Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    coś w tym może być, my zgasiliśmy światło i delikatnie przesuwaliśmy latarkę dookoła brzucha. Ale że reakcja byłą słaba, to dalismy sobie spokój.




    i Bartek :-)

    Skomentuj

    •    
         

      Narazie Karolaina
      my mamy właśnie czkawkę, ale jakąś szybką




      i Bartek :-)

      Skomentuj


        Moj maly codziennie z rana doswiadcza czkawki.

        Skomentuj


          Słodziutkie te dzieciaczki i wszystkie coraz bardziej dorosłe Moja Mała dziś obserwowała karuzelkę, którą jej wczoraj kupilimy. Ku mojemu zdziwieniu nawet sama ją włączyła. Śmiała się do zabawek i coś mówiła do hipcia. Teraz zasnęła. U mnie też leje deszcz i niestety dziś będzie bez spaceru, a to głównie ja chciałam się trochę poruszać na lepsze samopoczucie. Ostatnio tak jakoś średnio się czuję. Pewnie to ogólne zmęczenie, a taka pogoda temu nie służy.
          Pozdrawiam i uciekam na dół, bo mąż wrócił z pracy

          Skomentuj


            Zmieniłam pozycję - położyłam sie na lewym boku i chyba mu przeszło.




            i Bartek :-)

            Skomentuj


              A jak odczuwasz czkawke małego?

              Skomentuj


                wiesz co, pykało mi coś w brzuchu, jakby bąbelki były puszczane dość rytmicznie. Więc to chyba czkawka, bo serce inaczej bije, a też je nieraz wyczuwam, ale wtedy już musze przyłożyć rękę po lewej stronie brzucha. A teraz czułam całą sobą, aż mnie w dole trochę zaczęło ciągnąć.




                i Bartek :-)

                Skomentuj

                •    
                     

                  Ja to odczuwam troche jak puls tylko rzadziej. Co 2-3sek.

                  Skomentuj


                    może to to samo, tylko inaczej to opisujemy , grunt że mineło. Narazie sie nie ruszam, w tej pozycji nawet nie kopie. A nuż usnie




                    i Bartek :-)

                    Skomentuj


                      Pewnie tak samo, albo przynajmniej podobnie .

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Dzisiaj pralka działała u mnie non-stop. Uprałam rożek, kocyk, pościel, misia do wózka i mini kombinezon. jak wyschnie wszystko to spakuje z powrotem do pudełka i zostawie na później. Muszę jeszcze przygotować sobie wyniki ostatniego usg na jutrzejsza wizytę do ginekologa




                        i Bartek :-)

                        Skomentuj


                          Ja mam wizyte dopiero 15... A poki co wszystkie ubranki itp. malego wyprane.
                          Coyotek jakie imie dasz malemu?

                          Skomentuj


                            mamuszka
                            Pola ma tylko jednego sutka powiększonego.
                            żadnych upławów. Lekarka stwierdziła że objawy wcześniactwa już jej się cofnęły ładnie.
                            A to o czym ty piszesz , też czytałam i to normalne. Nie martw się

                            Skomentuj


                              Mi się podoba Mateusz i narazie wołam na niego Mati, Matiś. Natomiast mój mąż woła do niego Julek, Juluś - no więc Julian. Wolałabym Mateusz, ale ostatnio chodziłam po statystykach i tych Mateuszów jest od liku, a Julianów nie.




                              i Bartek :-)

                              Skomentuj


                                Mój maz to mateusz ;D A wolam na niego Mati matus, maciu albo maciucharek

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X