Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    No miejmy nadzieje...

    najpierw to trzeba wyladowac na tej porodowce, a u mnie sie nie zapowiada

    Skomentuj

    •    
         

      No dałam Wam szansę żebym nie ja była pierwsza ale już 6:40 i świerzbi mnie ręka zeby napisać

      Mam nadzieję ze dziś Wasze humorki już są lepsze

      Miłej niedzieli
      Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

      Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



      http://annalena4u.blogspot.com

      Skomentuj


        Hej Mamcie. Moje Maleństwo wczoraj dostało taaaakich potówek że hej, no i zadzwoniłam po poradę do Mojej mamy, poleciła smarować krochmalem, więc wlałam gorącej wody do szklanki i wsypałam łyżeczkę mąki ziemniaczanej, trochę rozcieńczyłam i posmarowałam tym specyfikiem moją córcię i wiecie co? po 15minutach zaczęło schodzić, blednąć... pomogło!!! A wieczorem przy myciu dodałam trochę do kąpieli i w tym ją wykąpałam i teraz nie ma już ani jednej

        Zrobiłam też coś strasznego...gdy zmieniałam jej pieluszkę zahaczyłam o kikut pępowiny i go naderwałam tak że teraz wisi na włosku, pod spodem jest żywe mięsko jeszcze nie strupek, prawie zemdlałam, zawołałam męża i opatrzyliśmy to cholerstwo, mąż psiknął spirytusem i zakleił plasterkiem żeby do końca nie odpadło a ja stałam na nogach z waty próbując uspokoić Niuńkę. Oczywiście panika, już chciałam jechać do szpitala ale mąż postawił mnie do pionu i kazał zaczekać do wieczora, więc czekałam no i wszystko ładnie przyschło, zmieniliśmy opatrunek popsikaliśmy spirytusem i czekamy aż sam odpadnie. Ale ta sytuacja pokazała jaka ze mnie panikara

        Teraz siedzę i odciągam mleko, Olcm masz rację chyba 80ml to za mało, zwiększę dawkę. Acha bardzo ładnie wyglądasz a Mati to słodziak i na pewno będzie zarywał laski na te oczy i na opaleniznę ślicznie mu w tych spodenkach ogrodniczkach.

        Kurczaczku godzina duchów się Twojemu małemu przypomina czy jak?

        Skomentuj


          Nasze maleństwo
          Attached Files

          Skomentuj


            Hej

            Ja też już od samego rana na nogach,do karmienia Hana wstała o 4:30 a potem o 6:30 i już nie zasnęła a teraz leży na macie i gada.Majka też tak wstała zwariować idzie.

            Mam nadzieję że nie będzie dziś tak lać bo już mam dość tej ulewy z 28 stopni zrobiło się nagle 16,a teraz 19 więc może będzie dobrze i słonko wyjdzie
            Katarzynardzięki za przepisy ten gyros naprawde dobry
            HANULKA 09.04.2009




            Skomentuj


              a ja nastawiłam obiad i nic mi się już nei chce a dziś wybieramy się na odpust po nowego balona dla Lenki bo poprzedni już troszkę zdechł a bez balona ani rusz
              Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

              Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



              http://annalena4u.blogspot.com

              Skomentuj


                Ankasosa co będzie zimą jak odpusty się skończą lepiej kupić na zapas
                HANULKA 09.04.2009




                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez Majorka22 Pokaż wiadomość
                  Ankasosa co będzie zimą jak odpusty się skończą lepiej kupić na zapas
                  nie no może wtedy już będzie miała inne zabawki póki co balonik musi być ale na zapas się nie da bo i tak hel schodzi chyba ze sobie kupimy butlę z helem
                  Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                  Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                  http://annalena4u.blogspot.com

                  Skomentuj


                    Ja majce kupiłam balona we wrześniu i do tej pory jest ale bez chelu taki delfinek na patyku zaraz będzie miał rok
                    HANULKA 09.04.2009




                    Skomentuj


                      Lenka uwielbia zabawę taką ze ciągnie balonika za sznurek a potem patrzy jak ucieka do góry potrafi godzinami się tak bawić, czasem też zdarza się jej złapać sznurek przy samym balonie i wtedy jak go ma blisko twarzy to robi taką słodką minkę takie wielgachne oczy i otwarty dziubek
                      Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                      Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                      http://annalena4u.blogspot.com

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        U nas nie ma tak często ani odpustów ani nic podobnego więc nie za bardzo możemy sobie takiego zakupić a szkoda bo Maja jak była taka mała to się też super bawiła,niby miasto spore a i bogate a imprez zero
                        HANULKA 09.04.2009




                        Skomentuj


                          Lecę a może płynę do sąsiadki na małą czarną a mężuś z dziećmi zostaje hi hi hi
                          HANULKA 09.04.2009




                          Skomentuj


                            Napisane przez Majorka22 Pokaż wiadomość
                            wejdzcie na NK na konto Zdzisław Kryda i zobaczycie co się działo w moim mieście tego pieknego dnia kiedy to miałam mieć grila
                            No fakt Majorka, pogoda cudowna Współczuję

                            Napisane przez Majorka22 Pokaż wiadomość
                            Katarzynardzięki za przepisy ten gyros naprawde dobry
                            Ależ prosze bardzo, nam równiez smakuje.

                            Napisane przez Majorka22 Pokaż wiadomość
                            Ja majce kupiłam balona we wrześniu i do tej pory jest ale bez chelu taki delfinek na patyku zaraz będzie miał rok
                            Też mam na patyku od miesiąca i powietrze jak było tak jest. Z tego królika z helem , którego mam tydzień juz schodzi i królik wisi z uszami w dół...

                            Nichol zdjęć tortu nie wkleję, bo to nie wyglądało na tort i padłybyście ze smiechu. Ale w smaku dobre, a Majorka chyba miałas rację, wieksza ilość kremówki załatwiłaby sprawę. Ale juz po ptakach.

                            A co do prezentów to najbardziej Kasia się usmiała z drewnianych przyborów kuchennych (łycha, widelec, i takie coś do ucierania masy) oraz z fartuszka do kuchni... Zabawa była przednia. Ale nie było tak prosto, żeby dostac prezent musiała znaleźć w pokoju schowane balony, w nich były zadania do wykonania i jesli wykonała poprawnie dostawała po jednym prezenciku.
                            Pozatym kupiłysmy koszulkę ze stringami, 2 filiżanki z napisem "W dzień ślubu", skarpetki dla bobaska, podwiązkę niebieską...

                            Pokazałabym wam jeszcze Dyplomik i podanie o wyjście z kolegami ale Niunia mnie wzywa... Może potem papa




                            Skomentuj


                              Witam
                              Dołączam do mam lipcowych bo już mam pewność, że do wyliczonego terminu nie dotrwam (14.08).
                              Jestem drugą dubeltową mamą w tym wątku i u mnie do przyjścia na świat szykują się dwie dziewczynki
                              Pani doktor powiedziała, że mogę urodzić w każdej chwili więc mam się oszczędzać żeby nosić dziewczyny jak najdłużej. Najlepiej gdyby miały pełne 8 miesięcy - czyli jeszcze 10 dni. Zobaczymy...

                              Skomentuj


                                Właśnie sobie uświadomiłam że jak z nowej książki bedę Lence czytać jedną bajkę dziennie to nam fajnie i szybko zleci rok bo będę czekać co dzień na czytanie bajeczki a ja to muszę mieć jakąś taką motywację bo inaczej to strasznie mi się dłuży. Jednym sposobem są moje tygodniowe karteczki a teraz jeszcze dojdą bajki
                                Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                                Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                                http://annalena4u.blogspot.com

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X