Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

hiperechogenna piłeczka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    hiperechogenna piłeczka

    W 22 tyg na badaniu USG w lewej komorze serca płodu znależli hiperechogenną "piłeczkę". Mam 35 lat, badania prenatalne krwi wypadły pomyślnie, nie było wskazań do amniopunkcji. Długość kości karkowej w 15 tyg była w normie. Nie mogłam wcześniej zajść w ciąże 2 lata ale nie leczyłam się -samo się stało. Przed badaniem byłam chora, brałam antybiotyk, zapisany przez lekarza. ogólnie to jestem przeziębiona od samego początku ciąży i mi nie przechodzi. Jakie mam szanse urodzić zdrowe dziecko? Mam skierowanie na USG genetyczne ale to dopiero w czerwcu może mieć miejsce ze względu na kolejki. Nie mogę ani spać ani jeść, i dziecko też się denerwuje w brzuchu, dlatego proszę o odpowiedź!

    #2
    Witam
    Mysle ze jest to zbyt powazna sprawa by szukac pomocy na forum.
    Tylko lekarz bedzie potrafil odpowiedziec Ci na nurtujace pytania bo sie na tym po prostu zna. Nie pytalas co oznacza taka diagnoza ? Skoro nie podjal krokow natychmiast, inne badania sa ok to moze nie ma sie czego martwic. Tylko spokoj teraz Cie uratuje choc wiem ze to nie jest łatwe.
    Jakie masz szanse urodzić zdrowe dziecko? Jak kazda z nas 50/50 .Dzieci rodza sie zdrowe lub chore bez wzgledu na to ile byly badane w ciazy.Czasem niby wszystko ok a po porodzie szok. I odwrotnie. Najwazniejsze ze jestes po dopieka lekarza i nie leczysz si en awłasna reke.
    3mam kciuki za twoje malenstwo.

    Skomentuj


      #3
      Dr Respondek - Liberska M.

      Mialam wczoraj genetyczne USG (350 zl). Piłeczki nie ma już. Ale jestem od 5 miesiecy chora na przeziebienie i nie moge sie wylezyc sie i to przelozylo sie na moje kochane dzieciątko. Musze sie leczyc sama i ono razem ze mna

      Skomentuj

             
      Working...
      X