Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ja na szcsecie - nie szczescie mam rente z powodu niepelnosprawnosci, a nie z powodu smierci, ktoregos z rodzicow. No coz mi lekarze zycie uratrowali wiec sie zle nie wypowiem przynajmnije o mojej bylej klinice, co nie oznacza, ze szpitale lubie, bo ich nie znosze, ale w domu rodzic bym nie chciala choc istnieje taka mozliwosc przeciez.
    Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

    Skomentuj

    •    
         

      Wiecie co dziewczyny, chyba zaczęły się u mnie te skurcze Braxtona-Hicksa. Nie jestem pewna ale to dziwne uczucie, bezbolesne tak na kilka sekund sie pojawia kilka razy dziennie. Instynktownie czuję, że to one. Teraz popijam herbatkę miętową żeby mi się lepiej spało.
      Dziewczyny a myślałyście o zamrożeniu krwi pępowinowej?
      Jak do tego podchodzicie?
      Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

      Skomentuj


        Witam nowe mamuśki!

        Co do kilogramów, to ja się ciąglę martwię że za malo na plusie. to już 33tydz, a ja niecałe +7. Ale rozstępa już mam na brzuszku Jeden honorowy medal!

        Ja zastanawiałam się nad mrożeniem krwi, ale to co roku są nie małe kwoty za trzymanie tego i do tego sam "zestaw startowy" nie jest tani. A moja położna mówiła, że często nie udaje się pobrać krwi
        Więc ja chyba sobie odpuszczę.

        A z tym bólem w kroku, to Wam powiem, że jakiś dramat! Mnie jak czasem dopadnie to nogę za sobą ciągnę

        A mam pytanie jak u Was z ochotkami na męża??? Ja to chcę, a jak przychodzi co do czego, to maluch zaczyna się ruszać i ja się dziwnie spinam Aż jestem wściekła na siebie!
        Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


        Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

        Skomentuj


          Ja przytyłam tylko 8 rozstępy mam po pierwszej ciąży ale nie ma się co martwić po czasie same bledną,a piersi wystarczy po porodzie smarować balsamem i też będą ok,ja właśnie mam trzeci skórcz w ciągu godziny brzuch jak kamień mała terz niespokojna,lekarz twierdzi że jak będzie 6 na półtora godziny to mam się martwić,a co do męża to dostaje prawie raz na trzy tygodnie bo mi ochota całkiem odeszła.
          HANULKA 09.04.2009




          Skomentuj


            Nator,u mnie ochota na męża jest,ale jakoś się trochę boję ,żeby maluszek się znów nie spieszył po upojnej nocce Z tego co pamiętam to lekarze nie zalecaja uprawiania seksu na kilka tyg przed porodem
            Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

            http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



            Skomentuj


              a mi w ogole libido spadlo

              ciekawe czy Insoomnia nie urodziła.. coś się nie odzywa
              1.03.2009 9:55 FILIPEK

              Skomentuj


                Napisane przez madzik291 Pokaż wiadomość
                Nator,u mnie ochota na męża jest,ale jakoś się trochę boję ,żeby maluszek się znów nie spieszył po upojnej nocce Z tego co pamiętam to lekarze nie zalecaja uprawiania seksu na kilka tyg przed porodem
                Madzik masz racje dopiero jak wejdziesz w 38tydzień to już jest bezpiecznie i dzidzia już gotowa też mam taką jakąś dziwną blokade a raczej obawy,że to mogłoby przyspieszyc poród.




                Skomentuj

                •    
                     

                  Witam nowe koleżanki




                  Skomentuj


                    Zazwyczaj jeżeli szyjka się skraca i zaczyna się rozwierać to lekarz zabrania uprawiania tego sportu,ale najlepiej zapytać lekarza bo można sobie nieżle przyspieszyć.
                    HANULKA 09.04.2009




                    Skomentuj


                      Witaj MAJORKA mam termin na 30.03 wiec bardzo zbliżony 7kg+




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Ja się obawiam że urodze w marcu,mam już syna ze stycznia i córkę z lutego właśnie będzie miała trzy lata,szykuje się imprezka a mi się nie chce nic robić,tak więc jak urodze w marcu to zostanie mi jeszcze 9 do pełnych 12 miesięcy
                        HANULKA 09.04.2009




                        Skomentuj


                          diabelecke jeśli mogę zapytać to znaczy jesteś niepelnosprawna , jak ?przepraszam że tak pytam ale ostatnio gadamy i fajnie mi się z tobą rozmawia:*
                          wczoraj dodałam zdjęcie mojego brzuszka... hehe troche okrągły się zrobił.

                          Skomentuj


                            A ja znowu nie śpie................
                            Dziewczynki wiem z autopsji, że rozstępy stają się prawie niewidoczne, gdy smarujemy je kosmetyczną oliwką z oliwek. Mój ginek krzyczy na mnie,że tyle przytyłam, ale mam go gdzieś. W brzuchu mam 106 i z każdym dniem jest większy.
                            Też mam badanie na każdej wizycie( kolejna 12 luty), lekarz nie wspomina o zakazie seksu. Jednak boli mnie spojenie łonowe i krocze i nie mam ochoty. M nie nalega Pamiętajcie, że przy podnieceniu macica kurczy się i dla tego dzieciaczki się kręcą. Mojego synka nawet kołysanie nie usypia - wierci się przed, w trakcie i po.........
                            Musicie wiedzieć, że już rodziłam - córeczka żyła 10 tyg..............
                            Na razie nie mam czarnych myśli
                            Chyba zaraz zacznę czytać " Język niemowląt" bo co mam robić. Nie będę sprzątać domu o tej godzinie
                            Kochany Nikodem 2009.04.07.

                            [/url][/url]

                            Skomentuj


                              Napisane przez sylwia.b Pokaż wiadomość
                              A ja znowu nie śpie................
                              Dziewczynki wiem z autopsji, że rozstępy stają się prawie niewidoczne, gdy smarujemy je kosmetyczną oliwką z oliwek. Mój ginek krzyczy na mnie,że tyle przytyłam, ale mam go gdzieś. W brzuchu mam 106 i z każdym dniem jest większy.
                              Też mam badanie na każdej wizycie( kolejna 12 luty), lekarz nie wspomina o zakazie seksu. Jednak boli mnie spojenie łonowe i krocze i nie mam ochoty. M nie nalega Pamiętajcie, że przy podnieceniu macica kurczy się i dla tego dzieciaczki się kręcą. Mojego synka nawet kołysanie nie usypia - wierci się przed, w trakcie i po.........
                              Musicie wiedzieć, że już rodziłam - córeczka żyła 10 tyg..............
                              Na razie nie mam czarnych myśli
                              Chyba zaraz zacznę czytać " Język niemowląt" bo co mam robić. Nie będę sprzątać domu o tej godzinie
                              Ja też nie spałam do godz.3, bo dzidziuś się strasznie wiercił. Myślałam, że rano pośpię, ale nic z tego-sen nie przyszedł...
                              TOMEK-UR.16 KWIETNIA

                              Skomentuj


                                Cześć,ja tam śpie jak zabita tylko jak się obracam to brzuch mnie boli jak by miał się urwać,dziś od rana znowu skurcze mam nadzieje że to tylko przejściowe okaże się dzisiaj u ginekologa,chyba ciśnienie spada bo ledwo patrze na oczy tak mi się spać chce,dobrze że moja mała zawsze się czymś zajmie a ja mogę pospać,właśnie przegląda ciuszki malutkiej i już się doczekać nie może kiedy ją zobaczy
                                HANULKA 09.04.2009




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X