała od rana pokasływała i lekarz stwierdził, żeby się z tym na razie wstrzymać. Mała ma zatkany nosek i okazało się, że zwykła sól fizjologiczna już nie pomaga. Dostałyśmy jakieś kropelki, witaminkę C i wapno. Mam nadzieję, że do tygodnia małej przejdzie, bo wybrałabym się z nią jeszcze raz na szczepienie. Poza tym Edytka się trochę z tym męczy i podczas snu oddycha przez usta, co ją napewno denerwuje.

                  A za dwa tygodnie wyjeżdżamy na urlop i chciałabym, żeby Edzia była już zaszczepiona.

                  Tymczasem pokaże Wam jak wygląda moja córcia, kiedy śpi...
                  Attached Files
                  Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                  Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                  Skomentuj


                    aniulaaaa witamy na naszym forum.

                    Aktualna lista październikowych mam

                    Szamana_____________synek Beniamin__________ 3 października
                    Elo1232____________________________________ 4 października
                    Kiljan______________________________________ 4 października
                    Malinka4____________________________________4 października
                    Indra83_________________synek_______________ 8 października
                    Kola492____________________________________ 12 października
                    Mopa______________________________________ 12 października
                    Justawas___________________________________ 12 października
                    Anulkapi_____________synek Kubuś_____________ 12 października
                    Angelikaanna________córeczka Oliwia___________ 15 października
                    Kiniak7_____________córeczka_________________16 października
                    Katinkaw____________________________________18 października
                    Milenka82___________________________________ 18 października
                    AsiulaW78___________________________________ 18 października
                    Milkadz______________córeczka_________________20 października
                    Asia166______________synek___________________22 października
                    Aniulaaaa____________________________________22 października
                    Kamim_______________synek Mikołaj_____________23 października
                    Aamka_______________synek Kubuś_____________24 października
                    Madzialena81________synek Nikoś_______________25 października
                    Fusia______________córeczka Rózia_____________27 października
                    Kasiulina____________synek Oskarek_____________30 października

                    Niby nas dużo, a na forum tylko kilka się odzywa

                    Justawas - z Twoją dzidzią napewno wszystko jest OK, mój Kubuś też dziś się prawie nie odzywa, z samego rana dwa razy mnie bardzo delikatnie puknął i od tej pory cisza. Dzidziusie też mogą mieć gorszy dzień albo lenia . Przez kilka ostatnich nocy miałam dyskotekę w brzuchu, a dziś w nocy spokój. Pewnie nadrobi tej nocy i znów nie będę mogła spać.





                    Zapraszam do glosowania http://mamaczytata.pl/pokaz/8498/jakubek
                    Pamiętniczek Kubusia - http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ulkapi;page:-1
                    Nasze największe szczęście - Kubuś - 13.10.2009 3600 g. 58 cm.

                    Skomentuj


                      Katinkaw - to Ci się udało z tą kolejką, trafiłaś na bardzo życzliwą osobę. Mi się jeszcze nigdy nic takiego nie przytrafiło, wręcz przeciwnie, jak wchodzę do sklepu to najpierw zostaję zmierzona przez wszystkich, czuję się wtedy jak jakiś dziwoląg, a później jestem traktowana jak powietrze (trudno mnie nie zauważyć mam 186 cm wzrostu i wyglądam jakbym za chwile szła rodzić) i to nie tylko przez ludzi w kolejce ale również przez panie ekspedientki, rzucają tylko co jakiś czas takie dziwne spojrzenie i się przyglądają - one chyba myślą, że tego nie widzę.
                      Dziewczyny, a jak tam wasze doświadczenia kolejkowe???





                      Zapraszam do glosowania http://mamaczytata.pl/pokaz/8498/jakubek
                      Pamiętniczek Kubusia - http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ulkapi;page:-1
                      Nasze największe szczęście - Kubuś - 13.10.2009 3600 g. 58 cm.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        No tak weekend się zaczyna i już są pustki na forum, my już od 9 na nogach, ale jakieś małe lenistwo nam weszło i nic się nie chcę. Tzn mnie, bo mała już od samego rańca trenuje do maratonu
                        Pogoda sprzyjająca na spacery, ale u mnie znowu biodro się odezwało i mam małe problemy z chodzeniem Ważne, że na podwórko można się dotoczyć i posiedzieć na ławeczce i trochę świższego powietrza nałapać niż w mieście
                        Napiszemy później, bo teraz może by wartało trochę posprzątać hehe
                        Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




                        25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
                        06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
                        27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
                        Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
                        14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
                        15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

                        18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

                        Skomentuj


                          sylwia a pod jakim wzgledem wydaje ci sie ze sa podobne?? wiesz ze moja Nikola tez ma takie body jak Nikodem
                          hmm maja takie same body podobnie na imie to juz cos
                          jeszcze sie ich urodzie przyjze a ty sylka napisz co ty takiego w nich widzisz
                          Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.09 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm

                          Skomentuj


                            Noo właśnie - my przyszłe mamusie zamiast spać teraz całe noce żeby mieć siłę jak Dzidzia się urodzi to wstajemy co chwilke, a to siusiu, a to napić się.
                            Ja już troszke posprzątałam, teraz kosze trawkę

                            Skomentuj


                              My dzisiaj od rana poszliśmy do sklepu i kupiłam takie ładne śpioszki. Co do ubranek to ja dostałam dużo od koleżanki i na pierwsze miesiace pewnie wszystkich nie zdąże założyć, a i łóżeczko od mojej przyjaciółki, a reszte musimy kupić. Mój brat coś przebąkuje że dołoży się do wózka, ale zmuszać go nie będę.
                              A tak wogóle to myslałam że się w sklepie popłaczę, juz przed ciążą miałam problemy z kupnem stanika, a teraz o się wręcz okazuje niemożliwe bo dla matek karmiących miaseczki mają tylko do F (ja juz przed ciążą miałam G). Jak tak dalej pójdzie to wogóle przestane chodzić po sklepach, bo choć nie byłam otyła to zawsze ze względu na rozmiar biustu wszystko było za małe albo za duże i wyglądało jak na wieszaku. Teraz sobie myslę, że chyba powinnam zostać krawcową, przynajmniej sama bym sobie uszyła
                              będzie Weronika

                              Skomentuj


                                a my szykowaliśmy się do przychodni po odbiór wyników, ale właśnie zaczęło padać i burza się zaczęła Więc troszkę poczekamy jak przejdzie, z resztą do 16 mam czas, póki co poleżymy sobie na tapczanie i się poobijamy

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X