Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mam prąblem

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Napisane przez Wiktoria114 Pokaż wiadomość
    Witam
    Dzieki za odpowiedzi
    Jednak wyszło na moje mąż poprostu zpanikował wystraszył się ale jest już dobrze już się nawet cieszy ze bedzie tatą teraz zastanawia sie co by było l;epiej mieć dziewczynke czy chłopczyka
    widzisz wszystko sie ułozyło jeeszcze raz zycze duzo powodzenia i zycze slicznego zdrowego bobaska ...

    Skomentuj


      #62
      Cieszę się że wszystko dobrze się skończyło. Życzę Waszej Rodzinie jak najlepiej.
      P.S. jaroszka80, moja wypowiedź nie miała być złośliwością ani do Ciebie ani do nikogo innego, sytuacje są różne dlatego i decyzje też.
      Pozdrawiam.

      Skomentuj


        #63
        Napisane przez maldober Pokaż wiadomość
        Cieszę się że wszystko dobrze się skończyło. Życzę Waszej Rodzinie jak najlepiej.
        P.S. jaroszka80, moja wypowiedź nie miała być złośliwością ani do Ciebie ani do nikogo innego, sytuacje są różne dlatego i decyzje też.
        Pozdrawiam.
        w porządku trochę tak to odebrałam ale nic się nie stało czasu nie odwrócę ale i nie żałuję
        KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

        Skomentuj


          #64
          Szczerze mówić my planowaliśmy dziecko najwcześniej za 2 latka ale mi się zachciało teraz macierzyństwa i jestem w prawie 10 tygodniu
          Chłopak się cieszy
          Przetłumacz mężowi ze kochasz go i ze te dziecko jeszcze bardziej scementuje wasza miłość

          Skomentuj

                 
          Working...
          X