Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

czy to możliwe?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    dotka238 I to właśnie jest problem! Później nie dziwne, że się taka gzi na lewo i prawo!

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Carin i to i to pasuje - juz widze plemniczki z fonami w ogonku i szukajace na zumi.pl gdzie jajo
      No koniec nerwow dziewczyny - wg mnie to post "zadymiary".Teraz siedzi i sie smieje. A jesli faktycznie ma probema .. to jej sprawa. Z aglupote i to taka ciezka sie placi.
      Last edited by Goplana; 17-04-2009, 13:56.

      Skomentuj


        #18
        Może jakby wmowić małolatom, że takie superwyposażone plemniczki istnieją to by trochę przystopowały. Albo i nie...

        Skomentuj


          #19
          sądząc po nicku założycielki/założyciela wątku to jest to po prostu prowokacja i teraz ktoś ma po prostu ubaw
          myślę, że nie ma sensu się tutaj rozdrabniać
          Julek: 10/3/2008

          Skomentuj


            #20
            Nie zmienia to faktu, że takie pytania nie są rzadkością .

            Skomentuj


              #21
              trza było ręke " upaćkana spermą" pod mikroskop włożyć i zerknąć czy są plemniki,jeśli tak zrobilaś----i żywego ducha nie było na dłoni to nie jesteś w ciaży
              a jeśli zauważyłaś coś poruszającego sie to pewnie drobnoustroje chorobotwórcze

              Skomentuj


                #22
                A ja się jeszcze zastanawiam w jakim celu był ten stosunek przerywany, żeby później wsadzić TAM "upaćkaną spermą" rękę?

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Pewnie to znacie, bo to klasyk, ale przytoczę aby rozluźnić atmosferę

                  "Basia (15):
                  Kochana Kasiu! Ostatnio współżyłam z moim chłopakiem bez odpowiedniego zabezpieczenia. Teraz (po 4 miesiącach od tego zdarzenia) zauważyłam małego guza pod kolanem. Czy może to być ciąża poza maciczna??!! Proszę pomóż!!!"

                  Treść owego listu zamieściło w/w przez mnie pismo, niestety nie udało mi sie odszukac w sieci odpowiedzi specjalistki Pani Kasi

                  Skomentuj


                    #24
                    O nieeeee! Ahahahaha mogli jej napisać, że to jest ciąża pozamaciczna i niedługo jej urwie nogę. Ale żałosne

                    Skomentuj


                      #25
                      Stosunek przerywany potem wkładanie rąk może chciał jej zrobić psikusa, tak żeby było śmieszniej, bo na pewno nie mają pojęcia co to jest odpowiedzialność cała ta sytuacja jest absurdalna.
                      A potem czytamy, że gdzieś wyrzucili dziecko albo zostawili i większość takich przypadków bierze się chyba z takich beznadziejnie głupich "zabaw", nie jest to reguła ale tak bywa.W głowie się nie mieści.
                      AGATKA 16.04.07r
                      Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
                      W końcu w komplecie
                      Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Z tym kolanem ... jeny taich to powinni kastrowac zeby sie glupota nie plenila.

                        A co do naszej "delikwentki" zapomnialam jej napisac ze mozliwe ze jest w ciazy, il dzieci bedzie zalezala od il palcow tam wlozonych

                        Skomentuj


                          #27
                          Albo od ilości plemników na palcach :P.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: czy to możliwe?

                            drogie dziecko dorośnij, a dopiero potem uprawiaj sex, najpierw praca, kariera, ten jedyny facet, a potem eksperymenty ze stosunkiem przerywanym jeśli nie chcesz mieć dziecka. jeśli chcesz się zabawiać, to tabletki i/lub gumka.

                            Skomentuj

                                   
                            Working...
                            X