Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Wg mojej wagi Lena waży jakieś 7 kilo
    Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

    Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



    http://annalena4u.blogspot.com

    Skomentuj

    •    
         

      Hej dziewczyny
      U nas pogoda nawet przyjemna tylko ten wiatr tym razem mocno wieje, ale jeszcze nie padało... ale może coś być bo takie ciemne chmury się nad nami zbierają że szok. Może się dzisiaj posiedzi na dworku trochę dotleni bo już mam dość tych deszczy i siedzenia w domu. Mała dzisiaj mało ruchliwa, może też ma lenia tak jak ja, bo ledwo z łóżka się zebrałam.
      MadziXma5 eee to mój idzie zawsze ze mną, bym później sama nie nosiła siatek, ale nie powiem, bo jak kupowaliśmy to wyparzył kilka takich fajnych ciuszków, i nawet w odpowiednim rozmiarze
      Mnie krew na szczęście nie leci, raz w życiu jeszcze w podstawówce mi leciała, ale od tej pory nic, spokój
      Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




      25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
      06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
      27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
      Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
      14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
      15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

      18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

      Skomentuj


        no nie wiem czy najlepsza niektórzy przy stresie jedza dwa razy wiecej
        HANULKA 09.04.2009




        Skomentuj


          Same widzicie - każda z nas jest inna. Inne są też nasze dzieciaczki- nie ma co się przejmować, że jedzą mniej czy mniej ważą Moje Słoneczko nie uśmiecha się............ i ja się tym martwię
          Kochany Nikodem 2009.04.07.

          [/url][/url]

          Skomentuj


            Właśnie wróciłam od lekarza. U ginekologa wszystko ok, Macica na swoim miejscu, szyjka już się nie skraca, mam brać leki tak jak dotychczas i się nie przeforsowywać
            potem odwiedziłam okulistę i ta uziemiła mnie na kilka godzin na terenie Arkadii. Wkropiła mi mnóstwo kropelek i oglądała dno oka. Nie ma przeciwwskazań do porodu siłami natury .
            Przymusowe siedzenie (bo wzrok miałam ciut rozmyty i zakaz jazdy autem) wykorzystałam na buszowanie po sklepach. Kupiłam prześcieradło do łóżeczka, folię ochronną, oliwkę, mydełko, puder, płyn do kąpieli, maść do brodawek oraz maście - linomag i alantan.
            A teraz leżę i odpoczywam. U nas właśnie wyjrzało słonko, więc wstawiłam pierwszą turę ubranek dla małego.




            i Bartek :-)

            Skomentuj


              Napisane przez Majorka22 Pokaż wiadomość
              Kalajeśli karmisz sztucznie to powinno wystarczyć na ok 4 godz a ona od rana miała dwa posiłki po 120ml tak to mi się zdaje normalne chyba,moja dostaje cyca i pije góra 20 na każde karmienie a do tej pory karmiłam 4 razy to będzie 80 ml więc ja to powinnam sie martwic a ona wcale nie chce więcej i za chiny jej nie zmusze ale dobrze śpi więc głodna nie jest taka chyba jej uroda
              na ja też za cholere na siłe jej nic nie wcisne, ja sie dlatego martwie że wcześniej tak nie było., owszem nigdy nie jadła bardzo dużu ale te 600 ml na dobe wyrabiała, a teraz dupa, no nic zobaczymy jak sie sprawy dalej potoczą, za dwa tygodnie kończy 4 miesiące to spróbuje wprowdzić jabłko , kaszke a potem marchewke z łyżeczi może to jej zasmakuje , chociaż wielkich nadzieji że bedzie jadakiem nie mam, za to jest wesoła , i gaduła z niej straszna
              Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



              Skomentuj


                Napisane przez sylka76 Pokaż wiadomość
                Same widzicie - każda z nas jest inna. Inne są też nasze dzieciaczki- nie ma co się przejmować, że jedzą mniej czy mniej ważą Moje Słoneczko nie uśmiecha się............ i ja się tym martwię
                sylka ale co to znaczy wogóle sie nie uśmiecha ?? czy świadomie sie nie uśmiecha wg ciebie ??? a gada sobie???
                Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                Skomentuj

                •    
                     

                  angelikaanna pod Twym wpływem zmierzyłam se obwód brzucha w okolicy pępka
                  mam 87cm i wydaje mi się to jakieś dziwne, ile powinien on wynosić w 28 tygodniu?
                  3 pAźDzIeRnIkA nA ŚwIaT pRzYsZeDł BeNiAmInEk *:

                  Skomentuj


                    karolaina ja nie mogę narzekac bo też sama po sklepach nie chodzę, ale że on sam z siebie wejdzie i coś kupi to mnie ciut zdziwiło (pozytywnie)
                    będzie Weronika

                    Skomentuj


                      Gadać gada śmieje się nieświadomie , a świadomie tylko do liści. Na ludzi ( i na swoją mamusie) nie zwraca uwagi
                      Kochany Nikodem 2009.04.07.

                      [/url][/url]

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        sylka bedzie sie niedlugo smial i twoj skarb jedne dzieci sie smieja puzniej drugie wczesniej moze sproboj go porosmieszac jakos moze wtedy wydusisz z niego jakis usmieszek
                        Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.09 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm

                        Skomentuj


                          A może będzie taki ponurasssssssssssss

                          Gdy go rozśmieszam to wytrzeszcza oczęta i patrzy na mnie jak na idiotkę i wzdycha.............
                          Kochany Nikodem 2009.04.07.

                          [/url][/url]

                          Skomentuj


                            Napisane przez sylka76 Pokaż wiadomość
                            Gadać gada śmieje się nieświadomie , a świadomie tylko do liści. Na ludzi ( i na swoją mamusie) nie zwraca uwagi
                            no cóż może jest mało towarzyski niby dzieci zaczynją sie świadomie uśmiechać od 2 miesiąca , ale każde dziecko jest inne i w innym trybie sie rozwija, a pytałaś o to pediatre ??
                            moja Polka to już zaczyna sie chichrać na głos, strasznie fajnie to brzmi
                            Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                            Skomentuj


                              O proszę proszę ile zabobonów ;]

                              Ja słyszałam o tym, że nie wolno ciężarnej nic nosic na szyji, tzn żadnych koralików, łancuszków bo dzieciątku może się pępowina zakręcić do okoła ciałka ): jak sie dowiedziałam, to od razu zdjęłam.
                              A i nie wolno chodzić na pogrzeby bo dzieciątrko będzie blade niczym śnieg.

                              Ciekawe ;]


                              Pomóżcie mi zdobyć brakujące punkty!!! PROSZĘ

                              http://www.100zl.net/?t=58539166

                              Skomentuj


                                Dziewczyny Ja sama napewno nie wprowadziłabym kleiku ale lekarze mi zalecili bo mały wisiał na butelce wiecznie tylko płakał bo był głodny. Ja daje mu tylko kleik z mlesiem wieczorem przed snem a tak w dzień odstawiłam a mały znowu dostaje furii . Nie mam już słow on jest wiecznie głodny bardzo się ciesze, że je ale chciałabym aby zaczął się najadać.
                                Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                                Waga 4180 i 58cm


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X