Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Aniu z pewnych względów nie mam konta na nk. Daj na priv email to przyśle Ci ancymona
    Dzisiaj położyłam na tej macie. Myśle dziecko bedzie miec radochę. A ten w ryk- jakby go ktoś ze skóry obrywał...........
    Kochany Nikodem 2009.04.07.

    [/url][/url]

    Skomentuj

    •    
         

      przyzwyczai sie moj tez na poczatku nie byl przekonany ale teraz lezy choc na brzuchu nie chce. A mi wlasnie Filip zasadzil kupke wiec musze was opuscic na chwile stoczyc boj ze smrodkiem
      1.03.2009 9:55 FILIPEK

      Skomentuj


        My idziemy ( tzn moja mama, mąż i Nikoś) na szczepienie 16 lipca.
        Mój synek je po 120 ale je na raty ( 3 podejścia). Zje np 50 i śpi. A za pół godz wrzask. I zaraz następne karmienie..........
        Mój synek jest taki cwany, że jak stoje przy nim to ssie smoka i udaje, że śpi. Tylko się odwróce wypluwa smoczek i wrzask. Wracam- momentalnie usypia
        Kochany Nikodem 2009.04.07.

        [/url][/url]

        Skomentuj


          Carin - ja do pracy też się wybieram dopiero w 2010. Zwłaszcza, że jeśli urodzę we wrześniu, to mój urlop macierzyński skończy mi się na początku 2010. Potem zaległy urlop, a potem się zobaczy.

          Co do pościeli to fajniutka, ale cena dość wysoka, choć może tylko mi się tak wydaje.
          Ja mam jeszcze pościel i poszewki po starszym synu. Wystarczyło przeprać, choć mąż się śmieje, że pewnie i tak kupimy nowe, ale jeśli uda mi się go przekonać, to zostanie tak jak teraz.

          A co do porodu - to faktycznie to już niedługo. Wczoraj moja dentystka śmiała sie, że dla mojego zęba lepiej by było gdyby to było już. Z drugiej strony jeśli bym mogła zgodnie z zaleceniami lekarza leżeć plackiem, a nie śmigać po lekarzach itp to pewnie do września bym donosiła, a tak to trudno powiedzieć.
          Zobaczy się.
          Na dziś już ze wszystkim skończyłam, zamierzam trzymać nogi w górze i leniuchować.
          Jeszcze może po necie pościgam i popatrzę na jakieś pierdółki.

          Miłego popołudnia brzuchatki




          i Bartek :-)

          Skomentuj


            o fuuuuu ten to ma spust jak dorosły
            lece się z nim trochę pobawić póki co odzyskałam trochę wiary w swoje uczucia więc nie mogę tego ominąć
            odezwę się pewnie po 20 jak bobo pójdzie spać.
            paaa
            1.03.2009 9:55 FILIPEK

            Skomentuj


              Lenka zaczęła jeść po 140-150 i 5 razy dziennie. Robi przerwy po 4 godziny wiec już fajnie bo więcej można zrobić pomiędzy karmieniami i na dłuzej na spacer wyjść bo na dworze grzeczna jest
              Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

              Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



              http://annalena4u.blogspot.com

              Skomentuj


                Napisane przez coyotek74 Pokaż wiadomość
                Carin - ja do pracy też się wybieram dopiero w 2010. Zwłaszcza, że jeśli urodzę we wrześniu, to mój urlop macierzyński skończy mi się na początku 2010. Potem zaległy urlop, a potem się zobaczy.

                Co do pościeli to fajniutka, ale cena dość wysoka, choć może tylko mi się tak wydaje.
                Ja mam jeszcze pościel i poszewki po starszym synu. Wystarczyło przeprać, choć mąż się śmieje, że pewnie i tak kupimy nowe, ale jeśli uda mi się go przekonać, to zostanie tak jak teraz.

                A co do porodu - to faktycznie to już niedługo. Wczoraj moja dentystka śmiała sie, że dla mojego zęba lepiej by było gdyby to było już. Z drugiej strony jeśli bym mogła zgodnie z zaleceniami lekarza leżeć plackiem, a nie śmigać po lekarzach itp to pewnie do września bym donosiła, a tak to trudno powiedzieć.
                Zobaczy się.
                Na dziś już ze wszystkim skończyłam, zamierzam trzymać nogi w górze i leniuchować.
                Jeszcze może po necie pościgam i popatrzę na jakieś pierdółki.

                Miłego popołudnia brzuchatki
                Mi sie wydaje ze jak masz posciel po synku to nie ma co kupowac nowej... Chyba, ze ktos ma bardzo duzo pieniazkow, albo stara posciel jest w kiepskim stanie. Maluszek i tak nie bedzie wybrzydzal co do koloru czy wzoru, wiec po co przeplacac . Byleby nie draznila i byla dobrej jakosci co nie zawsze idzie w parze z cena .

                Skomentuj

                •    
                     

                  No widzisz. A z moim to nie wiadomo. Wściku dostaje jak ma czapkę. Będzie sie tyle kręcił az czapka spadnie ( zawiązywana spada na oczy)
                  Kochany Nikodem 2009.04.07.

                  [/url][/url]

                  Skomentuj


                    Sylwia ja czapki nie zakładam no chyba że zimno było to tak. Teraz zasnęła walcząc ze smokiem
                    Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                    Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                    http://annalena4u.blogspot.com

                    Skomentuj


                      No ja właśnie nie mam orientacji i nie wiem czy to drogo, tzn. ten komplet za 400 to drogi, ale ten za 200 chyba zamówię, babcia mi dołoży (tak powiedziała), a teściowa niech kupi poszewki na przebranie, bo to ona przecież miała łóżeczko z wyposażeniem kupić, ale łóżeczko dostaliśmy i chyba też nie będziemy kupować, tylko mąż w weekend je złoży i zobaczymy w jakim jest stanie bo może się nie będzie nadawać...
                      Adaś - 15.09.2009 3220g/56cm


                      Michaś 11.09.2013 3920g/53cm

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        My kupujemy kojec graco http://www.allegro.pl/item673495616_...k.html#gallery
                        O taki.
                        Posciel ma uszyc babcia (prababcia maluszka), a poszewki się jakies kupi

                        Skomentuj


                          fajny ten kojec, ciekawie wygląda... podoba mi się
                          Adaś - 15.09.2009 3220g/56cm


                          Michaś 11.09.2013 3920g/53cm

                          Skomentuj


                            Jestem tylko ciekawa czy ten przewijak będzie dość twardy czy taki miękki do niczego...

                            Skomentuj


                              jeszcze taki leżaczek mam na oku
                              http://www.allegro.pl/item675679930_...k_kremowy.html
                              i cały czas mam dylemat z wózkiem... Prześle linki, które mam na oku.
                              Adaś - 15.09.2009 3220g/56cm


                              Michaś 11.09.2013 3920g/53cm

                              Skomentuj


                                http://www.allegro.pl/item678463134_..._na_599zl.html
                                taki mi się podoba nawet... no i może coś takiego:
                                http://www.allegro.pl/item659777014_...k_gratisy.html
                                Adaś - 15.09.2009 3220g/56cm


                                Michaś 11.09.2013 3920g/53cm

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X