Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ja już czuję od jakichś 3-4 tygodni jak mały ma czkawki i to prawie codziennie rytmiczne popukiwanie ze środka nawet fajne
    1.03.2009 9:55 FILIPEK

    Skomentuj

    •    
         

      Kurcze ja też nic nie czuje Uczucie może i fajne ale zależy kiedy ( NIE NAD RANEM)
      Kochany Nikodem 2009.04.07.

      [/url][/url]

      Skomentuj


        Mój malutki przeważnie ma czkawkę rano Czasami tak z 5 minut potrafi czkać
        Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

        http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



        Skomentuj


          wiecie co to znaczy ze moja mala tez ma czkawke bo tez czuje takie systematyczne pukanie
          Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



          Skomentuj


            Pamiętam , że jak w 33 t.c leżałam na patologii ciąży ciężko było usnąć : obce miejsce, obce łóżko, obce dzwięki. Zasypiałam na ranem, lecz nie na długo bo ok 5 mój brzuch miał czkawkę
            Kochany Nikodem 2009.04.07.

            [/url][/url]

            Skomentuj


              No ja wam powiem, że mój dzidziek jest mistrzem czkawek Potrafi ich mieć kilka w ciągu dnia i nocy i do tego jak zacznie podskakiwać to nie moze skończyć. Może dlatego, że uwielbiam słodkości i podobno od tego są słodkie wody

              Ja ostatnio też miałam dwa dni podłego humoru, ale 3-go dnia wstałam i już depresji nie było To dziwaczne jak organizm robi nam psikusy

              A ja dziś wieszałam pierwsze rzeczy Synusia...i spałam, spałam...
              A co u Was??
              Jak przygotowania???
              Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


              Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

              Skomentuj


                Moja mała niem czkawki jak narazie moz e to sie jeszcze zmieni brzuch sie rusza ale w tedy kiedy sie ona obraca









                Moja córeczka urodzi sie 21 kwietnia
                Moja córeczka urodzi sie 21 kwietnia

                Skomentuj

                •    
                     

                  Milena u mnie też bez czkawek Ale my z końca kwietnia
                  Kochany Nikodem 2009.04.07.

                  [/url][/url]

                  Skomentuj


                    Mój mały też chyba jeszcze nie miał czkawki ale nie mogę się tego doczekać.Jak Ja już tego małego krasnalka KOCHAM.
                    Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                    Waga 4180 i 58cm


                    Skomentuj


                      No ja też nie czułam jeszcze czkawki u mojej córuni. Dziś była bardzo ruchliwa, cały brzuszek mi chodził Kocham ją tak bardzo mocno!
                      Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Mój synek miał czkawkę tylko dwa razy i to jakiś miesiąc temu. Podobno nie wszystkie dzieci ją mają.

                        MÓJ SYNEK URODZI SIĘ 20 KWIETNIA
                        TOMEK-UR.16 KWIETNIA

                        Skomentuj


                          Napisane przez nator1 Pokaż wiadomość
                          No ja wam powiem, że mój dzidziek jest mistrzem czkawek Potrafi ich mieć kilka w ciągu dnia i nocy i do tego jak zacznie podskakiwać to nie moze skończyć. Może dlatego, że uwielbiam słodkości i podobno od tego są słodkie wody

                          Ja ostatnio też miałam dwa dni podłego humoru, ale 3-go dnia wstałam i już depresji nie było To dziwaczne jak organizm robi nam psikusy

                          A ja dziś wieszałam pierwsze rzeczy Synusia...i spałam, spałam...
                          A co u Was??
                          Jak przygotowania???
                          No u mnie z przygotowaniami to tak smiesznie, bo ciągle wchodzę do pokoju Mojej Córuni i przekładam rzeczy z miejsca na miejsce. Oglądam ciuszki, pieluchy, kosmetyki dosłownie każdą rzecz kilka razy dziennie.Ale od marca zaczynam już pranie i prasowanie. Kupiłam już materacyk i pościel do łóżeczka i do wózka, czekam teraz na paczkę z Polski. Jeszcze tylko komoda i łóżeczko i będę wszystko układała... Nie wiem jak Wy ale ja kupiłam nawilżacz powietrza, bardzo dobra sprawa i można już niedrogo kupić.
                          Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                          Skomentuj


                            ja jutro chyba zamawiam już resztę rzeczy które są potrzebne, kosmetyki, ubranka... ale bedzie fajnie
                            ja się też już nie mogę doczekać malucha mojego, dziś jak zjadłam kapusty kiszonej trochę na obiad to zaczęło się takie czkanie że aż się musiałam położyć bo by mi chyba żebro wyskoczyło
                            1.03.2009 9:55 FILIPEK

                            Skomentuj


                              Napisane przez ania_2288 Pokaż wiadomość
                              ja jutro chyba zamawiam już resztę rzeczy które są potrzebne, kosmetyki, ubranka... ale bedzie fajnie
                              ja się też już nie mogę doczekać malucha mojego, dziś jak zjadłam kapusty kiszonej trochę na obiad to zaczęło się takie czkanie że aż się musiałam położyć bo by mi chyba żebro wyskoczyło
                              Jesli chodzi o żebra Aniu to ja ostatnio nawet się z bólu popłakałam. Moja Hania chyba nóżkę opiera na moim lewym żeberku (tak ostatnio na USG widziałam) i ból czuję niesamowity a zwłaszcza wieczorem. Ale za to bardzo dobrze sypiam i jak już zasnę to jak kamień śpię, niczego nie czuję
                              Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                              Skomentuj


                                ja chodze do ginekologa co miesiąc.
                                tak mi kazał przychodzić, wtedy mam wszystkie badania zrobione i jest ok

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X