Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ale chyba jak pojdziesz do spzitala to ci zrobia usg czy maly/mala nie jest okrecony/okrecona pepowina czy cos.

    Skomentuj

    •    
         

      To wiem że lekarze na kase chorych robią tylko 3x bo to podobno jest niezdrowe dla Dzidzi - śmieszne!!!
      Mój robi mi USG co wizyte, teraz nawet co 2 tyg i zawsze zdjęcie wydrukuje dla Natalki
      Raz zapomniał wydrukować to się obraziła na ginekologa Więc przy kolejnej wizycie dostała 5 zdjęć!!!

      Skomentuj


        no w szpitalu musza ... i sie płci dowiem... ale zmieniam lekarza po porodzie...

        Skomentuj


          Na pewno zrobią - skoro ostatnie było w 32tc to muszą sprawdzić co się dzieje teraz z Maleństwem....

          Skomentuj


            Jenny lekarze to się G...znają.Ja byłam w czwartek na wizycie tydzień przed terminem i pani dr powiedziala że urodzę napewno po terminie bo pierwsze dziecko urodzilam 9 dni po terminie.Wsobotę zaczęlo mnie coś boleć a w niedzielę urodziłam


            Skomentuj


              Napisane przez gordiana Pokaż wiadomość
              To wiem że lekarze na kase chorych robią tylko 3x bo to podobno jest niezdrowe dla Dzidzi - śmieszne!!!
              Mój robi mi USG co wizyte, teraz nawet co 2 tyg i zawsze zdjęcie wydrukuje dla Natalki
              Raz zapomniał wydrukować to się obraziła na ginekologa Więc przy kolejnej wizycie dostała 5 zdjęć!!!
              Ja chodze na kase chorych a mam co 3 tyg.

              Skomentuj


                Ja żelazo wcinam gdzieś od ponad miesiąca. Nie stwierdziłam zaparć... odpukać... Ale za to mam kolki (wrr).
                I fryzurę też sobie nową fundęłam z kolorem. Niestety z długości straciły chyba aż z 15 cm... trochę żal... ale trzeba było je podreperować :P
                pozdrawiam Kasia

                Ocalić od zapomnienia - >http://bartunio.synek.pl



                Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Wasz pierwszy krzyk...
                Teraz Wy będziecie moim natchnieniem
                poematem niezliczonych słów
                mą radością, miłości promieniem,
                dziećmi moimi, spełnieniem snów.

                Skomentuj

                •    
                     

                  To musiałaś trafić na super lekarza, bo moja kumpela chodziła na kase i też jej tylko 3x zrobił!!!

                  Co do terminu porodu to dziwnie że mówią kiedy - skąd mogą wiedzieć, tego nikt nie wie.
                  Mó powiedział mi że jak się już coś zacznie to już nietrzeba się martwić że za szybko, bo Dziecko jest duże i w pełni rozwinięte. Terminu nie powiedział, bo skąd miałby to wiedzieć...

                  Skomentuj


                    no musza zobaczyc czy sie nie przekrecilo i nie owinelo i ogolnie...

                    anna31 - no mi mowil ze urodze wczesniej , to bedzie po terminie... choc jeszcze 4 dni ...

                    małe sie strasznie kreci

                    Skomentuj


                      Napisane przez gordiana Pokaż wiadomość
                      To musiałaś trafić na super lekarza, bo moja kumpela chodziła na kase i też jej tylko 3x zrobił!!!

                      Co do terminu porodu to dziwnie że mówią kiedy - skąd mogą wiedzieć, tego nikt nie wie.
                      Mó powiedział mi że jak się już coś zacznie to już nietrzeba się martwić że za szybko, bo Dziecko jest duże i w pełni rozwinięte. Terminu nie powiedział, bo skąd miałby to wiedzieć...
                      No ma to zle strony, bo chociaz robi usg czesto nie bardzo sie zna... :|

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez jeanny88 Pokaż wiadomość
                        no musza zobaczyc czy sie nie przekrecilo i nie owinelo i ogolnie...

                        anna31 - no mi mowil ze urodze wczesniej , to bedzie po terminie... choc jeszcze 4 dni ...

                        małe sie strasznie kreci
                        Z jednej strony Ci troche zazdroszcze ze nie wiesz . Super niespodzianka!

                        Skomentuj


                          Natalka była owinięta pępowiną, ale na szczęście przy samym porodzie. Urodziła się sina od tego...

                          Skomentuj


                            Witam. Przepraszam że się wtrącam do was dziewczyny ale zauważyłam tu delikatnie rozwijający się temat :"karmienie naturalne czy sztuczne?". Osobiście jestem zwolenniczką karmienia piersią i niewiem dlaczego ty jeanny88 z góry zakładasz że nie bedziesz karmić piersią-nawet jeszcze nie zasmakowałaś tego. Widzę że jesteśmy z tego samego roku,piszesz że ty i mama macie małe piersi a uwierz mi ja mam jeszcze mniejsze i karmiłam nimi moje dziecko dokładnie rok bez żadnych problemów! Wielkość nie ma tutaj żadnego znaczenia! Tak jak napisałam karmiłam rok-w tym czasie moje koleżanki,kuzynki też rodziły i żadna a było ich 6 dziewczyn nie karmiła piersią. Gdzie z medycznego punktu widzenia rzadko sie zdarza żeby kobieta (naprawdę)nie mogła karmić naturalnie. Po prostu lepiej jest dać raz na 3godz butelkę i mieć spokój. Oczywiscie nie myślę tu o tobie-zgadzam sie z tobą-to jest twój wybór i oczywiście masz do tego pełne prawo. Ale tez powiem ci że ominie cię coś wyjątkowego-wiedzą o tym wszystkie mamy które karmiły/karmią piersią. Nie mówiąc już o czystym lenistwie,nie musisz wstawać w nocy...itp. czy względach finansowych i najważniejszych:żadne sztuczne mleko nie zastąpi mleka matki. Oj przepraszam-rozpisałam się. No ale decyzja należy do ciebie. Mam nadzięję że się dziewczyny nie gniewacie za wtrącenie. Pozdrawiam i życze szczęśliwych rozwiązań!

                            Skomentuj


                              kamilawielgosz- widze ze wielkie kontrowersje wzbudza moja decyzja. mam do niej prawo. nie chce i nie bede. ta , sa zwolenniczki zarowno jednej jak i drugiej metody moja droga ja wole ta druga, a jezeli bede karmila piersia to nie dluzej niz 2 tygodnie. i koniec tematu ...

                              Gordiana - no widzisz, cale szczescie ze Natalka zdrowa

                              Skomentuj


                                ja nie bylam karmiona piersia i nie czuje sie gorsza , a zdrowa tez jestem , wiec ? :>

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X