Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

solarium w ciąży

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Sprzeczne info biorą się najczęściej ze sponsoringu danego artykułu czy wywiadu
    ja nie wierzę nogdy na 100% żadnemu takiemu artykułowi bo często jest w nich tylko jakieś ziarno prawdy


    JULA

    MAJA

    OLGA

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      tak, tylko równie dobrze to "tylko ziarno prawdy" może od dawna tkwić w tym w co wierzymy od zawsze.
      3 pAźDzIeRnIkA nA ŚwIaT pRzYsZeDł BeNiAmInEk *:

      Skomentuj


        #33
        szamana tak tylko, że kiedyś nie było takiego medialnego nacisku.
        No jest wiele tego typu artykułów, które przedstawiają, że jest sposób na raka. Albo mikrourządzenie instalowane w jamie ustnej, które same dawkują leki. Ale firmy farmaceutyczne bojkotują to wszystko, bo wiadomo .... straciliby wielu "klientów" skąd wiadomo czy ta sama firma nie zapłaciła takiemu doktorkowi by znów miała na czym zarabiać.

        Trzeba bardziej z rozsądkiem podchodzić do tego typu rzeczy. Ja wiem, że tam jest mowa tylko o godzinie solarium raz w miesiącu, ale mimo wszystko opalanie się w ciąży jakoś mi nie pasuje.
        Julek: 10/3/2008

        Skomentuj


          #34
          ja byłam 2 razy w zyciu w solarium i ani to przyjemne ani opalić się nie opaliłam (może jakbym z 10-20 razy pochodziła były by efekty)
          a już w ciązy to absolutnie
          to tak jak z piciem wina w ciązy że rozkurczowo dziła


          JULA

          MAJA

          OLGA

          Skomentuj


            #35
            Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
            szamana tak tylko, że kiedyś nie było takiego medialnego nacisku.
            No jest wiele tego typu artykułów, które przedstawiają, że jest sposób na raka. Albo mikrourządzenie instalowane w jamie ustnej, które same dawkują leki. Ale firmy farmaceutyczne bojkotują to wszystko, bo wiadomo .... straciliby wielu "klientów" skąd wiadomo czy ta sama firma nie zapłaciła takiemu doktorkowi by znów miała na czym zarabiać.
            co racja to racja.

            Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
            Trzeba bardziej z rozsądkiem podchodzić do tego typu rzeczy. Ja wiem, że tam jest mowa tylko o godzinie solarium raz w miesiącu, ale mimo wszystko opalanie się w ciąży jakoś mi nie pasuje.
            mi też nie pasuje, pewnie poszłabym na 10 min, a potem przez pół roku chodziłabym z wyrzutami sumienia.

            no ale jakoś cholera chce mi dojść do prawdy jak to z tym na serio jest
            3 pAźDzIeRnIkA nA ŚwIaT pRzYsZeDł BeNiAmInEk *:

            Skomentuj


              #36
              Odp: solarium w ciąży

              Solarium niszczy skórę, więc mówię temu "nie" bez względu czy jestem w ciąży czy nie!

              Skomentuj


                #37
                Odp: solarium w ciąży

                Ja też uważam, że nie powinno się chodzić na solarium, nawet jak się w ciązy nie jest, to starsznie niszczy skórę... Dzięki boku ostatnio widzę coraz mniej "pomarańczowych" stworzeń na ulicach

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: solarium w ciąży

                  Nie, solarium to czysta przesada
                  Jak ktos chce to niech sie naraża ale nie w ciązy!!!

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: solarium w ciąży

                    A ja chodziłam na solarium przed ciążą jakieś 2 razy w tygodniu ale nie zawsze tzn. nie aż tak regularnie. Nie bylam jakaś pomarańczowa czy coś. Zaczęłam chodzić dlatego, że nie mogłam opalać się na zwykłym słonku, bo nawet już po 15 minutach byłam spalona. A potem tylko schodząca skóra i zero opalenizny. Ile ja kremów z filtrem przetestowałam przez kilka lat to szok... Nie wiem dlaczego ale to właśnie po solarium nic mi się nie działo a i kolorek był fajny Ja tu mówię o solarium z głową. Ale odkąd zaczeliśmy się starać o dzidzię do solarium nie poszłam. A w ciąży to nawet przez myśl mi nie przeszło żeby iść. Ale nie tylko solarka nie służy ciąży, nawet zwykłe słońce czy nadmierny upał.
                    Nie rozumiem kobiet które przedkładają swoją urodę nad dobro dziecka...



                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: solarium w ciąży

                      Jeżeli są jakiekolwiek wątpliwości to jak dla mnie działają one na niekorzyść, ze zdrowiem dziecka się nie eksperymentuje.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: solarium w ciąży

                        Solarium zdecydowanie odradzam. Jeśli już to można wyjść trochę na słoneczko o ile nie ma żadnych leczniczych przeciwwskazań. I oczywiście wszystko z umiarem i rozsądkiem.

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: solarium w ciąży

                          Nie można! Nie korzystałam i nawet o tym nie myślałam. To już lepiej na słoneczko wyjść...ale nie leżeć plackiem i się opalać,bo dzidzia będzie miała saunę w środku.



                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: solarium w ciąży

                            przeciez nawet jak idziesz do solarium to masz czarno n bialym napis " ni wolno korzystac z solarium w okresie ciązy" nei rozumiem kobiet ktore chodza na solarium w ciazy....

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: solarium w ciąży

                              Same narażają dziecko na niebezpieczeństwo.

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: solarium w ciąży

                                Solarium mówię zdecydowane NIE na co dzień, a co tu mówić o takim wyjątkowym stanie jak ciąża.. zbyt duże ryzyko, że może maleństwu zaszkodzić.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X