Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Witajcie już od rana przezywam co u naszego maleństwa,a usg dopiero na 15.00 W głowie pełno myśli się kłębi ale dam radę. Dobrze że mąż zawsze chodzi ze mną to mam w nim wsparcie. Ostatnio przed badaniem to byłam tak zestresowana że trzęsłam sie jak galareta. Odezwę się pożniej jak wrócę to napiszę co i jak Paaaa

    Skomentuj

    •    
         

      Hej Mamusie. Ja śpię jak zabita. Tylko to przekręcanie się w nocy i wstawanie siusiu są strasznie uciążliwe. Wczoraj posprzeczałam się z mężem ,że też faceci są czasem tak beznadziejni.
      Sylwia.b aż ciarki mnie przeszły gdy przeczytałam o Twojej córeczce.10 tyg to bardzo dużo. Koszmar jakiś. Teraz będzie dobrze zobaczysz.
      Co do miłości to wogóle nie mam na nią ochoty. Chodzę tak obolała i rozdrażniona że wcale nie chce o tym myśleć. Miłego dnia!!!
      Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
      Waga 4180 i 58cm


      Skomentuj


        myszka87 trzymam kciuki, zeby wszystko bylo dobrze..bo napewno tak bedzie.
        a Wy trzymajcie za mnie, zebym nie podrapala dentysty...bo jak zwykle mam pietra... kurcze czlowiek taki jakis dziwny..naprawiaja mu cos a ten sie boi.

        wiecie mialam dzis taki sen...snilo mi sie ze juz urodzilam synka, a on od razu taki maciupenki zaczal chodzic i przyrodzenie mu swiecilo na zloto...
        ehhh..chyba za duzo mysle o moim dzieciaczku.

        milego dnia


        Skomentuj


          czesc Wam mamuski, jak tam sie dzisiaj dzionek zaczal?? U mnie baardzo leniwie, a postawilam sobie druga miche z prasowaniem przed oczami zeby sie calkiem nie posypac hihi; wczoraj Vini troszke mi plany poprzestawial wiec nawet nie zdazylam odpisac, a wiec :


          ania wczoraj na obiadek robilam rybe +ziemniaki z maselkiem+ kiszona
          dzisiaj bedzie pomidorowa, a czy drugie danie zrobie to sie jeszcze zastanowie, ewentualnie dla mezusia dodatkowo miesko usmaze jak mi sie nie bedzie chcialo
          Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

          Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

          Skomentuj


            paulinchen23 witaj w klubie tez mam termin na 30.03 bylam dzisiaj u ginekolog i dala mi skierowanie na usg na czwartek i moje rozwarcie stoi w miejscu caly czas jest 1cm..i dostalam tez skierowanie na jakies badanie HBs... nio i musze nastepne 2 tygodnie lezec...
            Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



            Skomentuj


              Witam

              ja też ostatnio chodzę tylko obolała i rozdrażniona wiec na seks nie mam wcale ochoty a mój tyle pracuje ze nawet przestał tak o tym myśleć bo jak przychodzi i jest w domu to odsypia, a te moje bóle krocza to już w ogóle mnie odstraszają, Jutro mam wizytę u gin i zobaczymy czy tam się nic nie dzieje.

              Wczoraj też się trochę z moim posprzeczałam i to przed pracą jego wiec poryczałam trochę jak już poszedł :/
              Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

              Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



              http://annalena4u.blogspot.com

              Skomentuj


                Napisane przez Majorka22 Pokaż wiadomość
                Ja się obawiam że urodze w marcu,mam już syna ze stycznia i córkę z lutego właśnie będzie miała trzy lata,szykuje się imprezka a mi się nie chce nic robić,tak więc jak urodze w marcu to zostanie mi jeszcze 9 do pełnych 12 miesięcy
                Ja mam termin na 31.03 więc pewnie też w marcu się "rozsypię" A co do dzieciaczków,to rozumiem,ze będziesz miała wesołą trójeczkę? U mnie też,tyle,że same chłopaki
                Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                Skomentuj

                •    
                     

                  Byłam dziś u lekarza i wszystko narazie ok. Dalej mam brać leki,uważać na siebie itd. Kolejna wizyta za dwa tyg. i usg
                  Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                  http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                  Skomentuj


                    ja tez mam nastepna wizyte za 2 tygodnie... a za tydzien musze zrobic HBs nio i mocz i morfologie.... a wiecie moze kiedy sie robi to badanie z glukoza??? nie pamietam tylko jak sie ono nazywa...
                    Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                    Skomentuj


                      Chorowalam na bialaczke i mam niedosluch obustronny dolatego mam ta rente.
                      Mi sie brzuch pojaiwl w 2 miesiacu. Ogolnie byklo ok, ale teraz zaczyna mi byc po malu ciezko.
                      Pytalas jeszcze o szkole. W szkole problemow nie mam wrecz na reke mi ida, np. nie musze przychodzic do szkoly jako tako, w domu sie moge uczyc, a pozniej przychodzic tylko zaliczac, a od przyszlego roku indywidualne zebym z dzieckiem w domu mogla byc. Zona dyrektora jest w ciazy wiec facet wyrozumialy jest po za tym ja sie dobrze ucze wiec nie maja ze mna jakis problemow no i pelnoletnia jestem. A u ciebie jak szkola podchodzi do Twojej ciazy?
                      Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        To badanie miałam w 28 tyg.ciąży , 50g glukozy musiałam kupić.
                        Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                        http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                        Skomentuj


                          Ja miałam ok. 20 tygodnia. Teraz też muszę iść na Hbs.
                          Fajne i niedrogie ciuszki. POLECAM!!!!
                          http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=9510214
                          http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/61vB/

                          Skomentuj


                            Witam.Badanie HBS jest to test z krwi czy nie jesteś nosicielką żóltaczki.


                            Skomentuj


                              No Hej Mamuśki. Ja ostatnio śpię jak suseł, wzięłam sobie do łóżka taką poduchę węża i od 3 dni nawet w nocy na siku nie wstałam ani razu tak śpię) Co do ochotki, to u mnie dziwnie, bo jak tak patrzę na mojego męża i wyobraźnia pracuje i wariuję z podniecienia ale jak mam iści na pięterko to mi zaraz mija ze strachu, że Małej coś zrobię. Czyli na razie tylko w wyobraźni no ale jako dobra żona, raz na parę tyg. się skuszę
                              Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                              Skomentuj


                                ja niestety musiałma zrezygnowac z sexu po ostatnim razie roszęczkę zaczełam krwawić i teraz sie boję stwierdziliśmi z mężem ze z tym mozna poczekać kiedyś sie nadrobi
                                Moja córeczka urodzi sie 21 kwietnia

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X