Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ile przytyłyście w ciąży?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    W pierwszej ciąży przytyłam 20 kg, schudłam 23 (17 kg w 3 miesiące ).
    Teraz w 35/36 tygodniu 17,5 kg do przodu więc mogę przekroczyć 20
    Roksanka 13-02-2005 r.


    Tymek- 10-05-2009 r.

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Gorąca prośba!

      Czesc dziewczyny!
      Jestem studentką V roku WUM. Obecnie piszę pracę mgr, w związku z tym mam gorącą prośbę, a mianowicie proszę o wypełnienie mojej ankiety na temat "Sposobu żywienie kobiet w ciąży". Ankieta nie jest czasochłonna, bo zawiera jedynie 16 pytań ;]. Pełna anonimowość.

      Oto link do ankiety:

      http://www.ankietka.pl/survey/show/i...t-w-ciazy.html

      Z góry dziękuje za poświęcony czas na wypełnienie ankiety. Pozdrawiam

      Ania

      PS. Trzymam za Was kciuki- bedzie dobrze!

      Skomentuj


        #63
        W pierwszej ciąży przytyłam 21 kg i szybko po porodzie spadłam z wagi. W drugiej przytyłam prawie 24 kg i do tej pory walczę z brzuszkiem (2 lata po drugim porodzie)

        Skomentuj


          #64
          ja jestem w 26 tygodniu i przytylam 13kg ale sie nie martwie-bede sie martwic dopiero po porodzie czy ta nadwaga mi zniknie(oczywiscie mam nadzieje,ze tak)wiec narazie sie nie martw!

          Skomentuj


            #65
            Ja przytyłam 25 kg Wyglądałam jak wieloryb na plaży
            Troszkę trwało zanim zrzuciłam zbędne kilogramy, chociaż nie do końca bo brzuszka troszkę zostało. Ale i tak tyle uważam że to sukces że udało mi się. Teraz planuje drugą ciążę i zobaczymy ile przytyje. Na pewno będe bardziej uważała .W pierwszej ciąży niczego sobie nie odmawiałam

            Skomentuj


              #66
              Ja przytyłam 29 kg. W trzy miesiące zrzuciłam 11 kg a 18 mam jeszcze do zrzucenia. Dam radę ale chyba niestety nie do wakacji.
              Mimo wszystko jak patrzę na mojego synka i jego cudny uśmieszek to wiem, że było warto


              Skomentuj


                #67
                Kilogramy

                W pierwszej ciąży przytyłam 19 kilogramów, ale szybko zeszły zostały może 2-3 kilo.
                Teraz w drugiej ciąży, jestem w 34 tygodniu przytyłam do tej pory 8 kilogramów.
                AGATKA 16.04.07r
                Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
                W końcu w komplecie
                Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  no ja jak na razie 10 kilogramów (początek 26tygodnia), ale właściwie to głównie brzuszek reszta pozostała w starym rozmiarze, dwójka dzieci sporo waży, zwłaszcza, że chłopcy sobie nie żałują jak na razie. Zobaczymy jak to będzie dalej


                  Skomentuj


                    #69
                    A ja boje sie,ze po ciazy bede przykoscimysle czasami o tym,ze skora na brzuszku sie rozciagnie i zostanie obwislaczy tylko ja mam takie mysli?

                    Skomentuj


                      #70
                      Ja przytyłam dużo bo 25 kilo a schudłam 20 więc troszkę mi zostało

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Ja jestem obecnie w 35 tygodniu ciąży i jak do tej pory przytyłam 15 kilo niby dużo ale szczeże mówiąc nawet nie wiem gdzie mi to poszło, tylko brzuszek mam reszta została się na wcześniejszych rozmiarach. Do porodu zostało mi kilka tygodni ale mam nadzieję że już więcej nie przytyje
                        gorąco pozdrawiam
                        Kubuś ur. 28.05.2009

                        Nasz synuś ma już...
                        http://suwaczki.slub-wesele.pl/200905281762.html
                        Nasz ślub:http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090110650123.html

                        Skomentuj


                          #72
                          hmm...

                          spokojnie.. ja przyczytałam, wcale się nie objadając, 25 kg.. szok i trudno w to uwierzyć, ale to prawda. gdy moja córeczka miała 9 miesięcy ważyłam już dokładnie tyle, ile przed zajściem w ciąże.. pewnie karmienie piersią zrobiło swoje, ale i zajmowanie się malutką pochłonęło mnie i stało się przyczyną powrotu do swojej wagi. nie martw się, na pewno wrócisz do wagi szybciej niż Ci się wydaje )
                          p.s. powodzenia w czasie ciąży!!

                          Skomentuj


                            #73
                            ja jestem w 24 tyg ciązy i przytylam dopiero niecale 4 kg zastanawiam sie czy to nie za malo
                            Edytka

                            Skomentuj


                              #74
                              Ja jestem w 25 t.c. i mam jakieś 8kg na plusie

                              Skomentuj


                                #75
                                25t

                                Póki co przytyłam ogólnie jakieś 4-5kg. Ważę teraz 65, przy wzroście 165cm
                                Wydaje mi się, że na początku schudłam, a teraz i tak jakoś nie wszyscy potrafią zauważyć, że jestem w ciąży...


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X