Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    jeanny

    stawiam na dziewczynkę ,będziesz miała córcię ,dziewczynką coś się nie śpieszy wyjść na ten świat ,przeważnie rodzą się po terminach jeanny jak wrócisz od lekarza to daj znać pozdrawiam

    Skomentuj

    •    
         

      Sylka śmiesznie to ujelas
      jak moja niunia po paniu mnie zobaczy to odrazu sie haha ja nawet przed nia tancze i sie smieje moja nikola jak z jakiegos klauna
      Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.09 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm

      Skomentuj


        Napisane przez madziaXma5 Pokaż wiadomość
        karolaina ja nie mogę narzekac bo też sama po sklepach nie chodzę, ale że on sam z siebie wejdzie i coś kupi to mnie ciut zdziwiło (pozytywnie)
        No to masz powody do zadowolenia, ja jeszcze poczekam, może coś kupi sam z siebie i zrobi nam niespodziankę, chociaż ostatnio to nawet nie ma czasu po tyłku się podrapać, bo praca praca i praca jeszcze raz, bo wiadomo okres wakacyjny część ludzi na urlopach, a mój biedny zmiany za nich bierze, ale z jednej str lepiej, bo trochę więcej kaski wpadnie , ale za to we wrześniu ma już zaklepany urlop, jak to szef powiedział, z tytułu urodzenia dziecka... jak ja to usłyszałam to zaczęłam się brachtać, bo wyszło na to, że On będzie rodził, a nie ja
        Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




        25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
        06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
        27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
        Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
        14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
        15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

        18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

        Skomentuj


          Sylka moja się już dawno uśmiecha i to nawet w głos a urodziła się po twoim ale on może przez te wszystkie przejści taki jest poczekaj jeszcze troche kazde dziecko w swoim rytmie się rozwija.
          HANULKA 09.04.2009




          Skomentuj


            Napisane przez coyotek74 Pokaż wiadomość
            Właśnie wróciłam od lekarza. U ginekologa wszystko ok, Macica na swoim miejscu, szyjka już się nie skraca, mam brać leki tak jak dotychczas i się nie przeforsowywać
            potem odwiedziłam okulistę i ta uziemiła mnie na kilka godzin na terenie Arkadii. Wkropiła mi mnóstwo kropelek i oglądała dno oka. Nie ma przeciwwskazań do porodu siłami natury .
            Przymusowe siedzenie (bo wzrok miałam ciut rozmyty i zakaz jazdy autem) wykorzystałam na buszowanie po sklepach. Kupiłam prześcieradło do łóżeczka, folię ochronną, oliwkę, mydełko, puder, płyn do kąpieli, maść do brodawek oraz maście - linomag i alantan.
            A teraz leżę i odpoczywam. U nas właśnie wyjrzało słonko, więc wstawiłam pierwszą turę ubranek dla małego.
            No to super, że wszystko ok. Przynajmniej nie musisz się już martwić, a to jak wiadomo nie będzie szkodliwe dla maleństwa.
            Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




            25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
            06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
            27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
            Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
            14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
            15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

            18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

            Skomentuj


              Ja ostatnio doczytałam się,że tatuś po wyjściu mamusi ze szpitala może dostać zwolnienie lekarskie (co prawda tylko 80%) na żonę, gdyby była zbyt słaba. W szpitalu można poprosić o takie zwolnienie. Ja już swojego urabiam, by posiedział ze mną te dwa tygodnie




              i Bartek :-)

              Skomentuj


                Ja niedawno odkryłam u siebie ze mam problem z kupowaniem w sklepach dzieciecych, tzn. gdzie wejde to wydaje mi sie ze strasznie drogo w porownaniu do allegro. W rezultacie wychodze z niczym Tez tak macie? Chyba za duzo przebywam w wirtualnym swiecie
                Tymoteusz - ur. 03.09.09

                Skomentuj

                •    
                     

                  Mój mały też już się śmieje w głos ale to prawda każde dziecko jest inne. Gdy poszłam z nim na rynek nikt nie wierzył, że mój synek ma dopiero dwa miesiące. Gaworzy do grzechotek odpycha się nóżkami gdy kładę go na brzuszku. Nigdy nie myślałam, że będę kogoś jeszcze tak bardzo kochać jak jego
                  Last edited by zosia236; 09-07-2009, 14:41.
                  Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                  Waga 4180 i 58cm


                  Skomentuj


                    Napisane przez coyotek74 Pokaż wiadomość
                    Ja ostatnio doczytałam się,że tatuś po wyjściu mamusi ze szpitala może dostać zwolnienie lekarskie (co prawda tylko 80%) na żonę, gdyby była zbyt słaba. W szpitalu można poprosić o takie zwolnienie. Ja już swojego urabiam, by posiedział ze mną te dwa tygodnie
                    Też o tym słyszałam, ale tutaj w firmie to lepiej nie kombinować, ważne że na ten urlop się zgodzili, wakacje i tak więcej u teściów siedzimy, wiadomo jak to na wsi. A we wrześniu przez te pierwsze dni mąż będzie z nami
                    Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




                    25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
                    06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
                    27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
                    Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
                    14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
                    15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

                    18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

                    Skomentuj


                      Agati ja nie oglądam w ogóle ubranek. Dostałam pełną wyprawkę od koleżanki z pracy. Z poważniejszych rzeczy musze kupić wanienkę, bo pozostałe rzeczy też dostanę, albo ostały się po starszym

                      Za to kupując rzeczy kosmetyczne starałam się porównywać ceny w kilku sklepach. Dlatego dziś się w końcu obkupiłam, bo wiedzialam już co chce i gdzie jest najtaniej.

                      Dziś byłam w smyku, są spore przeceny do 50%. Kombinezon zimowy na 74 można już kupić za ok. 30-40pln.No to wydaje mi się, że nawet niedrogo.




                      i Bartek :-)

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez agatti Pokaż wiadomość
                        Ja niedawno odkryłam u siebie ze mam problem z kupowaniem w sklepach dzieciecych, tzn. gdzie wejde to wydaje mi sie ze strasznie drogo w porownaniu do allegro. W rezultacie wychodze z niczym Tez tak macie? Chyba za duzo przebywam w wirtualnym swiecie
                        Ja tak miałam, ale pod względem wyposażenia do łóżeczka... bo faktycznie na allegro wychodzi taniej. Ale reszta wydaje mi się, że ceny są takie same, bo wiadomo na allegro trzeba płacić za przesyłki, więc ta całkowita kwota może wyjść nam na to samo, coby się w sklepie kupowało. Tylko na allegro jest ta wygoda, że wszystko do domu nam przynoszą
                        Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




                        25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
                        06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
                        27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
                        Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
                        14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
                        15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

                        18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

                        Skomentuj


                          Napisane przez coyotek74 Pokaż wiadomość
                          Agati ja nie oglądam w ogóle ubranek. Dostałam pełną wyprawkę od koleżanki z pracy. Z poważniejszych rzeczy musze kupić wanienkę, bo pozostałe rzeczy też dostanę, albo ostały się po starszym

                          Za to kupując rzeczy kosmetyczne starałam się porównywać ceny w kilku sklepach. Dlatego dziś się w końcu obkupiłam, bo wiedzialam już co chce i gdzie jest najtaniej.

                          Dziś byłam w smyku, są spore przeceny do 50%. Kombinezon zimowy na 74 można już kupić za ok. 30-40pln.No to wydaje mi się, że nawet niedrogo.
                          Ja już skorzystałam z tych upustów i też pokupowałam, trochę wiekszych ubranek na chłodniejsze dni taki polarowy kombinezonik, był po 79zł a ja kupiłam za 49zł a do tego jeszcze czapeczkę dawali więć mi się udało.
                          Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




                          25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
                          06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
                          27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
                          Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
                          14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
                          15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

                          18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

                          Skomentuj


                            No fakt, z dostawa wychodzi na to samo. Ostatnio kupiłam materac kokosowo-gryczany, w sklepie kosztował niecałe 100pln, na allegro ciut taniej, ale już z dostawą wychodziło drożej. Najlepiej byłoby znaleźć przez allegro sklep blisko miejsca zamieszkania i odebrać osobiście. No le to nie zawsze się udaje.




                            i Bartek :-)

                            Skomentuj


                              Też się zastanawiałam nad tym kombinezonem, ale narazie się wstrzymam, bo w przyszłym tygodniu spotykam się z moją koleżanką. Jeśli ona pożyczy mi coś podobnego, to nie ma sensu kupować na zapas.Przez tydzień niewiele się zmieni....chyba




                              i Bartek :-)

                              Skomentuj


                                Rzeczywiscie moze nie ma duzych roznic w cenie ale za to przez internet mozna sobie wybrac kolor, wzor, itp. Dzisiaj chcialam kupic w sklepie kocykjakis grubszy. Okazalo sie ze wszystkie byly jakies takie pstrokate, roznokolorowe a ja chcialam jednolity. Sprzedawczyni wychodzila z siebie zeby cos sprzedac a ja tylko marudzilam ze to nie w takim kolorze a tamto za duze lub za male, itp. Pozniej mialam wyrzuty sumienia ze taka marudna jestem. Ale w koncu to ciaza wiec moze zrozumie
                                Tymoteusz - ur. 03.09.09

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X