Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez gordiana Pokaż wiadomość
    Ja Natalkę urodziłam w 38tc i bylam szczęśliwa, bo ważyła 3720 Gdybym jeszcze miała czekac 2 tyg to nie wiem ile by ważyła A w szpitalu mówili że ok 3300g waży a tu proszę prawie 0,5kg więcej.
    Ja mam nadzieje ze moj syn bedzie wieeeelki ;D

    Skomentuj

    •    
         

      Słodziutkie te nasze majowe dzieciaczki
      Myszka mi też lekarka mowila, ze moze ropiec.

      A ja dzis po 10 wyszlam na spacer i dopiero wrocilam. Padam... Teraz ide na obiadek, a pozniej na dzialeczke
      ur. 16.05.2009
      3590 g
      56 cm

      Moje Największe Szczęście





      Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

      Skomentuj


        Nie ma się co bać przenoszenia, muślę że lekarz da Ci skierowanie do szpitala jak już po terminie będziesz, jeśli nie to super że sama pójdziesz. Tydzień to jeszcze nic, gorzej już później bo wody płodowe robią się zielone czy jakoś tak. Wiem że to już niebezpieczne dla dziecka jest.

        Skomentuj


          nie powiem, fajnie jest, dużo miejsca i ważne, że podwóreczko... Najlepiej jeszcze żebyśmy sami mieszkali, bez ojca, ale cóż nie można mieć wszystkiego...
          Na jakimś wątku pisałyście coś o karmieniu, ja bardzo bym chciała karmić ale boję się, że nie będę miała pokarmu... Nie wiem czemu tak się martwię... Postanowiłam zrobić sobie rok przerwy i nie iść w tym roku na magisterkę, chcę się zająć całkowicie synalkiem
          Adaś - 15.09.2009 3220g/56cm


          Michaś 11.09.2013 3920g/53cm

          Skomentuj


            no dlatego nie bede zwlekac

            wole nie ryzykowac !

            a tam lekarz, z nim sie nic nie da zalatwic, pojde sama z karta ciazy.

            Skomentuj


              Wody robia sie zielone jak dziecko zbyt wczesnie zrobi pierwsza kupke (smółkę) wtedy przy polykaniu plynu owodniowego smolka moze sie dostac do przewodu pokarmowego a nawet pluc dzidziusia. Wymaga to bardziej szczegolnego wyczyszczenia.

              Skomentuj


                Napisane przez agatka1987 Pokaż wiadomość
                nie powiem, fajnie jest, dużo miejsca i ważne, że podwóreczko... Najlepiej jeszcze żebyśmy sami mieszkali, bez ojca, ale cóż nie można mieć wszystkiego...
                Na jakimś wątku pisałyście coś o karmieniu, ja bardzo bym chciała karmić ale boję się, że nie będę miała pokarmu... Nie wiem czemu tak się martwię... Postanowiłam zrobić sobie rok przerwy i nie iść w tym roku na magisterkę, chcę się zająć całkowicie synalkiem
                Ponoc ta cala laktacja rodzi sie w glowie, ja wierze ze bede karmic mojego szkraba, ostatnio moje cycolki juz sie do tego przygotowuja, bo leci mi z nich taka jakby woda .

                Skomentuj

                •    
                     

                  Mi też juz ciężko z brzucholem, ale mam jeszcze 3 tyg.
                  W piątek idę do ginekologa, ciekawe co mi powie, wiem że Maluszek jest duży, ale ciekawe ile teraz waży...

                  Jeanny ja też byłam przekonana że urodzisz szybciutko, przecież już dawno pisałaś że Dzidzia już uszykowana do porodu. Może z tym ginekologiem coś jest nie tak i sam nie wie co jest grane

                  Skomentuj


                    No właśnie,a mi nic nie leci mam wrażenie, że moje brodawki są wklęsłe...
                    Adaś - 15.09.2009 3220g/56cm


                    Michaś 11.09.2013 3920g/53cm

                    Skomentuj


                      To pomecz je laktatorkiem .
                      A to ze nic nie leci to nie jest zadna regula .

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        a nic nie mow... mowil ze zaraz urodze. potem w 37 tyg ze rodze za tydzien. jest 40ty tydzien i zero objawow. usg nie chce mi zrobic, bo twierdzi ze robil juz 3 razy , i nie robi wiecej, ostatnie mialam w 32 tyg ....

                        Skomentuj


                          Napisane przez jeanny88 Pokaż wiadomość
                          a nic nie mow... mowil ze zaraz urodze. potem w 37 tyg ze rodze za tydzien. jest 40ty tydzien i zero objawow. usg nie chce mi zrobic, bo twierdzi ze robil juz 3 razy , i nie robi wiecej, ostatnie mialam w 32 tyg ....
                          A mi gin robi usg co 3 tyg.... Az dziwne ze Tobie odmawia.

                          Skomentuj


                            ja mialam w 10 tyg, potem w 20 i ostatnie w 32 ....

                            Skomentuj


                              A nie mozesz isc gdzies na jedna wizyte prywatnie z usg?

                              Skomentuj


                                4 dni przed temrinem ? wole nie...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X