Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    no dziewczyny co taka cisza, ja sobie deske do prasowania postawilam przy komputerze i caly czas kikam a tu zadnej nowej lektury , synus jeszcze spi wiec nadganiam prasowanie dla maluszka, bo pozniej to juz bede tylko kompanem zabawy a w miedzyczasie obiad (oczywiscie do zrobienia);

    co do bezsennych nocy, u mnie one nie istnieja, cud jak wytrzymam do 10 ku radosci meza
    Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

    Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

    Skomentuj

    •    
         

      hej grygoranna właśnie też widzę że jakaś cisza czyżby nasze kobitki zajęły się już obiadkiem?? apropo co dzis pysznego przyzadzasz?
      1.03.2009 9:55 FILIPEK

      Skomentuj


        To jeszcze poszukaj szpitala, ktory ma takie udogodnienie jak pojedyncze sale. Ja osobiscie tez wole sama bcy na sali, ale uja sie juz tyle w szpitalach nalezalam, ze juz w sumie przyzwyczajona jestem, jedyne co to, zeby kazda sala miala swoja lazienke to juz mnie w jakis sposob satysfakcjonuje.
        Nie pracuje ucze sie w liceum profilowanym i pobieram rente socjalna oraz zasilek pielegnacyjny. Calkowicie bez kasy nie jestem, no i mama mi jeszcze pomaga.
        Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

        Skomentuj


          No witam Kochane Mamusie. Faktycznie cisza ale powiem, że za Wami nadążyć nie mogę, jeden dzien mnie nie ma a tu już tyle do przeczytania i nie jestem na bieżąco. Aj wstałam taka pełna energii i zadowolona a teraz jakoś taki dołek mnie złapał. Robię obiadek właśnie (mięsko duszone, kasza jęczmienna i buraczki). Tyle mam pracy, a tu nic mi się nie chce. Nauka czeka, odpisanie na maile, obiad, pranie itd... Jakoś tak straciłam zapłał nie wiem czemu? Chyba zaraz zrobię sobie dobrej herbatki i zbiorę siły w sobie))
          Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

          Skomentuj


            to chyba wina pogody u mnie ponuro za oknem i też się nic nie chce...
            1.03.2009 9:55 FILIPEK

            Skomentuj


              wiecie mnie nawet katar złapal a siedzialam cale dwa tygodnie w domku.... nio i teraz nawet oczy mi lzawia bylam dzisiaj u swojej ginekolog ale znowu nieprzyjmuje i zapisala mnie polozna do innej zeby zobaczyc co z tym moim rozwarciem czy sie nie powiekszylo..... ja na szczescie nie gotuje narazie... ale dziadzius nam przyzadza rozne pysznosci
              Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



              Skomentuj


                Myszka87
                Ja nie zapinam jednego guzika. Ale na szczęście płaszyk jest wiązany więc związuje się i nie widać odpiętego guzika. I dokładnie tak samo myśle o tej zimie. Już nawet kurtke brata chciałam wziąć.

                Momo83
                Tak jak mówisz - pozytywne myślenie i koniec
                Ja musze chodzić na patologie ciąży czasami. Jak tam mają mi robić USG to biore zawsze męża. Jak jestem sama to siedzą i patrzą w ten monitorek, nic nie mówi, a ja to łzy prawie mam w oczach przez te ich miny. A jak mąż jest ze mną to tłumaczą wszystko i jestem spokojniejsza. Mój lekarz jak mi robi USG to obraca monitor w moją strone i mi pokazuje, co i gdzie. Z resztą on wie, że ja mały nerwus jestem jak mi czegoś nie mówi.
                A ja jestem gapa. Dostałam skierowanie na badania i je wyrzuciłam... Schowałam ściągi do torebki tam gdzie trzymam karte ciąży itd. Ściągi wyrzuciłam a skierowanie nie moge znaleźć. A ja mam konflikt serologiczny z mężem. Ale w środe ide do lekarza to dostane nowe

                Ubieranie skarpetek, schylanie się czy mycie stóp pod prysznicem = masakra... Ubieranie butów to samo. Ale od czego jest przecież mąż. Pomaga mi jak nie daje rady sama Z resztą on też się boi o brzucha

                Jakiś czas temu jak też tak było to wyszłam sobie na spacer... Mało brakowało a bym sie połamała. Bo nie każdy posypał solą czy piaskiem przed blokiem. I jak wróciłam do domu to mąż mnie wyzywał, że w taką pogode wychodze.
                ur. 16.05.2009
                3590 g
                56 cm

                Moje Największe Szczęście





                Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez syrwunia90 Pokaż wiadomość
                  wiecie mnie nawet katar złapal a siedzialam cale dwa tygodnie w domku.... nio i teraz nawet oczy mi lzawia bylam dzisiaj u swojej ginekolog ale znowu nieprzyjmuje i zapisala mnie polozna do innej zeby zobaczyc co z tym moim rozwarciem czy sie nie powiekszylo..... ja na szczescie nie gotuje narazie... ale dziadzius nam przyzadza rozne pysznosci
                  Hej dziewczyny.Może to banalne pytanie ale się zastanawiam czy Wy macie jakieś badania ginekologiczne. Wiecie ja mieszkam w Irlandii i powiem Wam, że ani razu mi nikt nie sprawdzał rozwarcia. I z tego co słyszałam, to nie sprawdzają tu takich rzeczy. A jak ja też mam już rozwarcie. Może jeszcze za wczesnie, bo to dopiero 28 tydz. za 2 dni 29 się zaczyna ale nie wiem już sama co myśleć, może powinnam iść do lekarza i zapytać?
                  Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                  Skomentuj


                    mialam sie was zapytac dziewczynki jak u was z kilogramkami??? ja waze juz 68 kg!! przytylam juz 11 kg nio i do tego zobaczylam dzisiaj pierwszego rozstepa na brzuszku tam gdzie moja Niki najwiecej kopie...
                    pozdrawiem
                    Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                    Skomentuj


                      YOENNE siadasz przy kazdej wizycie na fotel? bo jak tak to ginekolog powinien cos zauwazyc....to zalezy ile masz ruchu bo jak za duzo i za dlugo latasz to mozesz miec rozwarcie ja troszke potancowalam a poza tym smigalam po miescie po4 godz i u mnie z tad to wlasnie rozwarcie teraz zaluje ze sie nie oszczedzalam... a twardnieje ci brzuszek???
                      Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez Yoenne Pokaż wiadomość
                        Hej dziewczyny.Może to banalne pytanie ale się zastanawiam czy Wy macie jakieś badania ginekologiczne. Wiecie ja mieszkam w Irlandii i powiem Wam, że ani razu mi nikt nie sprawdzał rozwarcia. I z tego co słyszałam, to nie sprawdzają tu takich rzeczy. A jak ja też mam już rozwarcie. Może jeszcze za wczesnie, bo to dopiero 28 tydz. za 2 dni 29 się zaczyna ale nie wiem już sama co myśleć, może powinnam iść do lekarza i zapytać?
                        no cóż może w Irlandii mają jakieś inne praktyki , ja mam badanie ginekologiczne na każdej wizycie kontrolnej, tylko zazwyczaj bez używania wziernika, ale szyjka badana jest zawsze, lekarz sprawdza czy sie nie skraca i czy nie ma rozwarcia
                        Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                        Skomentuj


                          Wrzesień 2009

                          Witam wszystkie kobietki.Ja mam termin porodu na 6 września 2009.Może jeszcze ktoś się znajdzie w tym terminie.Pozdrawiam wszystkich

                          Skomentuj


                            Witam ankasos i sylwia.b fajnie, że jest nas coraz więcej. Nie było mnie od wczoraj a tu tyle do czytania. Coś mnie dzisiaj męczy mam jakiegoś dołka i dziwnie się czuje jakby mnie przeziębienie prubowało złamać. Po obiadku poszłam spać i niedawno się obudziłam. Dzisiaj dosłownie nie mogę chodzić jakby mi ktoś pożądnego kopa w krocze zasadził. Dziewczyny też tak macie? bo miałam to w nocy ale teraz już mi nawet nie przechodzi. Moja siostra mówi, że pewnie mam rozwarcie (ona też tak miała). Musze przejść się do mojej siostrzyczki i się zważyć bo ostatnio byłam u położnej 23 i miała
                            +13,5 zobaczymy jak dzisiaj. Nie mam jeszcze łóżeczka, wózka, kremów a dla siebie do szpitala wogóle jeszcze nic nie kupiłam.
                            Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                            Waga 4180 i 58cm


                            Skomentuj


                              Napisane przez Yoenne Pokaż wiadomość
                              Hej dziewczyny.Może to banalne pytanie ale się zastanawiam czy Wy macie jakieś badania ginekologiczne. Wiecie ja mieszkam w Irlandii i powiem Wam, że ani razu mi nikt nie sprawdzał rozwarcia. I z tego co słyszałam, to nie sprawdzają tu takich rzeczy. A jak ja też mam już rozwarcie. Może jeszcze za wczesnie, bo to dopiero 28 tydz. za 2 dni 29 się zaczyna ale nie wiem już sama co myśleć, może powinnam iść do lekarza i zapytać?
                              jeśli byłoby coś nie tak to napewno lekarz by Ci coś powiedział bo to widać nawet przy usg!

                              ja przytyłam narazie ok. 9 kg
                              1.03.2009 9:55 FILIPEK

                              Skomentuj


                                Napisane przez nitka236 Pokaż wiadomość
                                Witam ankasos i sylwia.b fajnie, że jest nas coraz więcej. Nie było mnie od wczoraj a tu tyle do czytania. Coś mnie dzisiaj męczy mam jakiegoś dołka i dziwnie się czuje jakby mnie przeziębienie prubowało złamać. Po obiadku poszłam spać i niedawno się obudziłam. Dzisiaj dosłownie nie mogę chodzić jakby mi ktoś pożądnego kopa w krocze zasadził. Dziewczyny też tak macie? bo miałam to w nocy ale teraz już mi nawet nie przechodzi. Moja siostra mówi, że pewnie mam rozwarcie (ona też tak miała). Musze przejść się do mojej siostrzyczki i się zważyć bo ostatnio byłam u położnej 23 i miała
                                +13,5 zobaczymy jak dzisiaj. Nie mam jeszcze łóżeczka, wózka, kremów a dla siebie do szpitala wogóle jeszcze nic nie kupiłam.
                                Ja też tak miałam,że ledwo chodziłam i okazało się,ze szyjka się skraca trafiłam na kilka dni do szpitala.Lepiej zgłoś sie do lekarza...
                                Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                                http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X