Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Dzień dobry Babeczki! Ja miałam dziś "barwne sny" i było tak miło, a tu po 3 synek stwierdził, że on zaczyna zabawę i czkawki i kopanie po pęcherzu..i tak miał dziś do 6! usnęłam dopiero rano i teraz zaczynam funkcjonować.
    A co do ochotek, to tak jak nie miałam, to ostatnio...no ciągle o tym myśle
    moze dlatego, że nie mogę??? Ale same powiedzcie, co ja się nacieszyłam przytulasami małżeńskimi, jak ja noszę owoc nocy poślubnej pod serduchem i ledwo zaszłam w ciążę to libido było na poziomie 0!

    Dzwonilam dziś do mojej położnej i mamy się w przyszłym tyg spotkać na pogaduchach co i jak w szpitalu.
    A teraz ruszam dalej do prania... ha ha! i tak już pewnie będzie do porodu
    Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


    Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez sylwia.b Pokaż wiadomość
      A ja znowu nie śpie................
      Dziewczynki wiem z autopsji, że rozstępy stają się prawie niewidoczne, gdy smarujemy je kosmetyczną oliwką z oliwek. Mój ginek krzyczy na mnie,że tyle przytyłam, ale mam go gdzieś. W brzuchu mam 106 i z każdym dniem jest większy.
      Też mam badanie na każdej wizycie( kolejna 12 luty), lekarz nie wspomina o zakazie seksu. Jednak boli mnie spojenie łonowe i krocze i nie mam ochoty. M nie nalega Pamiętajcie, że przy podnieceniu macica kurczy się i dla tego dzieciaczki się kręcą. Mojego synka nawet kołysanie nie usypia - wierci się przed, w trakcie i po.........
      Musicie wiedzieć, że już rodziłam - córeczka żyła 10 tyg..............
      Na razie nie mam czarnych myśli
      Chyba zaraz zacznę czytać " Język niemowląt" bo co mam robić. Nie będę sprzątać domu o tej godzinie
      Syla, nie myśl o tym co było, tylko powtarzaj sobie jak mantrę, że będzie dobrze. Współczuję Ci bardzo, ale za razem podziwiam, bo jesteś wspaniale pozytywną osobą Uszka do góry i trzymamy się wszytkie razem baaaaaaaaaaaaaaardzo daleko od czarnych myśli!!!
      Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


      Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

      Skomentuj


        Wstałam rano rozdrażniona i cały czas taka chodzę. Sprzątałam i prasowałam ciuszki(jak ja nie lubię prasować) może dlatego, że mojego skarba jeszcze nie ma i jakoś nie mogę go sobie w tym wszystkich wyobrazić.
        Co do glukozy to też mam kupić 50mg . Zrobię to w przyszły tygodniu to będzie 30. Wtedy też mam wizytę u ginekologa i USG.
        BYLE DO KWIETNIA!!!
        Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
        Waga 4180 i 58cm


        Skomentuj


          to dziwne że musicie same kupować glukozę ja dostałam za darmo w labolatorium szpitalnym...
          1.03.2009 9:55 FILIPEK

          Skomentuj


            diabelecke ja mam szkołe prywatną za którą płace , więc też poszli mi na ręke , musze mieć tylko po 3 oceny z każdego przedmiotu żeby zdać ,i nie podliczą mi godzin nie usprawiedliwionych . Oprócz tego jest tez jedna dziewcyzna u mnie w szkole która też jest w ciąży , i jedna która rok temu urodziła ... także moja szkoła już przyzwyczajona.
            A ja jeśli chodzi o brzuszek na początku to byłam zla bo nie było po mnie w ogole widac ,to chyba dlatego ze jestem mała .Widze teraz w lostrze ze plecy mam wypchnięte do przodu i brzuszek
            dodałam zdjecie brzuszka niedawno to możesz zobaczyc:*.
            A jak się czujesz?
            masz jakieś chore zachcianki?
            ja na kiwi ..
            na owoce z puszek i ogolnie owocki

            Skomentuj


              No Myszka czekamy na wyniki!

              Ja też mam takie dziwne sny: spacery z dzieckiem, wyjazdy. nie wiem tylko jaka płeć i jak wygląda. Albo śnią mi się jakieś koszmary. Chociaż dawno mi się nic nie śniło. Ja już się nie moge doczekać maja. Czasem sobie wyobrażam jak to będzie, jak będzie wyglądać, czy będzie dużo płakać...ale jeszcze 99 dni do terminu
              ur. 16.05.2009
              3590 g
              56 cm

              Moje Największe Szczęście





              Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

              Skomentuj


                Wyniki są bardzo dobre nasz synek jest zdrowy(bo już wiemy że to chłopczyk). Serduszko też ma zdrowe lekarz nas uspokoił. Tylko strasznie wiercący jest i ciężko cokolwiek zaobserwować. Ale jakoś udało się. Jesteśmy z mężem już spokojni i szczęśliwi. Dziękuję Wam za wsparcie. Pozdrawiam

                Skomentuj

                •    
                     

                  Kochane wyczytałam w necie, że badnie glukozy robi się między 24-28 t.c. Ja piłam 75g glukozy, gdyż moja mama po śmierci wnuni zachorowała na cukrzyce. Cukier mam ok.
                  W 25 t. c z córeczką dowiedziałam się, że coś nie tak. Miała za krótkie udka, za małą główkę, dziurkę w przegrodzie serduszka.Ja miałam wielowodzie. Po porodzie okazało się, że nie umie ssać. Łykałam tabletki na powstrzymanie laktacji.
                  Teraz Nikoś rozwija się proporcjonalnie: wszystkie części ciała są " kompatybilne" Jest co prawda o 2 tygodnie za mały w stosunku do OM, ale tym się nie przejmuje. Mój M też był malutki - ważył niecałe 3 kg Mój lekarz ma dobry sprzęt - na każdej wizycie mam usg 4d. Twierdzi, że wszystko jest dobrze. Mi nie pozostaje nic innego jak mu wierzyć I podobno jak inna płeć, to dzidzia silniejsza.


                  Dzisiaj pofarbowałam włosy ziołową farbą HENNA( kolor rubin). Dzidzia już jest rozwinięta, ma wszystko wykształcone, tylko rośnie. Ziołowa farba nie powinna zaszkodzić Całkiem dobrze chwyciło, więc polecam tę farbę.
                  Kochany Nikodem 2009.04.07.

                  [/url][/url]

                  Skomentuj


                    Ja jutro zaczynam 29 tydz. i jeszcze nie miałam żadnego badania z glukozą. Ale 10 lutego mam wizytę w szpitalu więc może wtedy.
                    Sylwia przykro mi z powodu Twojej córeczki. Sama nosze córcię w brzuszku i to moja druga ciąża, pierwsz się niestety nie powiodła. Ale musisz cyć silna dla swojego Maleństwa, które teraz nosisz. Trzymam za Was kciuki.
                    Właśnie zasiadam do naleśników z dżemem, bo zaraz zaczyna się mój ulubiony serial na Fox Life - Chirurdzy 4
                    Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                    Skomentuj


                      Dziewczynki proponuje abyśmy w podpisie umieściły przewidywany termin porodu


                      Jak dotąd nie czułam jeszcze czkawki. A sądzę, że mamusie z początku kwietnia już tego doświadczają. Porównując terminy porodów będzie wiadomo kiedy się czego spodziewać
                      Kochany Nikodem 2009.04.07.

                      [/url][/url]

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        O mnie dyrektor powiedzial "przypadek historyczny". W mojej szkole ciężarnych uczennic jeszcze nie było.
                        Zachcianek juz nie mam. Mialam na kapuste, nutelle i pomarancze.
                        Wracajac do brzuszka to ja już tylko w ciążowych ciuchach chodze, bo w te sprezd ciazy sie nie mieszcze tzn w bluzki sie zmieszcze, ale nie zakrywaja mi calego brzucha, a dla mnie niesmacze jest pokazywanie brzucha w ciazy, wogole odkrywanie.
                        Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                        Skomentuj


                          ja mam podobnie z ubraniami jak ty
                          dzisiaj byłam u ginekologa , lekarz powiedział że wszystko ok zlecił mi badania za 2 tygodnie , tylko przepisał mi głobulki na zmniejszenie upławów... bo mam ostatnio i to w dodatku żółte.

                          Skomentuj


                            No to się ciesze Wiedziałam, ze będzie ok! Te nasze maluchy chyba czasem lubią robić nam psikusa. Ja do lekarza idę jutro rano i mam nadzieje, że potwierdzi mi płeć.
                            Myszka87 a wybraliście już imie? Dla dziewczynki wybrać imie to łatwo, ale dla chłopca bardzo ciężko. Zero pomysłu w głowie. Więc tym bardziej się ciesze, że będę miała córke
                            Od wczoraj mam straszną zgagę. Pali mnie strasznie. Nic nie pomaga. Pije mleczko, zimną wodę... Podobno jak ma się zgage to włoski rosną. Nie jadłam nic co wywołało by taką zgage.
                            ur. 16.05.2009
                            3590 g
                            56 cm

                            Moje Największe Szczęście





                            Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                            Skomentuj


                              moja mala jeszcze nie miala czkawki i nawet nie mam pojecia jakie to uczucie....
                              Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                              Skomentuj


                                Po co tak czesto chodzisz do gina? Oszalal czy co
                                Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X