Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
    Eh ... Takim to dobrze, też bym chciała móc być na swoim, no ale sama nie dam rady Póki co zostaje mi mały pokoik 2m/2m Nie wiem jeszcze gdzie łóżeczko zmieszczę ale nie wątpię w swoje zdolności, najwyżej zamówię sobie specjalne ściany z gąbki które będą się powiększać jak sobie zażyczę hihi
    Ale u nas mieszka jeszcze moja teściowa...
    Czasami jest upierdliwa...

    Skomentuj

    •    
         

      Ewylynka - bo nie chce i mam do tego prawo .

      moga sobie naciskac , jak ktos ma blokade to nie zmusi sie go - mnie nie zmusza.

      poza tym nie sadze bym miala miec duzo pokarmu, po drugie moge go odciagac laktatorem i podawac dziecku przez butelke na jedno wychodzi.

      Gordiana - oczywiscie ze dzieci karmione mlekiem modyfikowanym nie sa gorsze

      Skomentuj


        Ja mieszkam z mamą jej facetem i moją siostrą na dwóch małych pokojach Co prawda siostra studiuje ale do października będzie tutaj Nie wytrzymuję z nią nerwowo czasami! Co prawda mogłabym się przeprowadzić do mojego, bo on ma 3 większe pokoje i to na 1 piętrze w wieżowcu z windą, no ale nie chcę mieszkać z jego mamą. Jakoś już wolę się pomęczyć z moją rodziną niż męczyć się z moim i jego mamą, chociaż do mnie jest ona bardzo życzliwa, miła itd. Ale jakoś tej swobody by mi brakowało.

        Skomentuj


          Mi tez nieraz wolnosci brakuje, tak samo wolalabym mieszkac ze swoja rodzina... Albo tylko i wylacznie z mezem nawet w kawalerce . My mamy 3 pokoje.

          Skomentuj


            Jeanny ja tam nic nie mam do karmienia mlekiem sztucznym jak i naturalnym czy to z piersi czy z butelki, ale moja kuzynka ostatnio rodziła i już mnie straszyła jak będą mnie męczyć o to karmienie piersią i w Wawie też mi kumpela opowiadała że jest podobnie, więc przypuszczam że te pielęgniarki to wszędzie takie. Ja to tylko sobie nie wyobrażam karmić piersią przy kimś, jeszcze przy moim chłopaku i mamie to zniosę, ale jakbym miała wystawiać cycka na wierzch przy innych to chyba będę się zamykać w osobnym pokoju z dala od wszystkich No nic trzymam kciuki żeby Tobie udało się zawalczyć o swoje w szpitalu, no i żeby dzidzia była zdrowa bo to najważniejsze!!

            Skomentuj


              Ewylynka - Dziekuje

              kochana, wiesz , w kazdym szpitalu sa inne pielegniarki - z tego co wiem u nas nie zmuszaja

              wiec mysle iz problemu nie bedzie.

              co do publicznego karmienia piersia- o nieeee... rowniez sobie tego nie wyobrazam.
              mam tu na dole sasiadke ktora niedawno urodzila, potrafi wyjsc na ogrod, pod oknami bloku , podniesc t-shirta , wywalic cycka i karmic... wiecie co...az niedobrze sie robi... jakby nie mogla w domu.. no coz

              Skomentuj


                Jak nie chce nie bedzie musiała karmić piersią, mogą co najwyżej proponować, aby przystawić dziecko by mogło napić się trochę siary dla wzmocnienia naturalnej bariery ochronnej.
                Jesli jeanny88 nie chce nie moga jej do tego zmusic...

                Skomentuj

                •    
                     

                  Ale Ty chyba masz dobre kontakty z teściową?? Ja tam nie wiem czemu ale mam taką blokadę psychiczną jak jestem u mojego, boję się cokolwiek zrobić czy powiedzieć, nawet jak mnie czasami prosi żebym została u niego na noc, to mimo wszystko nie wiem co mam wtedy ze sobą robić bo przecież nie jestem u siebie. Np. on śpi z reguły dłużej niż ja i jak z rana wstaje i jestem głodna to nie pójdę do kuchni i nie zrobię sobie śniadania czy czegoś do zjedzenia bo nie wypada.

                  Skomentuj


                    Carin - dziekuje

                    Skomentuj


                      Nie no to ja czuje się dość swobodnie, ale poki co nie umiem jej jeszcze odmawiac... Ona mowi ze bedzie sie moim dzieckiem opiekowac, a ja nie umiem powiedziec, ze niestety, ale dzieckiem bedziemy sie opiekowac (przynajmniej przez pierwsze miesiace) ja i moj maz. Moja mama powiedziala ze moze mi pomoc przy sprzataniu i takich sprawach, taka pomoc z mila checia przyjme.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Carin ja tylko mówię a raczej piszę to o czym mi wiadomo Z resztą nie wszędzie jest tak jak piszę ale może być podobnie.Takich kobietek co wyciągają publicznie cycka na wierzch to ja nie rozumiem, wiele razy widziałam też w centrach handlowych gdzie kobiety bez żadnego skrępowania karmiły dziecko piersią, mi to się w głowie nie mieści, no cóż może ja to młodsze pokolenie i dlatego tak reaguje

                        Skomentuj


                          Z resztą Jeanny Ty jesteś rocznik 88 tak??

                          Skomentuj


                            No to ja tez widzialam taka babke centrum miasta, a ona wyciaga cyca jedna reka pcha wozek, a druga trzyma jedzace niemowle... Z jedej strony nie jest to szokujace, ale nie kazdy ma ochote ogladac gole cycki obcej babki...

                            Skomentuj


                              A no to ja swojej chyba jednak potrafię odmówić. Wczoraj przykładowo jak byliśmy na zakupach to oglądała ze mną łóżeczka i jej się podobają turystyczne a mi jednak te normalne drewniane, takie tradycyjne, Ona mi próbowała wmusić że takie jest lepsze i już nawet chciała kupować na co ja mówię prosto że nie podoba mi się takie i takiego nie chce! Musiałam kilka razy jej powiedzieć nie, nie nie, ale w końcu dała mi spokój i mi przytaknęła

                              Skomentuj


                                Ewylynka swoja droga ja tez bym nie mogla karmic przy kazdym, tak samo jak Ty toleruje tylko ojca mojego dziecka i SWOJA mame, reszte osob bede grzecznie wypraszac, lub "bunkrowac" sie w miejscach gdzie bede mogla byc z malenstwem sama.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X