Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Nator u mnie kupka w prawie każdej pieluszce i to duuuuuuuuuużżżżżżża kupa
    Kochany Nikodem 2009.04.07.

    [/url][/url]

    Skomentuj

    •    
         

      Witajcie Mamusie!
      Kasica!!! Gratuluje ślicznej Córeczki!!!
      Kurczaczku i Mamuszka widze ze nie tylko ja mam przeboje z karmieniem...:/ Jak byłam u lekarza wtedy z tym oczkiem to powiedziała mi ze nie mam czesciej karmic niz co 2 godziny bo Mały bedzie miał kolki i ze mam mu dawac smoczka na uspokojenie...tylko ze mój Nikoś to taki głodomorek ze czasami co 0.5 godziny je co mam zrobic...? skoro on pakuje sobie całe łapki do buzi i placze....? nie mam sumienia go nie nakarmic...no i miał pare razy takie napady płaczu ze sie prezył cały,robił az fioletowy na buzce....nie dało sie go uspokoic...wiec stwierdzilam ze napewno kolki mu doskwierają...całą rodzine na nogi postawilam,mój Tata jutro z samego rano miał do Niemiec jechac po kropelki sab simplex podobno rewelacja na kolki....ale zona mojego kuzyna która pol roku temu urodziła powiedziala mi ze ich Iga tez miała takie napady,poszli do dr i powiedział im ze to nie kolki bo przy kolkach dziecko placze pare godzin non stop a nie 10 min i ze to nie rozwiniety jeszcze układ trawienny i przepisal jakis proszek,nie pamietam nazwyi jej przeszło.chciałam juz leciec po ten proszek do apteki ale stwierdziłam ze nie bede nic Malemu dawac bez konsultacji z lekarzem.poczekam do jutra bo pediatra ma do nas przyjsc pierwszy raz.zobaczymy co powie.a Mały dzisiejszej nocy ani razu nie miał napadu ale wczoraj tak profilaktycznie czesto go na brzuszek kładłam,nózki mu do góry unosiłam,masowałam stópki i brzuszek i chyba pomogłam mu pozbyc sie tych gazów:] bo wczorajszy dzien przebiegł spokojnie:] Ja nie wiem ile on wypija bo z butelki pic nie chce a jak juz pisalam,czasami przystawiam go co pół godz do piersi....dzisiaj tez,poszlismy do koscioła pierwszy raz,nakarmilam go przed wyjsciem na full,45 wytrzymal w kosciele apozniej byl ryk,paluszki w buzi i musiałam do domu wracac zeby go nakarmic...dobrze chociaz ze kosciół mam ulice dalej....meczące to jest,bo gdyby chciał pic z butelki to nie byloby problemu a tak...? cycka na ulicy nie wyjme...:/ teraz spi Mamusi Aniołeczek:]
      Mamuszka sliczniusia Córunia
      olcm,szkoda ze kremik nie pomógł ale dobrze ze znalazłaś juz sposób na potówki:]
      Lece,posprzatam troche,zajme sie sobą,jakas depilacja,prysznic... póki Mały spi,bo tych chwil tylko dla siebie ciagle brakuje...Buziaczki!
      Nasze najdroższe Słoneczko-Nikulek ur.17.06.2009 godz.6.22 2720g 53cm

      http://mamaczytata.pl/pokaz/7739/kur...bdzius_tatusia

      Skomentuj


        no dziewczynki sliczne macie dzieciaczki
        olcm ty wygladasz na conajmniej 10 lat mniej taka dziewczyneczka z ciebie
        a kasica super wygladałas po porodzie bo ja bylam cala mokra wlosy straki i buzia jak bania a po tobie wcale nie widac ze dopiero co urodziłaś...
        co do pepka to tutaj niczym sie nie przemywa mozna moczyc itp. i filipkowi juz 3 dnia odpadł kikut i tez na początku sie wystraszylam bo najpierw sie naderwał do polowy a potem reszta no i ladnie sie samo zagoilo...
        moj cwaniaczek przestaje lubic ssac cyca i woli butle wiec teraz jest walka bo na sile mu daje cycka mam nadzieje ze wróca mu checi....

        http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
        BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
        .

        Skomentuj


          mamanikosia glupio sie przyznac ale nam maly tez tak ryczał i my myslelismy ze to kolki a okazalo sie ze nie byl najedzony do konca bo jak dostal butle i sie dojadł to juz bylo wszystko ok

          http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
          BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
          .

          Skomentuj


            kurczaczku,z tym moim żarłokiem to by bylo niemozliwe zeby byl nie dojedzony.....on ciagle chce jesc a mamusia juz chodzi po domu z caly czas bluzka podwinieta....teraz tez na cycku wisi ale weszlam zeby sie Wam pochwalić! ledwo skonczylam pisac poprzedniego posta to Maly juz sobie miączał w lózeczku,połozyłam go na przewijak,sciagam pieluszke...a tam pepka nie ma! hihi! na pieluszce został mały juz najedzony,musze mu znowu pieluche zmienic bo slyszalam ze narobil;] je i robi jednoczesnie;] ma spust chłopak
            Nasze najdroższe Słoneczko-Nikulek ur.17.06.2009 godz.6.22 2720g 53cm

            http://mamaczytata.pl/pokaz/7739/kur...bdzius_tatusia

            Skomentuj


              A u mnie nudy bo mi dzieciaki kompa zajeły,mam u siebie siostrzenice i oboje z moim naparzają teraz wygnałam ich do sklepu po słodycze i tak mogę posiedzieć,niunia śpi już 5 godz bez jedzenia a cyce mam jak melony,w nocy jak się dossała to wydoiła dwa naraz.
              Dziś w nocy mojej kuzynce z Torunia odeszły wody(ok 23)a urodziła o 12 w południe to jej pierwsze i w dodatku ma 36 lat ale długo się starali także mamy Oleńkę
              Też się zastanawiam czy nie wprowadzić już soczków z jabłuszka i jabłuszka trochę mnie korci.
              Sylkaświetnie sobie radzi ten twój kawaler
              Ankasosno to szukaj gdzieś odpustu i po balonik zasuwaj bo bedzie bieda
              HANULKA 09.04.2009




              Skomentuj




                Słodkie Maleństwo, a Ty Kasiu wyglądasz rewelacyjnie jak na stan poporodowy
                Ja mam nadzieje że Natalka będzie dzielną starszą siostrzyczką i nie będzie zazdrości - tego boje się najbardziej...

                Witam kolejną przyszłą mamusie, myślę że dasz rade wytrzymać kilka dni

                Skomentuj

                •    
                     

                  Hej. Ale tu cisza dzisiaj. Ja zaraz będę jadła znowu obiad i musze dzisiaj testy porozwiązywa bo jutro mam egzamin na prawko :/ . Masakra z tym testami.








                  http://mamaczytata.pl/pokaz/9100/sebastian

                  Skomentuj


                    Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
                    Hej! Wczoraj jednak mój chłopak dzwonił do znajomych lekarzy i poinstruowali nas co mamy robić, jednak opuchlizny dużo nie zeszło i jak tak dalej dzisiaj będzie to niestety znowu do szpitala muszę się wybrać bo muszą podać mi jakiś tam lek. Miejmy nadzieję że jednak do tego czasu mi przejdzie, póki co mam zakaz chodzenia mam tylko leżeć z nogami u góry i pić bardzo dużo wody mineralnej. U nas z rańca troszkę popadało i od razu powietrze lepsze, przynajmniej da się oddychać. Więcej chmurek się pojawiło no i w końcu wiatr! Uff całe szczęście bo już mam dość tych upałów. No nic to miłego dnia wam życzę! Dziękuję za porady! A Amsw czekamy na fotki nowej bryki.
                    No to masz nie za ciekawie. Mam nadzieję, że u mnie obejdzie się bez wizyty w szpitalu, bo szczerze to nie lubię ich
                    U nas już jedna ulewa przeszła i teraz za nią ciągną się ciemne chmury i co trochę słońce się chowa, nawet nie ma jak tyłka wygrzać. Jeszcze te samochody nie ma minuty by nie przejechało co najmniej z 10 aut... tv się nie da oglądać przy otwartym oknie bo wszystko zagłuszają... no cóż najlepiej zamiast płotu postawić pochłaniacze dźwięku
                    Mała od rana tańce odstawia, a mój brzuch wygląda jakby tam były bliźniaki a nie Ona sama przynajmniej mogę popatrzeć na fale "dunaju"
                    Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




                    25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
                    06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
                    27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
                    Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
                    14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
                    15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

                    18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

                    Skomentuj


                      Ja jestem u siebie wiec pewnie wieczorem powstawiam Wam zdjecia Malej A teraz na szybko pochwale sie moja 3 osobowa rodzinka i tortem na chrzciny Misiulki, ktory zrobila moja mama...
                      Attached Files
                      ur. 16.05.2009
                      3590 g
                      56 cm

                      Moje Największe Szczęście





                      Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        hej mamcie to widze ze juz wszytskie bekbiczki bez pepuszkow oprocz Laury ale ona u nas najmlodsza Kasica poperam kurczaczka ze nawet po Tobie nie widac ze rodzilas widze ze wy juz wizyte w kosciele macie za soba my dzis idziemy mam nadzieje ze plakac nie bedzie ale moj jak sie naje to w wozku i samochodzie spi zobaczymy jak bedzie dzis.
                        mamusza zrobie dzisiaj tak jak Ty mojemu bo co mu zejda te potowki to zaraz od nowa wychodza jak Marysie posmarowalas to za ile ja umylas? ale ciuszkow nie zakladalas? a do mycia to duzo tego? i czy ja po kompieli smarowalas czym czy juz nie? a na buzi nie ma bo moj ma najwiecej dzisiaj znowu wrocilam do tej masci od mamynikosia
                        dziewczyny uwierzcie mi dziecko jak ma kolki to nic mu nie pomaga noszenie na raczkach czy inne cuda placze non stop wiec ja nasze pomarudza troche to nie ma co panikowac zreszta widac jaki ma brzuszek, wasze lubia na raczkach a moj lezy w lezaczku ale jak mu smok wypadnie to od razu daje znac i tak siedze przy nim i mu tego smoka co minute wkladam czyli tez wcale nie mam lepiej
                        kurczaczku u nas tez tak bylo ze maly woli butle szybko sie przyzwyczaja bo tam mu szybciej leci i ja w nocy karmie butelka a w dzien siedze do oporu i walcze zeby wziol cycka czasami z placze ale mama twarda sie nie poddaje
                        milej niedzieli mamuski i bejbiczki a kurczaczku strasznie szybko u was ten pepek odpadl w 3 dni to niezle
                        Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                        http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                        Skomentuj


                          mamanikosia pociesze cie ze u nas tez tak bylo ze karmilam Mateuszka co pol godziny bo ciagle byl glodny dlatego pewnie ze nie maialm duzo pokarmu ale teraz juz sie ustatkowalo wiec troche sie trzeba pomeczyc ale bedzie lepiej a na wyjscia awaryjnie to ja biore juz takie gotowe mleczko zeby nie swiecic cyckiem
                          Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                          http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                          Skomentuj


                            witam dziekuje....za trzymanie kciukow....

                            No mnie osatnio okropne sie cche walsnie sexu...albo inaczej nawet nie sexu takie fizycznego..ale takie oprzytulanki gra wstepna....ehehh ALe ja nawet bo je sie tego......

                            jade dziewczynki do szpitala....;( buziaczki
                            SZCZĘŚLIWA!!!!



                            29.09.2009r.(2500g i 47cm)



                            NASZA TRÓJECZKA!!!

                            Skomentuj


                              u nas dzisiaj też ciut chłodniej i już dwa razy padało jestem dzisiaj taka senna, że w sumie wszystko mi jedno jaka jest pogoda.
                              będzie Weronika

                              Skomentuj


                                angelikaanna - powodzenia na egzaminie, ja mam prawko 1,5 roku, ale jeszcze pamiętam ten stres

                                wczoraj byłam w heliosie w olsztynie na filmie 3d, wyobraźcie sobie, że nie było klimatyzacji, upał i duchota straszliwa, ledwo wytrzymaliśmy, bajka fajna, ale walczyłam z omdleniem, moja mama też
                                idę poleżeć, a jutro do fryzjera
                                Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
                                Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


                                Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


                                http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X