Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Witka!

    Dziewczyny maja racje, kazde dziecko rozwija sie w swoim tempie i nie mozna tego przyspieszac, albo wkurzac sie jak cos nie idzie ksiazkowo. ?Moj np nie przewraca sie zbyt chetnie z pleckow na bok, za co dopiero na brzuch.
    Sylka, gadaj do malej, gadaj i jeszcze raz gadaj, tylo usmiechnieta oczywiscie i twarza w twarz

    U nas ok, Krystian zabawia cioce, ciocia jego, jest wesolo. Chodzimy na spacery, na zakupy, jezdzimy do rodzinki...
    Oto moje dzieci ;P

    DSC01004.JPG
    DSC01007.JPG
    DSC01014.JPG

    Krystiano zaczal sie interesowac swoimi nozkami. Komicznie to wyglada ;p


    Skomentuj

    •    
         

      Tulixpanek, mezczyzni bardzo sie ciesza z takich rzeczy. Ja w sklepie pokazalam mojemu mezowi body z napisem :moj tata jest super, a moj maz mial z tego wielka radoche. Niestety nie kupilismy tego ubranka bo kolor nam nie odpowiadal.
      Tymoteusz - ur. 03.09.09

      Skomentuj


        Ja chyba kupie laktator elektryczny Tufi. Czytalam opinie ze jest dobry i niedrogi. Wczesniej mialam chec na Baby One ale podobno slaby.
        Tymoteusz - ur. 03.09.09

        Skomentuj


          znalazłam na allegro fajne ramki z gliny, zamierzam taką kupić i odcisnąć malutką stópke i rączke. http://www.allegro.pl/item682243429_...i_gratisy.html
          Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





          Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

          Skomentuj


            Napisane przez tuliXpanek Pokaż wiadomość
            a właśnie jaki kupujecię laktator? ja myślałam, żeby pasował do butelek, a kupiłam tommee tippee tylko jak patrzyłam to były tylko ręczne i niewiem czy dobre.
            Też właśnie mam z tym problem :/ i nie wiem jaki kupić. Bo butelki mam z aventu te bezkolkowe
            Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




            25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
            06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
            27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
            Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
            14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
            15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

            18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

            Skomentuj


              Napisane przez agatti Pokaż wiadomość
              Tulixpanek, mezczyzni bardzo sie ciesza z takich rzeczy. Ja w sklepie pokazalam mojemu mezowi body z napisem :moj tata jest super, a moj maz mial z tego wielka radoche. Niestety nie kupilismy tego ubranka bo kolor nam nie odpowiadal.
              mój mąż też kupił dla niuni body z napisem "kocham tatusia" i wszystkim pokazuje
              Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





              Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

              Skomentuj


                Napisane przez tuliXpanek Pokaż wiadomość
                mój mąż też kupił dla niuni body z napisem "kocham tatusia" i wszystkim pokazuje
                ehh ci tatusiowe
                Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




                25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
                06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
                27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
                Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
                14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
                15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

                18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

                Skomentuj

                •    
                     

                  Cześć Moje Drogie,

                  Fajne to ubranko. U mnie nadal brak pomysłu na ubranko dla Natalki. Wprawdzie mamy jeszcze trochę czasu, ale nic mi się nie podobało z tego, co oglądałam. Też myślę, że kupię coś co będzie wygodne. Może w weekend mój mąż zostanie z Małą, a ja pojadę czegoś poszukać albo pojedziemy we trójkę. Jeszcze zobaczymy, bo mój mąż chciał pojechać do teściów. Ja jakoś tam jechać nie chcę.
                  Dziś u mnie trochę lepsza pogoda, ale tylko trochę. Co jakiś czas pada, więc miałyśmy tylko krótki spacer. Teraz idę gotować.
                  Milego dnia

                  Skomentuj


                    Ja zastanawiam sie czy w zw z kolejnym wydłużeniem macierzynskiego, w 2010 r. bedziemy miały dodatkowe 2 tygodnie urlopu macierzynskiego- czyli łacznie 22 tyg? Tak bynajmniej bylo w tym roku, dziewczyny które rodziły jesienia 2008 z 18 tyg miały 20, w zw ze zmiana ustawy...Jak bedzie teraz nie wiem?

                    Skomentuj


                      Ale się rozpisałyście, a nie było mnie tylko jedną chwilkę wieszania ubranek po praniu




                      i Bartek :-)

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Anulkapi - u mnie jest tak, że składam podanie o urlop macierzyński. Oczywiście sama tego nie zanoszę Więc śmiało możesz wysłać męża
                        A co do becikowego to dopiero podobno po zarejestrowaniu dziecka. Tak gdzieś czytałam. Jest niestety trochę formalności do załatwienia po narodzinach dziecka, ale od czego mamy mężów. My nie będziemy miały do tego głowy ani czasu
                        A i jeszcze jedno. Gdy nie można spać w nocy to dobrze między nogi wsunąć poduszkę. Sprawdzałam, jest naprawdę wygodniej. I nie śpijcie na plecach, bo to podobno niedobre dla Maleństwa.
                        Pozdrawiam
                        Mateuszek 07.09.2005
                        Jaś 08.10.2009


                        Skomentuj


                          Napisane przez coyotek74 Pokaż wiadomość
                          Ale się rozpisałyście, a nie było mnie tylko jedną chwilkę wieszania ubranek po praniu
                          A właśnie jakie wy proszki używacie? tzn który dobrze sobie radzi z plamami... wiadomo jak to u maleństwa
                          Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




                          25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
                          06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
                          27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
                          Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
                          14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
                          15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

                          18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

                          Skomentuj


                            Napisane przez karolaina Pokaż wiadomość
                            Też właśnie mam z tym problem :/ i nie wiem jaki kupić. Bo butelki mam z aventu te bezkolkowe
                            W opisie powinno byc do jakis butelek pasuje.
                            Tymoteusz - ur. 03.09.09

                            Skomentuj


                              Ja dostanę laktator ręczny aventu.Wcześniej miałam też aventu, tylko elektryczny i był świetny, ale pożyczyłam albo siostrze ciotecznej, albo bratowej i tym sposobem zaginął w boju.




                              i Bartek :-)

                              Skomentuj


                                Ja chyba kupie Dzidziusia a jak sie nie sprawdzi to Jelp.
                                Tymoteusz - ur. 03.09.09

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X