Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez gordiana Pokaż wiadomość
    Natalka była owinięta pępowiną, ale na szczęście przy samym porodzie. Urodziła się sina od tego...
    Ja tez bylam owinieta i lekko sie poddusilam przez co dostalam 9pkt.

    Skomentuj

    •    
         

      My mieszkamy sami.
      A jako ciekawostkę coś wam powiem - blok ma 61 mieszkań, w naszej klatce jest 21 mieszkań. W tym roku urodziło się już 4 maluchów, jedna dziewczyna rodzi jeszcze w lipcu i ja we wrześniu. Jak te wszystkie małe szatanki podrosną to się dopiero zacznie
      Generalnie ja mam komplet dziadków, ale żadne się nie zajmie wnukiem. bo mój tata i jego żona są aktywni zawodowo, a rodzice męża są już w takim wieku że nawet nie wyrażają ochoty do zajmowania się. Poza tym mieszkają kawałek od nas. Gdy będę musiała wracać do pracy będziemy rozglądać się raczej za żłobkiem, niż za opieka wśród rodziny.
      A jak to u was wygląda z powrotem do pracy po porodzie i urlopie macierzyńskim ?
      Last edited by coyotek74; 29-07-2009, 15:33.




      i Bartek :-)

      Skomentuj


        ja bylam ulozona posladkowo, mojej mamie kazali normalnie rodzic, przez co lekko sie poddusilam i jeszcze przy wyciaganiu mnie za nogi ( !!!!! ) zwichneli noge ;/ gdyby nie rehabilitacja to bym kulala...

        Skomentuj


          Napisane przez coyotek74 Pokaż wiadomość
          My mieszkamy sami. W nowym mieszkaniu w 100% na kredyt
          A jako ciekawostkę coś wam powiem - blok ma 61 mieszkań, w naszej klatce jest 21 mieszkań. W tym roku urodziło się już 4 maluchów, jedna dziewczyna rodzi jeszcze w lipcu i ja we wrześniu. Jak te wszystkie małe szatanki podrosną to się dopiero zacznie
          Generalnie ja mam komplet dziadków, ale żadne się nie zajmie wnukiem. bo mój tata i jego żona są aktywni zawodowo, a rodzice męża są już w takim wieku że nawet nie wyrażają ochoty do zajmowania się. Poza tym mieszkają kawałek od nas. Gdy będę musiała wracać do pracy będziemy rozglądać się raczej za żłobkiem, niż za opieka wśród rodziny.
          A jak to u was wygląda z powrotem do pracy po porodzie i urlopie macierzyńskim ?
          Nas utrzymuje maz i do roku 2010 nie planuje podjac pracy .

          Skomentuj


            Napisane przez jeanny88 Pokaż wiadomość
            ja bylam ulozona posladkowo, mojej mamie kazali normalnie rodzic, przez co lekko sie poddusilam i jeszcze przy wyciaganiu mnie za nogi ( !!!!! ) zwichneli noge ;/ gdyby nie rehabilitacja to bym kulala...
            I wez tu zaufaj lekarzom :/.

            Skomentuj


              no dlatego ZADNEMU nie ufam ..... niestety , moglam miec krzywde wyrzadzona przez takiego..

              dlatego dzien po terminie pojde do szpitala, a nie do lekarza...

              Skomentuj


                Napisane przez jeanny88 Pokaż wiadomość
                no dlatego ZADNEMU nie ufam ..... niestety , moglam miec krzywde wyrzadzona przez takiego..

                dlatego dzien po terminie pojde do szpitala, a nie do lekarza...
                Jeny ciekawe jak ja bede sie stresowac przed porodem, juz sie nie moge doczekac.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Carin - na kiedy masz termin ?

                  Skomentuj


                    17.IX.2009r

                    Skomentuj


                      jak moja kolezanka, tez ma na 17.09


                      no to jeszcze troche...

                      biedna, przemeczysz sie przez wakacje ...

                      no mi zostalo 4 dni

                      ale lekko zaczynam sie stresowac...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez jeanny88 Pokaż wiadomość
                        jak moja kolezanka, tez ma na 17.09


                        no to jeszcze troche...

                        biedna, przemeczysz sie przez wakacje ...

                        no mi zostalo 4 dni

                        ale lekko zaczynam sie stresowac...
                        Już się mecze a przyznam, ze brzucha jakiegos szczegolnie wielkiego nie mam. 6kg na plusie, waga przed ciaza przy 170cm 55kg, troche poszlo w biodra .

                        Skomentuj


                          no ja mam 1,64, normalnie 52 kg wagi, a przybylo mi 17 jednak samo 6 to stojaca w organizmie woda.... ;/

                          zrzuce

                          ok dziewczyny, lece do mamy, zajrze tu wieczorkiem milego popoludnia!!!!

                          Skomentuj


                            Ja teraz nigdzie nie pracuję, skończyła w tym roku zaocznie licencjat z Wczesnej Edukacji i może za rok jak złożę na magisterkę (takie mam plany) to zacznę rozglądać się za pracą, a synalka najwyżej do teściówki albo moja babcia się zajmie (choć ona jest nadopiekuńcza)...
                            Co myślicie o tym komplecie, cena jest przystępna, nie orientuję się w tym i nie wiem czy to drogie czy może być, ale czytałam o tych pościelach amy i chyba dobre...
                            http://www.allegro.pl/item677531622_...w_kolysce.html
                            bo jest jeszcze droższy komplet, ale ciekaway:
                            http://www.allegro.pl/item677531639_...0_60_12cz.html
                            Adaś - 15.09.2009 3220g/56cm


                            Michaś 11.09.2013 3920g/53cm

                            Skomentuj


                              Cześć dziewczyny
                              U nas caly czas pada moja Ala pobiła rekord spała od 21-7 hehe gaworzy cale dnie i smieje sie od ucha do ucha pozdrawiam was




                              Skomentuj


                                My właśnie po wizycje u lekarza, Mała już wdraża życie nietoperza i pozostało nam 8 tygodni by przyjsc na swiat
                                W koncu dowiedziałam sie i zgadzaja mi sie tygodnie, bo lekarz sie zmienil w przychodni, a ze ma juz dluzszy staz i praktyke to nawet bez kalendarza obliczył Jestem zadowolona po wizycie u niego bo dokladnie odpowiedział mi na moje pytania i zlecil zalegle badania ktorych nie mialam poprzednio
                                Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




                                25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
                                06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
                                27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
                                Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
                                14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
                                15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

                                18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X