Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kremy na rozstępy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Kremy na rozstępy

    z rozstepami to skomplikowana sprawa i tu chyba genetyka ma duzo wpływ czy sie pojawia czy nie - ja stosowalam poczatkowo zwykla oliwke z oliwek tylko z zelu nie jest taka tłusta potem stosowalam bepanthen Mammy krem i u mnie rozstepy na szczescie sie nie pojawily

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Kremy na rozstępy

      hej ja od 4tygodnia się smaruję kupiłam Bio oil, ale powiem szczerze że wolałam smarować się dwa razy dziennie niż tylko wieczorem bo bio oil jest typową oliwką, więc kupiłam mustele i jestem bardzo zadowolona;stosuje ją do teraz a jestem w 29 tygodniu fakt jest taki, że dużo zależy od genów jak wyżej pisałyście;na nogach, pośladkach prawie nic nie mam, brzuch idealny ale na piersiach pojawiły się brzydkie znaczki mam nadzieję że wkrótce się ich pozbędę pozdrawiam

      Skomentuj


        #33
        Odp: Kremy na rozstępy

        W pierwszej ciąży miałam fissan sprawdzał się rewelacyjnie, teraz miałam pharmaceris ale mi się skończył więc od wczoraj testuje Lirene ,,będę mamą"

        Skomentuj


          #34
          Odp: Kremy na rozstępy

          Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
          W pierwszej ciąży miałam fissan sprawdzał się rewelacyjnie, teraz miałam pharmaceris ale mi się skończył więc od wczoraj testuje Lirene ,,będę mamą"
          o ja tez testuję ten krem wcześniej używałam Oillana ( mam go jeszcze ale czas na testowanie)i tez byłam zadowolona bo fajnie zmiękczał skórę. Wiem że rozstępy to przede wszystkim podatność genetyczna...

          Skomentuj


            #35
            Odp: Kremy na rozstępy

            ja stosowałam całą ciąże bio olil i gorąco ta oliwkę polecam nie mam ani jednego rozstępu teraz tez ja stosuje żeby skóra była jedrniejsza

            Skomentuj


              #36
              Odp: Kremy na rozstępy

              cześć, ja sobie nakupowałam takich za 20 -30 złoty opakowanie, ale mi nie pomogły, na te droższe pożałowałam pieniędzy więc teraz mam rozstępy ;p

              Skomentuj

                     
              Working...
              X